0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ö. Ç.

Blog : www.teksir.net
« : Aralık 05, 2017, 12:22:41 »
Merhaba Kaptanlar, Korsanlar, Korsaniçeler,
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Memlekette ekonomik hayat ve işlerin durumu ortada, boş bakkal hesabı bir meşguliyet yarattım kendime. Blog-haber sitesi şeklinde. Haftada 2-3 makale atıyorum. İstediğiniz konular varsa araştırıp yazar atarım buraya da.
İsmi konusunda arkadaşlar biraz olumsuz yorum yaptı, fazla dini referans hissettiriyormuş. Ancak amacım eskiden (yokluk zamanlarında Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ) devlet okullarında sayfa çoğaltmak için kullanılan saman kağıdı hatırlatmak ve modern dünya ile bir bağlantı kurmak idi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Buyrun : Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sevgilier saygılar.

*

O. E.

Ynt: Blog : www.teksir.net
« Yanıtla #1 : Aralık 05, 2017, 12:32:50 »
Bütün sınavlarımız "Teksir Kağıdı" ile olurdu Dini çağrışım falan yok çok güzel isim devammm.....

*

S. T.

« Yanıtla #2 : Aralık 05, 2017, 12:38:45 »
Merhaba Kaptanlar, Korsanlar, Korsaniçeler,

Memlekette ekonomik hayat ve işlerin durumu ortada, boş bakkal hesabı bir meşguliyet yarattım kendime. Blog-haber sitesi şeklinde. Haftada 2-3 makale atıyorum. İstediğiniz konular varsa araştırıp yazar atarım buraya da.
İsmi konusunda arkadaşlar biraz olumsuz yorum yaptı, fazla dini referans hissettiriyormuş. Ancak amacım eskiden (yokluk zamanlarında Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ) devlet okullarında sayfa çoğaltmak için kullanılan saman kağıdı hatırlatmak ve modern dünya ile bir bağlantı kurmak idi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Buyrun : Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sevgilier saygılar.

Onlar teksir ile tefsir'i karıştırıyorlar sanırım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap..
Sarı saman kagıdı,mumlu kagıt ve daktilo olmazsa olmazı.

*

M. İ.

« Yanıtla #3 : Aralık 05, 2017, 13:01:46 »
Çok şık bir tasarımı var. İçeriği de gayet güzel görünüyor. Kolay gelsin ayrıca başarılar.
NOt; Sitenizi wix vb ile mi yaptınız?

*

Ö. Ç.

« Yanıtla #4 : Aralık 05, 2017, 14:53:37 »
Çok şık bir tasarımı var. İçeriği de gayet güzel görünüyor. Kolay gelsin ayrıca başarılar.
NOt; Sitenizi wix vb ile mi yaptınız?

Desteklerinize ve güzel yorumlarınıza teşekkür ederim Kaptanlarım.

Wordpress ile uğraştım biraz Mutluay Kaptanım.

*

H. C.

« Yanıtla #5 : Aralık 05, 2017, 16:27:16 »
İşyerinde açılmıyor, akşam bakarım. İsmi de güzel. Üniversitede bile teksir kağıdıyla sınava girmişliğim var. Evet yaşlıyım...
*

H. C.

« Yanıtla #6 : Aralık 05, 2017, 21:26:56 »
Özgür korsan, blogtaki yazıların hepsi size mi ait? Bir kadın olarak kadınlarla ilgili yazılar ilk dikkatimi çeken oldu.
*

H. E.

« Yanıtla #7 : Aralık 06, 2017, 10:37:26 »
M. Serdar Kuzuloğlu kıskanır, o derece...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ö. Ç.

« Yanıtla #8 : Aralık 06, 2017, 18:33:06 »
Kaptanlarım bol bol vaktim olduğu için internette okuyup duruyorum. Beğendim makaleleri Türkçe' ye çeviriyorum. Teknoloji üzerineydi ilk zamanlar aslında sonra diğer konulara da dallanmaya başldım. Hepsi yurt dışı kaynaklı. Güzel yorumlar devam etmek için motivasyon oluyor.
« Son Düzenleme: Aralık 06, 2017, 18:35:36 Gönderen: Özgür Çınar »
*

Ö. Ç.

« Yanıtla #9 : Aralık 26, 2017, 14:38:35 »
Korsan alemi, çok makale çevirdim ancak iki konu forumun genel konseptine uyuyor diye buraya link vereyim dedim.

1. Deniz Üstü Rüzgar Çiftlikleri : Alem yeşil enerjinin dibine vuruyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

2. Kahvenin Yararları Zararları : Denizde kahveyi sevmeyen yoktur herhalde  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. Ö.

« Yanıtla #10 : Aralık 26, 2017, 14:49:53 »
Güzel ama Yenilenebilir Enerji olacaktı herhalde klavye hatasıdır ama 3-4 kez yenilebilir yazılmış.
*

Ö. Ç.

« Yanıtla #11 : Aralık 26, 2017, 16:28:32 »
Teşekkür ederim, kusura bakmayın. Düzelttim. İyi oldu bu  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. Ö.

« Yanıtla #12 : Aralık 26, 2017, 19:34:10 »
Asıl siz kusura bakmayın kusur görme niyetim yoktu.Selamlar.
*

H. E.

« Yanıtla #13 : Aralık 26, 2017, 21:32:12 »
O zaman kahve de "içilebilir enerji" mi oluyo?
*

T. Ö.

« Yanıtla #14 : Aralık 27, 2017, 15:30:50 »
Abi sen hangi vakit bunları görüyosun laf yetiştiriyosun radyo programı yapıyosun hayranım vallahi