0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

B. K.

Mayıs'ın son haftası Göcek'te olacak korsanlar
« : Mayıs 23, 2018, 16:26:39 »
Merhabalar,

Sonunda beklenen hafta yaklaştı artık heyecan dorukta, iş yeri her dakika daha da fazla basıyor, çantalar hazır bile! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Önümüzdeki hafta eşimle ilk yalnız seyrimizi yapacağız. Göcek D-marin den 33.5 ft Dufour GL ile çıkıyoruz. Daha önceden hem hep 4 kişi çıktığımız yelken tecrübelerimiz var hem de eşimin bir çok yarış tecrübesi... Onun RYA ve ADB, KMT sertifikası vardı ben de sonunda geçen ay ADB ve KMT mi aldım! Artık ben de kaptan sayılırım yani! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)

Ne yazık ki kendi teknemiz yok henüz, hayaller var, hem de çok Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Olsun, elbet bir gün olacak diyerek tekne kiralamanın  ve arkadaşların teknelerinin keyfini çıkarıyoruz. Bir sonraki program ise Alex kaptanın S/Y Merlot' su ile İstanbul'dan Bodrum'a... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Uzun lafın kısası önümüzdeki hafta Göcek'te olacak korsanlar varsa, karşılaşmayı umarız Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. Ü.

Ynt: Mayıs'ın son haftası Göcek'te olacak korsanlar
« Yanıtla #1 : Mayıs 23, 2018, 23:03:54 »
Beril korsan keyifli seyirler diliyorum, eğer bir sakıncası yoksa rica etsem tekneyi hangi aracıdan ne kadar ücrete kiraladığınızı öğrenebilir miyim. Teşekkürler.