0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. G.

Telegram, Whatsapp'a alternatif bir sohbet uygulamasıdır.

Telegram'ı Whatsapp'tan ayıran en büyük fark, toplu sohbet gruplarına teknik olarak sınırsız kişinin eklenebilmesi olup bu sayı Whatsapp'ta 256 kişi ile sınırlıdır.

9.000'i aşkın üyesi bulunan Gezgin Korsan forumu üyelerinin iletişiminin sadece web sitesi ile sınırlı kalmaması adına "Gezgin Korsan Telegram Grubu" nu açtığımızı ilan ediyoruz.

Uygulamayı mobil cihazınıza indirdikten sonra aşağıdaki grup davet bağlantısına tıkladığınızda katılımınız otomatik olarak gerçekleşecektir.

DAVET BAĞLANTISI İÇİN Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapBağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

Ynt: Gezgin Korsan Telegram Grubu ve Telegram Uygulaması Hakkında
« Yanıtla #1 : Kasım 07, 2018, 10:53:49 »
Telegram'da yolladığınız bir mesaja tıklayıp yeniden düzenleyebiliyor, düzeltebiliyorsunuz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. O.

« Yanıtla #2 : Kasım 07, 2018, 14:08:15 »
Telefondan web'de gezgin korsan sitesine girince bu davet linkini kullanabiliyoruz. PC den olmuyor. Bilginize

Bir de telefonda her gelen mesajın ekranda görünmemesi, sadece ben application'a girdiğimde mesajları görmem için nasıl bir ayar yapabiliriz ?

Daha önce Whatsup için yapmıştım ama bulamadım.

*

H. E.

« Yanıtla #3 : Kasım 07, 2018, 15:07:25 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Telefondan web'de gezgin korsan sitesine girince bu davet linkini kullanabiliyoruz. PC den olmuyor. Bilginize

Bir de telefonda her gelen mesajın ekranda görünmemesi, sadece ben application'a girdiğimde mesajları görmem için nasıl bir ayar yapabiliriz ?

Daha önce Whatsup için yapmıştım ama bulamadım.

Telefonda sol üst köşede alt alta üç çizgi var ya...

Oraya tıklayın, Settings'e girin

Settings içinde "Notifications and Sounds" diye bir satır var. Ona tıklayınca Alerts falan çıkıyor. İstediklerinizi kapatın.