0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

O. E.

Daisy
« : Ağustos 21, 2017, 19:04:18 »
DAİSY Tanıtmak istiyorum.

Daisy yaşına tam bilemediğimiz veterinerlerin dişlerine bakarak 4 veya 5 yaşında olabilir dedikleri Dişi Rottweiler.
2014 yaz sonunda Alçaltıda evin önünde kanlar içerisinde yatarken bulduğumuz Araba çarptı zannedip hemen arabaya atıp veterinere götürdüğümüz, veterinerden Arabanın çok evvel çarpmış olduğunu bu yüzden arka sağ bacağının sakat kaldığını, o an ağzından burnundan gelen kanların Ehrichia  hastalığından olabileceğini ancak kan tahlilinden sonra kesinleşeceğini öğrendiğimizde bu akşam bizim bahçede kalsın yarın bakarız demiştik.
Ertesi gün veterinere gittiğimizde , köpeğin ileri derecede Ehrichia ,artı bir çeşit kanser, hamile ve kanında her türlü enfeksiyon olduğunu öğrendik.
Böyle Tanıştık Daisy ile O günden beri en az beş kere tümü ile kanı değişti , köpeklerde 9 çeşit kan grubu varmış değişecek olan kan grubunu bulacaksınız ancak bu kan grubunu buldunuz mu iş bitmiyor alınan hayvanın sağlıklı olması gerekiyor.
Barınaklardaki hayvanların hiç biri maalesef temiz değil. Ama hayvanseverler inanılmaz Tam umudumuzu kesmişken Bir Hanımefendi ve Eşi sabah 7 de kapımızı çaldı bizim köpeğinki uyuyor hemen gidelim verelim dediler. Bir baktım köpek içerde Araba plakası 07 sizz derken
Evet Antalya’dan geliyoruz gece çıktık yola dediler.Hala ne diyeceğimi bilemiyorum Teşekür bile edemedim
Bu üç seneye yakın zamandır evimizde 4 kedi ile beraber yaşıyordu  Daisy  kediler ile asla bir problemi olmuyor. Sadece kediler kendi aralarında kavga edince onlara havlıyor ve kavga edenleri kovalıyordu.
Sağ arka bacağına yapacak bir şey yok o sakat kalmış zaten biz bulmadan , Kan kanserini tamami ile (hayvanlar daha kolay atlatabiliyormuş ) Erhichia da büyük ölçüde yendik derken geçen hafta yüzünün sağ tarafında bir anda korkunç bir şişlik maydana geldi .
Bizim abone olduğumuz veterinere koştuk acilen ailece Tümör de olabilir Salya bezide şişmiş olabilir bakmamız gerekir derken 2 günde bir kafa daha büyüdü şişlik.
Cumartesi ameliyat edildi şişlik alındı maalesef Salya bezi değil Tümör çıktı şimdi patolojide haber bekliyoruz.
Bizim kayığa isim ararken ben eşim iki kızım herkes gizlice kağıda yazsın  bakalım ne çıkacak demiştik .Dördümüzde bu talihsiz bir sevgiliye hediye alınmış ,araba çarpınca sokağa atılmışın ismini yazmışız.
Evvelki hafta Göcekte bir İngiliz Emekli grubu hafif sarhoş bana Senin Botun adı çok komik karının adı mı Daisy yoksa diye sordu Cevap vermedim.

Şimdi onun  yüzünün yarısı kocaman yara ama gözleri ışıl ışıl bizde içimizde bir umut
Bekliyoruz.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. E.

Ynt: Daisy
« Yanıtla #1 : Ağustos 21, 2017, 19:05:59 »

*

C. G.

« Yanıtla #2 : Ağustos 21, 2017, 19:08:13 »
Insallah iyi olur Daisy, bu duyarliligin icin cok tesekkur ederim kardesim.

*

H. E.

« Yanıtla #3 : Ağustos 21, 2017, 19:08:49 »
Çok teşekkürler.

*

G. Ö.

« Yanıtla #4 : Ağustos 21, 2017, 20:30:32 »
Benim için Daisy'e sarılın ve bütün aile fertlerine, teşekkür ettiğimi iletin lütfen. Güzel haberler almak dileğiyle...

*

O. E.

« Yanıtla #5 : Ağustos 21, 2017, 20:55:06 »
Benim için Daisy'e sarılın ve bütün aile fertlerine, teşekkür ettiğimi iletin lütfen. Güzel haberler almak dileğiyle...

Biz çok teşekür ederiz.
Duyarlılığınız için
*

S. Ş.

« Yanıtla #6 : Ağustos 21, 2017, 20:59:13 »
Cok uzuldum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. E.

« Yanıtla #7 : Ağustos 21, 2017, 21:04:17 »
*

O. E.

« Yanıtla #8 : Ağustos 21, 2017, 21:06:50 »
Cok uzuldum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sağol Semih iyi olacak inşallah şimdi eve girdim zıp zıp zıplıyor beni görünce 😊
« Son Düzenleme: Ağustos 21, 2017, 21:09:57 Gönderen: Oktay Eryılmaz »
*

C. Ç.

« Yanıtla #9 : Ağustos 21, 2017, 21:09:44 »
çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim
*

O. E.

« Yanıtla #10 : Ağustos 21, 2017, 21:20:10 »
çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim

Teşekür ederim
*

H. Z.

« Yanıtla #11 : Ağustos 22, 2017, 01:39:39 »
İşte bu, 'hayvan işte n'olacak' değil. Eminim ki çok mutludur Papatyanız..
*

A. U.

« Yanıtla #12 : Ağustos 22, 2017, 16:25:06 »
Umarım kısa zamanda iyileşir, çok geçmiş olsun!
*

M. A.

« Yanıtla #13 : Ağustos 22, 2017, 16:31:32 »
Umarım kısa zamanda sağlığına kavuşur...
Güzel seyirleriniz olur beraber...
*

O. E.

« Yanıtla #14 : Ağustos 22, 2017, 16:50:21 »
Dikişleri alınırsa bayramda Göcek götüreceğim anılmazsa zaten bizde gidemiyoruz seviyo çok Denizi 😀😀