0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. Ç.

Teknede Halı Döşeme Seçenekleri
« : Aralık 03, 2017, 11:57:52 »
Arkadaslar merhaba teknenin halı döşemeleri biraz eskimiş. Yenilerken halı döşemeleri neyine dikkat etmek gerekir hangi marka halı kalitelidir. Suya karşı hangisi iyidir. Bilgi ve tecrübelerini olan paylaşırsa sevinirim

*

S. Ç.

Ynt: Teknede Halı Döşeme Seçenekleri
« Yanıtla #1 : Aralık 04, 2017, 07:45:42 »
Ben olsam halıdan kurtulurdum..nem yüzünden şimdiye kadar koku yapmadıysa şanslısınız..
Ne tür olursa olsun ve sürekli havalandırsanızda,nemi bir şekilde emeceğinden,siz farkında olmadan küf oluşur..
Halıdan vazgeçmeyecekseniz,altı bitümlü ya da lastikli kısa tüylü amerikan halısı tavsiye ederim (banyolarda kullanılan).Her tür boyutta ve renkte mevcut.
« Son Düzenleme: Aralık 04, 2017, 07:47:07 Gönderen: Serdar Çırak »

*

M. C.

« Yanıtla #2 : Ocak 12, 2018, 11:47:49 »
Ben yeni yaptım, çokta güzel oldu benim gibi yaz kış tekneyi her gün kullanan biriyseniz muhakkak istiyorsunuz.

Halı kırmızı yapı marketten, 4 metre genişliğinde satılıyor ben 2 metre aldım yani 8 metre kare.
Epey parça arttı.

Kesmesi bana ait.

Overlok 70 tl tuttu dikilen alan uzunluğu 18 metre geldi.(1 metresi 4 tl 18)

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. Y.

« Yanıtla #3 : Ocak 12, 2018, 16:34:04 »
Halılar çok güzel olmuş....  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bende arka havuzluk için halı bakıyorum, eskileri şablon olarak kullanıp yeni halılar ile değiştirmek istiyorum ancak deniz suyuna mukavim halı bulamadım henüz. Malum denizden çıkan havuzluğa giriyor, bu sırada halılar ıslanıyor, kuruduktan sonra da tuzlar toz şeklinde dökülüyor. Altı kaymayan, tuz ve sudan etkilenmeyen bir halı bulabilirsem bende değiştirecem bakalım...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.. Bu arada bu kırmızı market hepimizin bildiği yapı market midir Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. A.

« Yanıtla #4 : Ocak 12, 2018, 18:58:44 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bu tarz bur sey olabilir. Tekne almak ici.n baktigim bir tanesinde gormustum.

*

E. D.

« Yanıtla #5 : Ocak 12, 2018, 19:36:08 »
Havuzluk gibi suyla teması olan bir yere neden halı kaplamak istiyorsunuz anlayamadım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
*

G. Y.

« Yanıtla #6 : Ocak 12, 2018, 20:12:30 »
Motor Yat’ların çoğunun havuzluğunda halı vardır. Ben aldığımda da vardı ama halı şu an kötü durumda. Sezonda bir halı değiştirip devam edecez anlaşılan.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ocak 12, 2018, 20:16:46 Gönderen: Gökhan Yurder »
*

K. A.

« Yanıtla #7 : Ocak 13, 2018, 20:56:20 »
Sürekli teknede olduğumuz için biz de ihtiyacını duymaya başladık. Ayaklar buz kesiyor. Bu kış biraz soğuk yaptı, geçen sene patikti terlikti geçiştirdik ama sizin çözümünüzün aynısını ben de hayal etmiştim. Güzel olmuş. Güle güle kullanın.

Seyir sırasında illa ki nemlenecek ıslanacaktır ama gerek güneş, gerek ısıtıcıyla bir şekilde kurutmayı düşünüyorum. Tekneyi ev gibi kullanmaya başlayınca gerekiyor.

Ben yeni yaptım, çokta güzel oldu benim gibi yaz kış tekneyi her gün kullanan biriyseniz muhakkak istiyorsunuz.

Halı kırmızı yapı marketten, 4 metre genişliğinde satılıyor ben 2 metre aldım yani 8 metre kare.
Epey parça arttı.

Kesmesi bana ait.

Overlok 70 tl tuttu dikilen alan uzunluğu 18 metre geldi.(1 metresi 4 tl 18)

*

M. C.

« Yanıtla #8 : Ocak 15, 2018, 07:44:14 »
Evet bildiğimiz iki büyük yapı marketten kırmızı olan  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sıcak olmasının yanı sıra epey kullanışlı da, örneğin oğlum yerde gönül rahatlığı ile oynayabiliyor.

Yada masanın üzerinde yapmak istemediğiniz bir iş için oturup yerde yapabiliyorsunuz.

Islarnırmış bozulurmuş hiç umrumda değil topu topu 200 tl ye mal oldu sezonda bir değiştirsem ne olur?   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Zaten şimdiden üzerine yeterince likit döküldü  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. Z.

« Yanıtla #9 : Ocak 17, 2018, 18:37:11 »
Ben olsam halıdan kurtulurdum..nem yüzünden şimdiye kadar koku yapmadıysa şanslısınız..
Ne tür olursa olsun ve sürekli havalandırsanızda,nemi bir şekilde emeceğinden,siz farkında olmadan küf oluşur..
Halıdan vazgeçmeyecekseniz,altı bitümlü ya da lastikli kısa tüylü amerikan halısı tavsiye ederim (banyolarda kullanılan).Her tür boyutta ve renkte mevcut.

İstediğiniz şekilde kesip overlok da yaptırabilirsiniz.
*

M. T. C.

« Yanıtla #10 : Haziran 28, 2018, 22:45:38 »
Murat Korsanim hali cok guzel olmus acaba markası ve modeli nedir kirimizi market hangisi tesekkurler
*

M. C.

« Yanıtla #11 : Haziran 29, 2018, 07:16:20 »
Murat Korsanim hali cok guzel olmus acaba markası ve modeli nedir kirimizi market hangisi tesekkurler

Bauhaus işte yau  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Tevfik hocam duruşu kullanımı gerçekten güzel ama bu firmanın sattığı bu lanet olasıca halının çıkardığı tozdan bıktım usandım.

Bir kaç kez yıkadım para etmedi, sopayla tozunu atmaya çalıştım olmadı.

Çöpe attım, sonra tekneye gelip gene farş tahtalarını tozlu görünce gidip çöpten alıp yaktım halıyı hala sinirim geçmiş değil  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Doğru düzgün bir halı alıp bu kış yenisini yapacağım. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap