0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

B. O.

Ynt: OKLUK Yeniden kapanıyor
« Yanıtla #15 : Ağustos 19, 2018, 19:34:57 »
Florya plajı hiç kapatılmışmı acaba bilen varmı?

*

M. B. A.

« Yanıtla #16 : Ağustos 20, 2018, 10:10:25 »
"Korku dağları bekler..."

*

İ. E.

« Yanıtla #17 : Ağustos 22, 2018, 12:23:48 »

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. K.

« Yanıtla #18 : Ağustos 24, 2018, 13:41:10 »
Az önce Okluk koyuna girerken Sahil güvenlik yolumu kesti, 26 Ağustosa kadar girişin yasak olduğunu söyledi.
Gerekçe sorduğumda “talimatlar böyle” dedi.
Yönümü değiştirdim hemen sonrasında siyah camlı büyük bir motoryat içeri girdi. Dışarı çıktığını görmedim.
Bilginize..

Sent from my iPhone using Tapatalk

*

S. Ş.

« Yanıtla #19 : Ağustos 24, 2018, 19:32:23 »
Gidipte giremeyenler ruzgarda uygunsa birakiverse hafiften mis gibi olur organik sonucta

Talimatlara uygun sekilde  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ağustos 24, 2018, 19:34:19 Gönderen: Semih Sener »

*

S. Ş.

« Yanıtla #20 : Ağustos 26, 2018, 15:15:56 »
Konu ragbet gormemis ben yazdiktan sonra Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bokluk koyu diyelim, ac kapa bok oldu oldu zaten ayip degil Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. A.

« Yanıtla #21 : Ağustos 27, 2018, 15:05:55 »
18 Ağustos Cumartesi günü Okluktaydım. Hem aracım ile hem de tekne ile bir çok defa gitmişliğim var. İnşaat başladıktan sonra gidip göresim gelmedi. Datça dönüşü aracım ile Marmaris yolundan Okluk tabelasına dönmüş bulundum. Girmez olaydım. Yol açmamışlar otoban yapmışlar resmen. Okluk koyunun girişini bulamadım. Malum yere kadar sürmüşüm arabayı.Jandarma çevirdi.Okluk'a girmek istediğimi söyledim. Giriş geride kalmış. Daha ileriye gitmeme izin vermedi. Önceki yıllarda Ayın koyuna kadar gidebiliyordum aracım ile şu anda yasak.

Dönüp okluk yolunu buldum ve girdim. İlk iskele Japon'un Yeri. Suratlar bir karış. Koy yine kapatılmış. Tam bayram öncesi iş yapılacak zaman. Tüm tekneleri çıkartmışlar iskeleler boş. Denize girmeyi de yasaklamışlar. Bungalovlarda kalan tek tük müşterilerde kaçmış gitmiş.

Keşke gelmeseydim keşke bu halini görmeseydim. Okluk koyu çok yalnız ve üzgün. Sadun Boro görse kahr olurdu...
Sadun Boro yürüyüş yolunu takip ederek gezinti yaptım. 6 yaşındaki kızım Deniz'e 10 numaralı ağacı gösterdim ve Sadun Boro'nun anıtına çiçek bıraktık.Sahil güvenlik Değirmenbükünün ağzında volta atıyor. Giriş yasak.

Sonrasında Yücel restorant ve Deniz Kızı Restorantada uğradım. Herkes oturmuş, ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar.

Bunun daha başlangıç olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki dönemde Değirmenbükünü tamamen araç ve tekne girişine yasaklayacaklarını düşünüyorum. Ne yapılabilir bilemiyorum ama yeni yapılan yolu ve Okluk Koyunun  yalnız halini görünce keşke gelmeseydim dedim...Belkide bu son görüşümdü...