0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

K. T.

Yamaha 25 uzun şaft 2 zamanlı
« : Şubat 16, 2016, 11:38:44 »
Deniz ile ilgilenmiş sonra yapamamış teknesini satmış motorunu deposuna atmış bir arkadaşımın , deposunda yıllara inat taş gibi duran motoru bir ihtiyaç sabine uygun bir ücret karşılığında verebilirim. Al ne halin varsa gör diyerek bana verdi. Motorun pervanesi kırıktı pervane yenilendi , bujiler değişti kuyruk yağı değişti , karburatör temizlendi ...Saat gibi çalışıyor. Motoru kendi tekneme takmayı düşündüm ama 51 kg oldugundan yaptığım brakete büyük geldi... bunun yerine bir 9.9 almayı düşünüyorum. Olmadı zaten efsane bir 5 hp yamaha motorum var... Bu tarz bir bir motor'a ihtiyacı olan benimle iletişime geçebilir...

*Motorun gaz kolu yok ''yapılabilir'' teknenin remote sistemine uygun.
*25 litre orjinal benzin bidonu var hortumları yenilendi el pompası değişti...
*Taşımaktan kaynaklı taşıma kolu kırılmış üzeri güçlendirilmiş , ufak tefek çizikleri var...
*jabsco lastiği temizlendi hala sağlam...

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Şubat 16, 2016, 11:45:07 Gönderen: Kıvanç Tüfekçioğlu »

*

K. T.

Ynt: Yamaha 25 uzun şaft 2 zamanlı
« Yanıtla #1 : Şubat 17, 2016, 12:19:13 »
Cenk korsanım ile prensip antlaşmasına vardık...
Cem korsan'da plase de beklemede... hayırlısı bakalım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

K. T.

« Yanıtla #2 : Şubat 17, 2016, 13:11:02 »
Motorun gaz kolu olmamasından dolayı Cenk korsanımızın tekneye olmuyor... İlan günceldir...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. G.

« Yanıtla #3 : Şubat 18, 2016, 00:25:50 »
Uymadi cok uzgunum keske olsaydi...

*

M. M. K.

« Yanıtla #4 : Ağustos 02, 2018, 02:10:36 »
Selamlar Kivanc Korsan. Bitane fiber yari kamarali tekne aldim remote control vs var fakat motor yok. Sanirim o tekne icin benim de kol a ihtiyacim olmayacak dolayisiyla marsli kullanabileceksem fiyatini ogrenip almak isterim

*

M. Ö.

« Yanıtla #5 : Ağustos 02, 2018, 12:10:33 »
kıvanç korsan 5 hp benim ihtiyacım var. fiyat uygun mudur? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

K. T.

« Yanıtla #6 : Ağustos 17, 2018, 21:01:43 »
Mesajlari yeni gorum motor duruyor fiyat cok problem degil ihtiyaci olan birinin isi gorulsun...