0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. A.

İhtiyaç Fazlası "Riviera Pusula" Satılıktır
« : Şubat 23, 2018, 16:02:08 »
Merhabalar,
Bir arkadaşım bu pusulayı almış, lakin yeri uymamış; sonrasında Lalizas almış. Bunu da yurtdışından alıp getirdiğinden iade edememişti, sonra kullanırım diye başka bir şey ile takas yapmıştık. Ama ben de kullanmadım.

Bunu değerlendirip, tekneye başka bir şey için bütçe yaratmak için kullanacağım.

İhtiyacı olana 800TL'ye verebilirim. Ürün alınmış, takılmak istenmiş takılamamış. Görüntülerden de belli. Sıfır fiyatı için bilgi linki koyuyorum. Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Saygılar,

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

Ynt: İhtiyaç Fazlası "Riviera Pusula" Satılıktır
« Yanıtla #1 : Mart 20, 2018, 13:01:37 »
Patron çıldırdı... Fiyatlar indiii Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Son 500 TL'ye indi fiyat. Süs olarak duruyor, bari para etsin.

*

T. K.

« Yanıtla #2 : Mart 22, 2018, 15:37:23 »
merhabalar..
pusulanın taban çapı nedir

saygılar

*

M. A.

« Yanıtla #3 : Mart 22, 2018, 18:04:28 »
Merhaba,
15,8 cm

*

H. Z.

« Yanıtla #4 : Mart 23, 2018, 00:16:30 »
12V aydınlatması var ise aldım. Bi de, patron biraz daha çıldırır mı? Çıldırabilir mi? Çıldırabilme ihtimalini sevmek bile güzel  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mart 23, 2018, 00:17:39 Gönderen: Hakan Zorlu »

*

M. A.

« Yanıtla #5 : Mart 23, 2018, 12:21:08 »
Var, kablosu altında duruyor. Bana veren kişi 12V demişti ama takamadığım için deneme şansım olmadı açıkçası.
Hakan Korsanım patron daha çıldırmasın yahu  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap O gidecek yerine ahada altta linki bulunan 1200 küsür liraya benim pusula yerine uyan şu pusula gelecek. Cari açık büyük yani..

Bak benim işyeri Kadıköy Altıyol'da sanırım sen de buralara yakınsın. Müsait bir zamanda istersen bir kahvemi iç, yemek yiyelim. Pusulayı görmüş olursun. Görmeden alma vatandaş Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Mesela kapağı yok, kapağını bana veren kişi bulamamış mesela. hepi topu fotoğrafta görüldüğü gibi.. Amma gıcırr gıcırrr.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. Z.

« Yanıtla #6 : Mart 24, 2018, 17:12:49 »
Hesap no rica ediyorum Murat korsanım. Ölçtüm Maşallah'ın eski pusula yerine cuk oturuyor.
*

M. A.

« Yanıtla #7 : Mart 26, 2018, 10:57:41 »
Hayırlı olsun Hakan Korsanım..
Mesaj attım, ama dediğim gibi pusula eline sağsalim geçsin, uyduğundan tam emin ol; öyle yaparsın havaleyi; acelesi yok. Adresi bekliyorum..
Güzel rotalarda kullanman dileğiyle..