0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ü. Ö.

Ynt: IZBARÇO
« Yanıtla #15 : Aralık 05, 2018, 12:06:33 »
bir arkadaş hiç alışamadığım mesenger'dan atmıştı bir video. uğraştım indirdim bir şekilde. Youtube'a koydum.
linki de burada.

*

O. E.

« Yanıtla #16 : Aralık 05, 2018, 12:33:09 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
bir arkadaş hiç alışamadığım mesenger'dan atmıştı bir video. uğraştım indirdim bir şekilde. Youtube'a koydum.
linki de burada.

Açılmıyor bu video bende mi problem acep..
Çok merak ediyorum..
40 çeşit yapma yöntemi var deniyor...Bence yoktur
Kaç tane bulabiliriz  acaba

*

A. Ç.

« Yanıtla #17 : Aralık 05, 2018, 12:40:36 »
Ben videoları sorunsuz görüyorum. tarayıcınızda bir problem olabilir:

Method 1: Update the Browser
Method 2: Clear Cache and Cookies
Method 3: Uninstall and reinstall the Adobe Flash Player
Method 4: Reset Connection Settings

*

O. E.

« Yanıtla #18 : Aralık 05, 2018, 12:47:06 »
Crome ile Açtım Sağol Ahmet Hocam,,

Yanlız Ümit'in yolladığı video efsane imiş ...
Hanımefendi muhteşem yapıyor Izbarçoyu ...
Derhal Öğrenmemiz lazım Hanımefendi gibi yapmayı

*

N. D.

« Yanıtla #19 : Aralık 05, 2018, 14:57:29 »
ha ha ha bende öyle yapiyorum... en sonunda yani 10 dakika sonra falan  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Saka bir yana benim kizda ögrenmis bu yaz gösterdiydi bana, 

bende bön bön baktim, o da birseymi der gibi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. E.

« Yanıtla #20 : Aralık 05, 2018, 15:07:00 »
ha ha ha bende öyle yapiyorum... en sonunda yani 10 dakika sonra falan  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Saka bir yana benim kizda ögrenmis bu yaz gösterdiydi bana, 

bende bön bön baktim, o da birseymi der gibi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Nedim Korsanım
tamam işte Bir öğretici video çekin bizde öğrenelim...
Hanımefendi çok cabuk yapıyor ...

Ben ordan öğrenemem...
*

N. D.

« Yanıtla #21 : Aralık 05, 2018, 15:27:54 »
cok basit ya 300 sefer deniyorsun sonra oluyor, ertesi sabaha kalktiginda deniyorsun olmuyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

hay senin izbar... deyip eski metoda dönüyorsun, yani en azindan bende böyle olmustu  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Oktay sana gelince kizim gösterir, hani bulusacagiz ya o zaman.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ü. Ö.

« Yanıtla #22 : Aralık 05, 2018, 15:57:18 »
Benim bir tek 'olmadı' versiyonum var, ama ızbarço kadar güzel çalışıyor ama ben hata kabul ediyordum.

Sonra "Knots 3D" diye bir uygulama indirdim.
Orada 'İzbarço Bağı [Bowline]' var bizim bildiğimiz standart olan diyeyim.

Ayrıca benim 'olmadı' dediğim versiyon da var, adına 'İzbarço Bağı (Hollanda) [Cowboy Bowline]' demişler.
Artık hata demiyorum ters olursa, bu Hollanda versiyonu, siz bilmezsiniz diyorum.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

O. E.

« Yanıtla #23 : Aralık 05, 2018, 16:20:17 »
Benim bir tek 'olmadı' versiyonum var, ama ızbarço kadar güzel çalışıyor ama ben hata kabul ediyordum.

Sonra "Knots 3D" diye bir uygulama indirdim.
Orada 'İzbarço Bağı [Bowline]' var bizim bildiğimiz standart olan diyeyim.

Ayrıca benim 'olmadı' dediğim versiyon da var, adına 'İzbarço Bağı (Hollanda) [Cowboy Bowline]' demişler.
Artık hata demiyorum ters olursa, bu Hollanda versiyonu, siz bilmezsiniz diyorum.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu yöntem iyiymiş  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. Y.

« Yanıtla #24 : Aralık 06, 2018, 10:40:11 »
Izbarço... Elde rahat attığım, tekne bağlarken bakan olmasa bile beceremediğim bağ  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. Ö.

« Yanıtla #25 : Aralık 06, 2018, 18:41:28 »
Çok havalı yapıyor.Böyle yapan birinin yanında el çabukluğu bile kesmez. Eyvallah ablamızsın diyerek ufak ufak uzaklaşacağız. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. T.

« Yanıtla #26 : Aralık 07, 2018, 09:38:14 »
Günaydın,
Hızlı ızbarço yapan ablaya hayran kalıp nasıl yapıldığını araştırdım. utube da şu videoda detaylı anlatımı var. Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

herkese iyi günler,
Ali
*

O. E.

« Yanıtla #27 : Aralık 07, 2018, 14:47:02 »
Günaydın,
Hızlı ızbarço yapan ablaya hayran kalıp nasıl yapıldığını araştırdım. utube da şu videoda detaylı anlatımı var. Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

herkese iyi günler,
Ali
[/quote

« Son Düzenleme: Aralık 07, 2018, 14:55:08 Gönderen: Oktay Eryılmaz »
*

O. E.

« Yanıtla #28 : Aralık 07, 2018, 14:53:00 »

Bu abide çok enteresan şeyler anlatıyor..
*

O. E.

« Yanıtla #29 : Aralık 07, 2018, 14:55:24 »
Günaydın,

herkese iyi günler,
Ali

Ali Korsan

Çok teşekkürler ,
Çok Makbule geçti yavaşta olsa yapmaya başladım..