0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

B. Ö.

Bu yıl on birincisini gerçekleştireceğimiz Geleneksel Gezgin Korsan Kahvaltı etkinliğini 7 Ekim 2018 pazar günü Tuzla  Viaport  Marina  gerçekleştiriyoruz. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Mekan, menü ve fiyatlar, barınma konusu netleşince bilgilendirme yapacağımdır.

Bütün yaz ayrı kaldık, özleştik..E kavuşalım artık..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Gelenler?

*

M. A.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
    Bu yıl on birincisini gerçekleştireceğimiz Geleneksel Gezgin Korsan Kahvaltı etkinliğini 7 Ekim 2018 pazar günü Tuzla  Viaport  Marina  gerçekleştiriyoruz. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Mekan, menü ve fiyatlar, barınma konusu netleşince bilgilendirme yapacağımdır.

Bütün yaz ayrı kaldık, özleştik..E kavuşalım artık..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Gelenler?

Evet beklediğimiz an Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben geliyorum.

Murat Ayduk 2 kişi + 1 Bebek

*

O. E.

Bende geliyorum .....

*

B. Ö.

Sayfayı kapattım açtım dört kişi olmuşuz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

1.Murat Ayduk            2 kişi  1 bebek
2.Oktay Eryılmaz         1 kişi

*

M. B. A.

Kısmet olur da İstanbul'a gelirsek 3 kişi oluruz biz de... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. Y.

Ben de, ben de Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ü.

kesin gelirim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ü.

Üç kişi.
*

B. Ö.

Tuzla Viaport Marina 6 Ekim cumartesi günü tekneyle gelen korsanları misafir edecek. Listeyi güncelliyorum, tekneyle gelecek olan korsanlardan ayrıca tekne en-boy bilgisi rica ediyorum.
*

B. Ö.

Ali Korsan Çokomel de gelir mi?
*

B. Ö.

Kısmet olur da İstanbul'a gelirsek 3 kişi oluruz biz de... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Üçüncü kişi minik korsan Meltem  sanırım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. Ö.

Karadan ulaşacaklar:
1.Murat Ayduk         2 kişi+1 bebek
2.Oktay Eryılmaz      1 kişi
3.Erol Yapıcı            1 kişi
4.Ali Ünalan            3 kişi
5.Türkan Dedeoğlu   1 kişi

Denizden ulaşacaklar:
1.Zafer Dedeoğlu     1 kişi / Risus (9.40-3.20)

Katılımı kesinleşmeyenler:
1.Mahir Aşut      3 kişi
*

A. Ü.

Betül korsanım Çokomel tuzlada bağlı.Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. Ö.

2018-2019 sezonunun ilk ve beklenen etkinliği... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Kavuşmak için de , tanışmak için de harika bir ortam . Kolay gelsin Betül'cüğüm! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. Ö.

Betül korsanım Çokomel tuzlada bağlı.Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Betül Korsan'ı mı kıracaksın? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Çık, dolaş Çokomel'le gel.