0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

C. E.

Basılı dergileri okumanın zevki başka tabiiki.  Ancak internette dergileri dijital ortamda okumanın da avantajları var: Düşük fiyat, kolay erişim, saklama ve arşivleme kolaylığı.
Bu avantajlar özellikle yabancı denizcilik-yatçılık dergileri için daha da önemli.
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap linkinden birçok önemli denizcilik-yatçılık dergisini abone olarak veya tek sayı (eski sayılar dahil) satın alarak dijital ortamda çok düşük maliyetlerle okuyabilirsiniz:  Practical Yacht Owner, Yachting Monthly, Motor Boats Monthly, Yachting World, Motor Boat & Yachting, Cruising World, Sail, Boating, Motor Boating, Sailing World, Yachting, Blue Water Sailing, Boating Life, Boating NZ, Power&Motoryacht, Sail-New Sailboat Review, Southern Boating, European Boat Builder, Houseboat gördüğüm İngilizce yayınlar.  Az sayıda olsa da başka dillerde olanlar da var.
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap sitesinden forumda daha önce bahsedilmiş.  Bu siteden Naviga ve "Yacht Türkiye" dergileri, abonelik veya tek sayı (eski sayılar dahil) satın alarak okunabildiği gibi Denizcilik Öğrencileri Derneği(DÖDER)'nin yayınladığı DENİZDEN ve İ.Ü. Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Denizcilik Klubü'nün yayını ALESTA dergileri de ücretsiz okunabiliyor.

*

N. B.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap sitesinden forumda daha önce bahsedilmiş.  Bu siteden Naviga ve "Yacht Türkiye" dergileri, abonelik veya tek sayı (eski sayılar dahil) satın alarak okunabildiği gibi Denizcilik Öğrencileri Derneği(DÖDER)'nin yayınladığı DENİZDEN ve İ.Ü. Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Denizcilik Klubü'nün yayını ALESTA dergileri de ücretsiz okunabiliyor.
Yukardaki adresten Naviga'ya e abone olunamıyor. Çok uğraştım ben olamadım.

*

C. E.

Noyan korsanım,
Bir süredir bu sitede Naviga dergisi sadece tek sayı olarak dijital ortamda satın alınabiliyor.  Uzun süreli abonelik opsiyonu bu dergide artık yok.  Üstelik son zamanlarda ay başında yeni sayısı bir kaç gün gecikmeli hazır oluyor.  Nedenini bilmiyorum.  Diğer dergilerde böyle bir sorun yok.
Bu sorun çözülene kadar maalesef Naviga'yı her ay tek dijital sayı olarak satın almak durumundayız.

*

N. B.

Evet aynen öyle Cengiz Korsanım.