0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

T. Ö.

Ynt: GEKO TV SEYİR VİDEOLARI.
« Yanıtla #30 : Ocak 12, 2018, 19:25:54 »
Ali korsan merhaba,
Buraya video yüklemek için önce you tube a mı yükleyecez yoksa masa üzerindeki bir videoyu yükleyebiliyor muyuz ve nasıl?
Bedava öğrenme durumu var mıdır?

*

E. Y.

« Yanıtla #31 : Ocak 12, 2018, 20:59:33 »
Youtube'a yükleyip linkini burada paylaşabiliyorsunuz. Bir de HakanE söyleyip duru da ben hatırlamayıp durun Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Linki verirken https'yi mi ne yazmayınca direkt izlenebiliyordu.

*

A. Ü.

« Yanıtla #32 : Ocak 12, 2018, 23:38:25 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ali korsan merhaba,
Buraya video yüklemek için önce you tube a mı yükleyecez yoksa masa üzerindeki bir videoyu yükleyebiliyor muyuz ve nasıl?
Bedava öğrenme durumu var mıdır?
Merhaba Tuğrul ağbi,You tube hesabınız yok ise buraya yükleyemezsiniz diye biliyorum.
Video yüklemenin başka yöntemi varsa,bilen korsanlarımız bilgi verirlerse sevinirim.
You tube hesabınız yok ise,bana WhatsApp üzerinden gönderin,kendi hesabım üzerinden ben yükleye bilirim.

You tube hesabı olmayan,ama elinde video olan korsanlar WhatsApp üzerinden adını soy adını yazarak bana gönderebilirler.
0532 251 19 57
« Son Düzenleme: Ocak 12, 2018, 23:43:15 Gönderen: Ali Ünalan »

*

L. E.

« Yanıtla #33 : Ocak 16, 2018, 11:26:18 »
Ben de yeni seyrettim, seyrin sonunda Küçükyalı'ya yanaştığınızda konuşmuştuk, ama video çekimleri insanın içini ürpertiyor gerçekten. Bence de büyük geçmiş olsun, çok sert hava, ucuz atlatılmış...

Eyüp Korsan'ın sıcak koltuktan ahkam kesmek fikrine kesinlikle katılıyorum.  Ancak hem Levent'i tanıdığım içim hem de tecrübenin paylaşılması açısından tartışmak çok yararlı olacak. Birkaç önlem alarak daha güvenli bir seyir yapılabilirdi diye düşünüyorum, ancak bittikten sonra hepsi unutuluyor ve tabı "düz deniz kimseyi yetenekli denizci yapmıyor"
Ana yelken iskota bağlantısı nereden nasıl kopmuş?

Merhaba Mehmet Korsanım,

Tekne otopilot devre dışı kalması ve o anda yediğim ters bir rüzgar yada dalga nedini ile kavançe yedi ve ana yelken arabası rayında bulunan stoperi kırıp yerinden çıktı. Şimdi stoperden önce gelen ray sonu kilidini yeniledim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Teşekkürler

Levent

*

A. Ü.

« Yanıtla #34 : Ocak 29, 2018, 21:47:47 »
Sevgili korsanlar seyir videolarınızı bekliyoruz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

N. D.

« Yanıtla #35 : Ocak 30, 2018, 13:57:25 »

2014
« Son Düzenleme: Ocak 30, 2018, 14:03:47 Gönderen: Nedim Delen »
*

R. N. D.

« Yanıtla #36 : Ocak 30, 2018, 17:33:14 »
Videodaki kaptanı tanımıyorum ama tanımak istiyorum. Tam keyif adamı.

&t=123s
« Son Düzenleme: Ocak 30, 2018, 17:35:38 Gönderen: Recep Nedim Dönmez »
*

E. Y.

« Yanıtla #37 : Ocak 30, 2018, 19:47:43 »
Oğlunun ilerde çok güzel anıları olacak, söze "babamla bir gün..." diye başlayacağı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ü.

« Yanıtla #38 : Şubat 02, 2018, 00:33:41 »

2014

Nedim korsanım paylaşımın için çok teşekkürler,özellikle ikinci videoya bayıldım,sanki o seyrin içerisinde gibi hissettim kendimi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #39 : Şubat 02, 2018, 11:57:36 »
Nedim Korsan,
II. videoya ben de bayıldım. Bu seyrin notlarını paylaşmış mıydınız?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ü.

« Yanıtla #40 : Şubat 02, 2018, 13:20:58 »
Nedim Korsan,
II. videoya ben de bayıldım. Bu seyrin notlarını paylaşmış mıydınız?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Murat korsanım sizinde çok güzel bir seyir videonuz vardı,paylaşmıştınız ismi şuan aklıma gelmiyor,mümkünse yeniden paylaşın  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  GEKO tv yayınlansın.
*

M. A.

« Yanıtla #41 : Şubat 05, 2018, 12:25:54 »
Ali Korsanım,

Çok yeni değil ama paylaşayım.  Umarım bu sene biraz daha uzaklara gidecek vaktim olur..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

N. D.

« Yanıtla #42 : Şubat 05, 2018, 17:24:36 »
Nedim Korsan,

Murat korsanim, Ali korsanim evet burda mevcut

*

A. Ü.

« Yanıtla #43 : Şubat 05, 2018, 17:45:32 »
Ali Korsanım,

Çok yeni değil ama paylaşayım.  Umarım bu sene biraz daha uzaklara gidecek vaktim olur..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Teşekkürler Murat korsanım.
Uzaklara git tabi güzel videolar çekiyorsun,kurgu,müzik,slayt,fotoğraflar,bilgilendirme,muhteşem bekliyoruz devamını  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Şubat 05, 2018, 17:46:42 Gönderen: Ali Ünalan »
*

H. Z.

« Yanıtla #44 : Şubat 05, 2018, 18:03:40 »
Arkadaşlar,

CNN Avrasya Boat Show'daki standımızda TV de oynatılmak üzere seyir video linklerinizi yollar mısınız? Standda sürekli dönecek.