0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ö. A.

Finike veya Kaş çıkışlı Kıbrıs da olabilir. Fikir Oktay korsan dan olduğu için organizasyonda kendisinden olması lazım. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. E.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Güzel hikayelerinizden anlatın,gezilerinizi yazın,bilmediğiniz,ya da bildiğiniz tekne,deniz problemlerinizi burada tartışın hepimiz keyifle okuyup fikirlerimizi paylaşalım..

Ama... sair ve buradan çıkanların kurduğu ve hemen hemen aynı başlık altında başlayan,hepimizi deli eden oradan kaçmamızı sağlayan ve şunlar şunlar olmazsa olmaz dediğimiz yoo..bal gibi olur dendikten sonra tabiki becerilemeyen bir etkinlikcilik i tekrar burada hortlatmak manidar..

Umut a bende katılıyorum..konunun amacı anlaşılıyor..

(Derneğe dokunuş olduğunu zannetmiyorum çünkü o Karadeniz seyri başarılı ve ciddi bir şekilde sürüyor)

Olmayacak birşey için (şaka bile olsa) insanlara ümit ve hayal verdirmek iyi birşey değil ve en azından bu siteye yakışmaz..haa, watsapda gülüp geçilen bir chat konusu olarak kalabilir..
Neden olmazı bilmek istiyorsanız,tavsiyem,anladığım kadarıyla daha önce kendi teknenizle gitmediğiniz  ve kalmadığınız bu adalara gitmeniz..kapasitesi çok düşük olan bu küçük limanlara tek tekneyle bir yer bulamadan başka adalara seyredenleri heralde bu sitedeki yazılan seyir yazılarında okumuşunuzdur..
İşte önce bir git..zaten,sonra,ilk işin bu konu başlığını kaldırmak olacaktır..
Laf olsun bardak dolsun sa amaç,elimizde kalan tek ciddi bu sitede olmamalı derim..

Serdarcım
Doğru tespit etmişsin Neden Derneğe dokunuş olsun,tespit ettiğn gibi asla Dernekle ilgili değil.
Sonra Adamlar gerçekten Karadenizde Liman liman dolaşıyor başlangıç programlarına  uygun devam ettiriyorlar Rallilerine.
Bence adı ralli olmamalı ama herkes etkinliğine istediği ismi takar kime ne
İçlerinde benimde arkadaşım var ve gayet keyifli geçiyormuş.
Benim komik bulduğum kendi hiçbir şey yapmayıp onun bunun yaptığı ile öğünen tipler.

Bende yine doğru tespit ettiğin noktada duruyorum....
Millet heveslendirilerek dalga geçilircesine ortalık toz duman edilerek  ortaya çıkıp ondan sonra  tıssss

Ya Göcekten millet öğlen yemeğine gidiyor Rodos'a

Bizim Ali Aygın var Burdada KORSAN
Tekneyi aldı iki kere rodosa gitti geldi Antalyadan , Bıraksak Maltaya gider...
Bunlar bukadar abartılacak işler mi allahaşkına

Millet Kendine bir paye , Amatör Denizci tanımları falan....

Teknesi Olan , Senede Bir hafta Tekne kiralayan Adam

A M A T Ö R  Denizci işte kimse kendini Airbus Pilotu yerine koymasın.

Serdarcım müsait olduğunda telefonlaşalım Selamlar

« Son Düzenleme: Ağustos 01, 2018, 13:26:46 Gönderen: Oktay Eryılmaz »

*

O. E.

Finike veya Kaş çıkışlı Kıbrıs da olabilir. Fikir Oktay korsan dan olduğu için organizasyonda kendisinden olması lazım. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Özer Korsan
İki günlük iş ...
Sen adamları toparla...

*

S. Ç.

Ben Rodos a ve Simi ye gidiş gelişimin sayısını unuttum..ama en fazla üç tekne olduk..üçüncü tekne bile problem oldu..son tekneye yer bulamama yüzünden bütün günümüzün mundar olduğunu bilirim..

Bak şöyle olur,olmalı..

Arkadaşlar..

On gün opsiyonlu (faraza) 17-22 eylül araları Rodos marinaya 5 teknelik yer ayırtıldı..

Çıkış 15 eylül Göcek,toplanma 16 eylül Marmaris..

17 eylül-11.00 start-14.00 Rodos marina

Bağlanma ücreti tekne başı günlük 40 euro..

Adam başı kapıda vize 60 euro..gereken belgeler şunlar..transislog vs.şu firmaya bu kadar..

Rodos acentaya tekne başı şu kadar..

Tekne kiralıyacaklar,40 feet e kadar 2800 euro+ masraflar+ 500 euro depozito..vs..

Sonra basit bir program..uyacaklar için akşam yemeği şunlar dahil yaklaşık 20 euro vs..

Katılmak isteyenler şu hesaba şu güne kadar 120 euro yatıracak(acenta-bağlanma ve ön vize masrafı olarak)

Arzu edenler için Rodos turu bitimi şu adaya geçilecektir..(yer ayırtma şansı yoktur herkes kendi bacağından asılır..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ) sayı ve giderler..vs..

Çünkü heves edenler gerçek rakamları görünce dökülmeler başlar..

Yani.. son gün dımdızlak kalmamak için,yok bebe hastalandı,patron görev verdi,laflarıyla karşı kalmamak için ve ciddi gidiciler için ön ödeme şartı..basit tur firması işlemleri bildiğin..

Hava bozuk olursa allah kerim..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu görevide çok hoşlanıyorsan ve istiyorsan sen üstlenirsin..

Adam topla deyince ciddiyet tartışılır hale geliyor..

Niye karışıyorsun,burayıda okumayıver diyorsan..her topik benim için çok ciddi.

Ama diyorum ya..en önce sen ve bir arkadaş tekne bul ve git,gör,bağlan..

*

O. E.

Serdar
Bi hayal kurdurtmadın ya şurda..... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. A.

..... bir çok acemi donatanla seyir yaptım....... keyif çıkarmak varken, acemilerle uğraşmak da pek kolay olmaz.

..........

*

O. E.

..... bir çok acemi donatanla seyir yaptım....... keyif çıkarmak varken, acemilerle uğraşmak da pek kolay olmaz.

..........

YANİ    Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap