0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

B. Ö.

6 Ekim Tuzla Viaport Marina Akşam Yemeği
« : Eylül 19, 2018, 14:24:08 »
     Gezgin Korsan Kahvaltı etkinliği için cumartesiden gelecek korsanlar, akşam boş boş oturmayalım beraber bir akşam yemeği yiyelim dedik.
Mekan Tuzla Viaport Marina Develi Restaurant.

Menü ve fiyatlar:
Başlangıç: Tulum peynir, tereyağ, Develi balon lavaş, çiğ köfte
Mezeler: Karışık mevsim salatası, patlıcan salatası, haydari, acı ezme
Ara sıcak: Fındık lahmacun, içli köfte
Ana yemek: Acılı Antep kebap, terbiyeli kuzu şiş, terbiyeli piliç şiş (közlenmiş domates ve biber, Frik pilavı ve salçalı pide ile sıra şeklinde servis edilecek)
Meyve-Tatlı: Fındıklı sıcak kadayıf, karışık mevsim meyveleri
Sınırsız çay ve kahve   
Alkolsüz menü: 2 meşrubatlı fiyat:100 Lira
Alkollü: 2 kadeh alkollü içki 130 Lira
               Sınırsız alkollü içki 150 Lira
Şarap olarak Kayra Buzbağ, rakı olarak Yeni Rakı ve Tekirdağ klasik seri servis edilmekte.

Avuç.. Kale.. Mum..

*

M. A.

Ynt: 6 Ekim Tuzla Viaport Marina Akşam Yemeği
« Yanıtla #1 : Eylül 19, 2018, 15:29:32 »
Ya marinada sivrisinek olmasa gelirdim ama ne zamandır sinek yüzünden hanımı getiremiyorum. Bizim çocuğu ve hanımı çok ısırıyorlar. Hanım bu iş çözülene kadar marinaya akşamları kalmak için gelmemeye karar verdi.

Ama kandırmaya çalışacağım yine.. Hava güzel olursa bir şansım var. O yüzden katılım için kararımızı daha sonra belirteceğim.

Gelecek olan korsanlar yatarken rahat etmek için yanlarında mutlaka sinkov vs getirsin..
« Son Düzenleme: Eylül 19, 2018, 15:39:11 Gönderen: Murat Ayduk »

*

H. E.

« Yanıtla #2 : Eylül 20, 2018, 09:26:41 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ya marinada sivrisinek olmasa gelirdim ama ne zamandır sinek yüzünden hanımı getiremiyorum. Bizim çocuğu ve hanımı çok ısırıyorlar. Hanım bu iş çözülene kadar marinaya akşamları kalmak için gelmemeye karar verdi.

Ama kandırmaya çalışacağım yine.. Hava güzel olursa bir şansım var. O yüzden katılım için kararımızı daha sonra belirteceğim.

Gelecek olan korsanlar yatarken rahat etmek için yanlarında mutlaka sinkov vs getirsin..

Murat, Yunan seyahati için hiç inanmadan dandik bir ultrasonic kovucu aldım, pille çalışan. Hepsişurada.kom falan gibi bir siteden. Bu sene ya sivri yoktu (ki havuzlukta oluyordu) ya da alet işe yaradı ama gece kamarada uyurken hiç sinek ısırmadı bizi.

*

A. D.

« Yanıtla #3 : Eylül 20, 2018, 11:25:13 »
Abi alkolü fazla kaçırınca zaten sinek gelip ısırmıo. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap O yüzden gelmemiş olabilirler.

*

M. A.

« Yanıtla #4 : Eylül 20, 2018, 11:34:32 »

Murat, Yunan seyahati için hiç inanmadan dandik bir ultrasonic kovucu aldım, pille çalışan. Hepsişurada.kom falan gibi bir siteden. Bu sene ya sivri yoktu (ki havuzlukta oluyordu) ya da alet işe yaradı ama gece kamarada uyurken hiç sinek ısırmadı bizi.

Abi hemen baktım, sanırım dediğin ürün bu Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Hayat kurtarıcı olur valla..
Bizim marinada da buna talep patlaması olur söyleyeyim..

*

H. E.

« Yanıtla #5 : Eylül 20, 2018, 11:55:36 »
...
Abi hemen baktım, sanırım dediğin ürün bu Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yok buydu ama satışı kapanmış sanırım.

*

M. A.

« Yanıtla #6 : Eylül 20, 2018, 11:59:43 »
Aha o da varmış hepsiburadada. Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Alayım mı bak  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ?
*

O. E.

« Yanıtla #7 : Eylül 20, 2018, 12:02:23 »

Biz bir kaç sene evvel Bunun Fare kovucusunı almıştık Serbest bölgede geçici depoya ....

Fareler bunlarıda  yemişlerdi....
 Plastik miğdelerine oturur veya  zehirlenir ölürler diye beklemiştik....

Dahada semirdiler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #8 : Eylül 20, 2018, 12:05:53 »
Abi bunların depoda pili takılı değildir ki  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

« Yanıtla #9 : Eylül 20, 2018, 12:34:27 »
Aha o da varmış hepsiburadada. Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Alayım mı bak  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ?

Valla emin değilim. Sonuç olarak Limnos'ta falan gece bizi kamarada sivrisinek yemedi ama bununla ilgisi konusunda bilimsel kanıtım yok elimde.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

O. E.

« Yanıtla #10 : Eylül 20, 2018, 12:39:44 »
Abi bunların depoda pili takılı değildir ki  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

MÜMKÜNDÜR.... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. A. A.

« Yanıtla #11 : Eylül 20, 2018, 18:46:42 »

Bunun gibi bir şey aldım 220 volt fena değil çalışıyor bayaa rahat ettim ancak çalışmanın sağlıklı sonuç vermesi açısından bir daha sefere çorapları kamara  dışına taşıyıp denerim...bu cihaz mı çoraplar mı etkin anlarız  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. Ö.

« Yanıtla #12 : Eylül 20, 2018, 22:12:41 »

Önce yemek sonra kahvaltı sonra da fuar. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

2-8 Ekim tarihleri arasında Tuzla Viaport Marina'da gerçekleştirilecek Boat Show Eurasia'ya, yukarıda görselini paylaştığım davetiyeyi kapıda telefonunuzdan göstererek veya çıktısını göstererek  ücretsiz girebilirsiniz. Davetiyeyi bize ulaştıran Via Fuarcılık'tan Sayın İlhan Turan' a teşekkür ederiz.
*

B. Ö.

6 Ekim Tuzla Viaport Marina Akşam Yemeği
« Yanıtla #13 : Eylül 21, 2018, 13:52:52 »
6 Ekim Develi  Yemek  Listemiz

1.Zafer Dedeoğlu
2.Metin Berkem   ( 2 kişi )
3.Hakan Erim
4.Aziz Eryavuz
5.Hakan Zorlu
*

M. B.

« Yanıtla #14 : Eylül 21, 2018, 14:06:26 »
Sevgili Gezgin korsanlar biraz reklam gibi olacak ama Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Sivri sinek konusunda saf lavanta yağını denemenizi tavsiye ederim. Ben özellikle at bindiğimde sineklerden kurtulmak için kendi ürettiğim lavanta yağını kullanıyorum ve çok etkili. Saf lavanta yağını vazalin veya kokusuz bir yağ ile karıştırıp vucudunuza sürün sinerler yanınıza yaklaşmıyor. Hem sakinleşmiş oluyorsunuz hem sinekler sizden kaçıyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yağ ile ilgili bilgi isterseniz instagram: lavantasarkoy