0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

C. B.

Ynt: Moda Koyu
« Yanıtla #30 : Kasım 08, 2008, 19:50:11 »
laveten ; bu yolda yürümeye devam ettiğiniz takdirde sizi yine bu gurubun üyesi olan
ve pek muhterem saydığım iki dostumuzun dava arkadaşı ve suç ortağı sayacağımı ve
'' Üçlü Çete '' olarak özel bir ihtimam göstereceğimi açık ve alenen olmak üzere beyan
ederim sevgili genç kardeşim.

Biri bana bişimi dedi ?
Seferiyim bulaşmayın..Uyarıyorum.. Dönüşüm muhteşem olur bak sonra.. Ayrıca ben kendi başıma üçlü çeteyim başkaları ile hiç bir ortak numaram yoktur..Hele ikinci kişi GK kişisi defterden tamamen silinmiştir..Bodrum'a geldiği ve bizi aramadığı şeklindeki duyumlar kendisini bitirmiştir..Beni tanıdığı güne lanet edecektir kendisi gelecekte..

*

A. S.

« Yanıtla #31 : Kasım 08, 2008, 20:00:35 »
İkinci kişiyi doğru bilmişsiniz...Adını bile anmam o  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap'ın...
Birinciyi bilememişsiniz ; Mehmet Ataydır adı.
Dolayısıyla ( tabii henüz...) sizin için bir suçlamamız yoktur.
Ama bu izlenmediğiniz anlamına gelmess....

*

C. B.

« Yanıtla #32 : Kasım 08, 2008, 20:08:34 »
Sayın Sanım;
Buna çok sevindim..Zaten sizin çamura düşmekle lekelenmeyecek değerinizin farkındayım efendim..
Burada çamur demekle GK kişisi ile öpüşen fotoğraflarınızla başlayan süreci kastediyorum tabiiki..
Ama bendenize de uyuz olduğum için hak vermelisiniz..Bir anda bendenizi hasım gördüğünüzü düşünme gafletine kapılmışım..
Tabiki bu kendimi aşırı önemseme narsizminden kaynaklanan bir davranış..Yoksa siz beni niye hasım göresinizki ..
Yine de tarafınızdan izlenmek bu bahtsıza gurur verdi efendim..