Bağlanılan Hatırlatmalar

• 28 Ekim 2017 Cumartesi, Gezgin Korsan Uygulamalı Atölye Topl: Ekim 28, 2017

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. G.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Etkinlik Videosu:

Edit: Etkinlik videoları eklenmiştir..
« Son Düzenleme: Kasım 28, 2017, 04:18:43 Gönderen: Moderasyon Grubu »

*

H. Z.

28 Ekim 2017 Gezgin Korsan Atölye Sunucusunu Tanıyalım:

Selahattin TOZKOPARAN

1963 İstanbul doğumlu, evli ve bir çocuk babası. Motor meslek lisesinden mezun olduktan sonra, lüks otomobil segmentinde motor ustası olarak çalıştı. Tekne motorlarında uzmanlaşmaya karar verip, 1995 yılında Selmarin isimli şirketini kurdu ve slogan olarak "Bir iş yapmaya değerse, iyi yapmaya da değer" lafını benimsedi. Deniz sevgisi uğruna, oğluna 'Deniz' ismini verdi. Yıllarca yelken yarışlarına katılıp, hep motor sesinden uzak durmaya çalıştı. Bir çok teknesi oldu. Son olarak Neptün yelkenlisini alarak kendine ayırdığı zamanları, sevdiği klasik müziği, klasik yelkenlisinde dinlemekte geçirmekte.

*

H. E.

Ayarladık, 28 Ekim'de hava kapalı olacak.

*

Ş. B.

Katılım için kayıt mı olmamız gerekiyor?

*

G. Ö.

Teknik bir aksaklık nedeniyle kayıt formu gecikti. Katılmak isteyenler buradan bildirsinler, kayıt formu oluşturulduğunda dahil edileceklerdir.

*

L. K.

İş için Ankara'dan İstanbul'a gitmek  zorunda olduğumda istemeye istemeye gittiğimi bilen eşim, bu çalışma için cumartesi gününe uçak biletimi aldığımı görünce  artık tekne sevgimin tescillendiğini söyledi.
*

S. Ş.

Vazgecırmeye calısıp  pes de ettı mi?
*

Y. K.

Sevgili Gülümser ablacığım;

Ben katılım formunu doldurdum az önce buradan da bildireyim istedim. Ben ve Turhan Nazikcan 2kişi katılacağız... sevgiler görüşmek dileğimizle... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ekim 27, 2017, 20:13:08 Gönderen: Yasemin Kuka »
*

S. Ş.

Guzel bir atolye calismasi oldu, emegi gecen herkese , basta Selahattin korsanimiza tskler
*

A. B.

Emek veren arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Daha önce tanışma fırsatı bulamadığımız bir çok korsanla da tanışmamıza vesile oldu.
Bir de motoru merdivenlerden indirmek zorunda kalmasak daha iyi olabilirdi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. Ö.

Gezgin Korsan Uygulamalı Atölye Çalışması, 58 Gezgin Korsan'ın katılımı ile gerçekleşti.

Yoğun çalışma temposuna rağmen bizlere zaman ayıran, bilgi ve tecrübelerini paylaşan Selahattin Tozkoparan'a  ve çalışmanın gerçekleşmesindeki yardımları için  Deniz Tozkoparan'a çok teşekkür ediyoruz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. Ö.

Bir de motoru merdivenlerden indirmek zorunda kalmasak daha iyi olabilirdi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Merdivenden çıkaranlar da öyle diyor. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

...

Neden erken kaçtığım sanırım artık anlaşıldı.

Gelen, internet üzerinden izleyen, soru soran tüm korsanlara teşekkürler. Yılların deneyimini aktaran Selahattin Korsan'a ve oğlu Deniz'e de büyük alkış.

Bu arada yakında Gezgin Korsan TV yayınlarına canlı ve görüntülü bağlanıp soru sorabileceksiniz. Televizyonunun sesini uyarılmadan kısanlara sürprizlerimiz olacak. Mesela "Abi niye kısıyon televizyonun sesini, bizim yayınla alakası yok ki televizyonun" denecek... Surat ifadesi canlı yayınlanacak...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. G.

Youtube'dan izleyebildim, harika bir toplantı idi. Sorulan sorulara verilen cevaplar son derece açık ve tatmin ediciydi.
Selahattin beye çok teşekkürler.
Aslan Gezgin Korsan!
*

O. Ö.

Çok faydalı bir atölye çalışmasıydı.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap