0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

T. A.

Ynt: BIR KATEDRALIN ÖYKÜSÜ
« Yanıtla #60 : Eylül 12, 2017, 21:26:58 »
Gerçekten süper. Ben de ziyarete katılmak isterim ama tekneden dönüş ekim sonunu bulacak. Ne olur şu ziyareti kasım ayında organize etsek..

*

E. Ç.

« Yanıtla #61 : Eylül 12, 2017, 23:09:27 »
Yazacak bir şey bulamadım!

Eserleriniz için tebrik eder, kendimi çok "beceriksiz" hissettirdiğiniz için teessüf ederim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. A.

« Yanıtla #62 : Eylül 12, 2017, 23:27:07 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Süper, nasıl bir sabırdır  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. A.

« Yanıtla #63 : Eylül 13, 2017, 10:03:08 »
çok başarılı eserler emeğinize sağlık , sabrın eseri  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

K. B.

« Yanıtla #64 : Ekim 05, 2017, 16:47:27 »

Muhteşem ,muhteşem.
Ne mutlu size ki, severek başladığınız bir hobinizi çok severek yaptığınız bir işe dönüştürüp büyük başarı kazanmışsınız.
Tebrik kelimesi az gelse de canı yürekten tebrik ediyorum siz ve ekibinizi.
Minia Türk'ü ilk açıldığı sene ziyaret etmiştim.Sizin atölyeniz bile bir Minia Türk gibi.
Bir de teslim ettiğiniz işleri düşünürsek..
Tüm dünya sizi tanımalı,sizden haberdar olmalı diyorum.
Başarılarınızın katlanarak artması dileği ile sevgiler.

*

Z. D.

« Yanıtla #65 : Ekim 05, 2017, 16:52:44 »
7 Ekim Cumartesi saat 4 te ziyarete gidiyoruz Tuzla Viaport marinadan
*

N. Y.

« Yanıtla #66 : Ekim 08, 2017, 13:47:52 »
Tebrik ederim, hayranlıkla izledim.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

O. E.

« Yanıtla #67 : Aralık 09, 2017, 11:36:00 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu ziyaret ile ilgili hiç bir şey paylaşılmadı

Ne resim ne bir yazı ......
*

İ. E.

« Yanıtla #68 : Aralık 09, 2017, 13:14:56 »
Tek kelime ile Muhteşem izlerken nutkum tutuldu adeta TEBRİKLER
*

O. E.

« Yanıtla #69 : Aralık 10, 2017, 08:46:16 »

Bu mesajdan sonrası “SIR “ oldu kimse bir bilgi paylaşmadı .Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun nasıl gittiniz ne gördünüz kimse bir şey anlatmadı
Konu bitti  1 2 3 TIP".......
*

S. Ç.

« Yanıtla #70 : Aralık 10, 2017, 13:34:16 »

Bu mesajdan sonrası “SIR “ oldu kimse bir bilgi paylaşmadı .Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun nasıl gittiniz ne gördünüz kimse bir şey anlatmadı

Gidilmedide ondan..
*

O. E.

« Yanıtla #71 : Aralık 10, 2017, 13:39:40 »

[/quote

Gidilmedide ondan..

Neden acaba  herkes hevesli organizasyon tamamdı ?
« Son Düzenleme: Aralık 10, 2017, 13:40:37 Gönderen: Oktay Eryılmaz »
*

S. Ç.

« Yanıtla #72 : Aralık 10, 2017, 14:14:39 »
Sayısal değilde,zamansal bir problem yaşandı..uzak olduğu için ondan sonraki aynı gün organizasyona yetişmede problem oluyordu..ilerki daha müsait bir zamana bırakıldı...yani unutulmadı..
*

O. E.

« Yanıtla #73 : Aralık 10, 2017, 14:53:35 »
Sayısal değilde,zamansal bir problem yaşandı..uzak olduğu için ondan sonraki aynı gün organizasyona yetişmede problem oluyordu..ilerki daha müsait bir zamana bırakıldı...yani unutulmadı..

Anladım bilgi için teşekkürler  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. K. Ş.

« Yanıtla #74 : Aralık 20, 2017, 20:30:22 »
Evimin bahçesine koymak üzere bir korsan (ya da denizci) heykeli nasıl, nereden bulurum derken sevgili SY Risus'un yönlendirmesiyle bir anda kendimi burada buldum. Fotoları da, videoları da adeta nefessiz izledim. Emeklerinize, yüreğinize sağlık. Başarılarınızın devamını diliyorum..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap