0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

O. E.

Ynt: Yeni Sun Odyssey 440
« Yanıtla #30 : Ekim 11, 2017, 10:29:19 »
Şeffaf banyo ne demek ?
yıkanırken içerisi mi dışardan görünüyor yoksa dışarısımı içerden görünüyor?

*

H. E.

« Yanıtla #31 : Ekim 11, 2017, 10:35:01 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Şeffaf banyo ne demek ?
yıkanırken içerisi mi dışardan görünüyor yoksa dışarısımı içerden görünüyor?

"Yön yoktur, gitmek istediğin yer bulunduğun yere göre değişir."  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. E.

« Yanıtla #32 : Ekim 11, 2017, 10:45:12 »
Canlandıramadım gözümde bır turlu şeffaf banyo şeffaf banyo diye içimden hızlı hızlı söylüyorum gözümü kapatıyorum başka bir şey geliyor gözümün önüne algım bozuk demekki
Veya ruhum kötü.

*

G. K.

« Yanıtla #33 : Ekim 11, 2017, 11:09:03 »
Canlandıramadım gözümde bır turlu şeffaf banyo şeffaf banyo diye içimden hızlı hızlı söylüyorum gözümü kapatıyorum başka bir şey geliyor gözümün önüne algım bozuk demekki
Veya ruhum kötü.

Master kabin içinde bildiğiniz duşakabin var ve camları gayet şeffaf....

*

O. E.

« Yanıtla #34 : Ekim 11, 2017, 11:24:36 »
Tekne dışından görünmüyor  değil mi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ekim 11, 2017, 11:26:02 Gönderen: Oktay Eryılmaz »

*

A. C.

« Yanıtla #35 : Ekim 11, 2017, 11:43:55 »
Şu şekil:

Bu arada, geçen aylarda yurtdışında kaldığım bir otelde tuvalet de bu şekil şeffaftı.. Bunlar hiç olmazsa tuvaleti opak yapmışlar, ona da şükür  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. K.

« Yanıtla #36 : Ekim 11, 2017, 12:15:15 »
Tekne dışından görünmüyor  değil mi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Dışındarıdan değil de içeriden yeterince görünüyor. Nasıl bir fanteziyse artık... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. A.

« Yanıtla #37 : Ekim 11, 2017, 12:16:57 »
Duş aldıktan sonra bir de onun camlarını düzgün temizlemek lazım. Yoksa zamanla üstünde   kireç lekeleri olacak. Ondan sonra onları temizlemek için uğraşılır.

*

O. E.

« Yanıtla #38 : Ekim 11, 2017, 13:10:12 »
Duş aldıktan sonra bir de onun camlarını düzgün temizlemek lazım. Yoksa zamanla üstünde   kireç lekeleri olacak. Ondan sonra onları temizlemek için uğraşılır.

Hele bizim kireçli sularla , biz daha hiç yıkanmadık teknenin banyosunda ..
*

S. G.

« Yanıtla #39 : Ekim 11, 2017, 14:35:00 »
Rixos larda duşlar bu şekilde olıyor genelde. Erkek erkeğe kalanlar için kötü bir durum fakat diğer şekilde pek bir sorun olmaz herhalde   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. B. A.

« Yanıtla #40 : Ekim 11, 2017, 15:50:00 »
Beğenmedim ben... Koskoca tekneyi küçücük macgregor'a çevirmişler resmen...
*

O. E.

« Yanıtla #41 : Ekim 11, 2017, 17:03:11 »
Şimdi Bu Malum Fransız ve Alman markaları   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  reklam olmasın ......

Jenneau, Benatau vs pazarlama konusunda gerçekten çok şanslı.
Otomobil fabrikaları gibi değil
Bunlar sipariş üzerine imalat yapıyor satmadıkları malı üretmiyorlar bu durumda istedikleri kadar deneme yanılma şansları oluyor.
Bu sene küçük boyda 319 u ,orta boyda 440 ve 490 çıkardı.
319 da çok iddialılar satacağı kesin zaten Avrupada bu boy zaten çok satıyor.Fiyatıda full aksesuar 100.000 Euronun altında kalıyor.
Avrupa kredi sistemi ile aylık 1000-1500 Euroya peynir Ekmek gibi satıyorlar.
Orta boyda rekabet keskin o yüzden hepsi diğerini sürklase edecek bir yenilik arayışı içinde.
Burada esas pazar Charter firmaları .O kadar onlara dayalı imalat yapıyorlar ki inanılmaz.
Örnek olarak 3 kamaralı bir tekneye %20 ön ödeme istiyorlar iken 2 kamaralı bir tekne sipariş ederken %35 ön ödeme isteyebiliyorlar.
Sebebi basit ve mantıklı vaz geçersen Charter firmasına aynı gün %20 eksiği ile satıyor Tekneyi ama 2 kamaralıyı Charter almıyor veya daha ucuza istiyor diye %35 peşinat istiyor.

O yüzden Butik imalat yapan Fabrikalar dışında Bizim malumlar hep tasarımda ,kullanımda  Charter firmalarını göz ardı edemiyorlar.
Ben yeni 440 ta ve 490 da yine Charter etkisi olduğu kanatındayım.
Bu etki 51 de 54 ve 64 te yok.
Çünkü bu boylarda Chartera satış hiç denecek kadar az.
Orada iş Katamarana dönüyormuş.

*

S. Ş.

« Yanıtla #42 : Ekim 11, 2017, 18:56:25 »
Katamaran deyince nautech46 fly i cok begendim...

Videodakinden doluydu fuardakibundan  ,  770 bin avrupa dinariydi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Lagoonlari  gezdirmediler, herbirinin basina dikilmisler , form doldurun diyorlardi,bende dedimki her tur forma karsiyim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ne olucak o formlar sevgi cemberi mi yapicaz dedim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Ekim 11, 2017, 18:58:28 Gönderen: Semih Sener »
*

O. E.

« Yanıtla #43 : Ekim 11, 2017, 19:22:26 »

Videodakinden doluydu fuardakibundan  ,  770 bin avrupa dinariydi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Lagoonlari  gezdirmediler, herbirinin basina dikilmisler , form doldurun diyorlardi,bende dedimki her tur forma karsiyim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ne olucak o formlar sevgi cemberi mi yapicaz dedim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben Bu sene fuara gidemedim ama geçen sene her gittiğim yerde Form doldurun,Form doldurun
ya arkadaş işe mi alacaksınız bana bir şey mi satacaksınız dediysemde bu mini etekli
resepsiyon mafyasını aşamadım.

Sahi ne oldu bu Sevgi çemberi işi ?
Kabotaj bayramındaki gibi Sıra sıra Yelkenli Resmi geçidi
Hiç gözümün önünden gitmiyor Kruvazör gibi , Destroyer gibi Jenneau'lar Baveria 'lar Hanseler hele hele bir Katamaran var Sanırsın Nimitz Sınıfı Uçak Gemisi
Özledik walla
*

S. Ş.

« Yanıtla #44 : Ekim 11, 2017, 19:32:25 »

Ben Bu sene fuara gidemedim ama geçen sene her gittiğim yerde Form doldurun,Form doldurun
ya arkadaş işe mi alacaksınız bana bir şey mi satacaksınız dediysemde bu mini etekli
resepsiyon mafyasını aşamadım.

Sahi ne oldu bu Sevgi çemberi işi ?
Kabotaj bayramındaki gibi Sıra sıra Yelkenli Resmi geçidi
Hiç gözümün önünden gitmiyor Kruvazör gibi , Destroyer gibi Jenneau'lar Baveria 'lar Hanseler hele hele bir Katamaran var Sanırsın Nimitz Sınıfı Uçak Gemisi
Özledik walla

Gelmeliydin, projektor olmadan marinada gormek cok farkli

Hatta ayni boy tekneleri yanyana koysalar off ..hans mi cine mi secmek kolay olucak
« Son Düzenleme: Ekim 11, 2017, 19:34:54 Gönderen: Semih Sener »