0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

S. E. S.

Ekim Yelkenlisi
« : Mayıs 03, 2018, 14:41:13 »
Degerli Korsanlar;

Büyütmek virüsü bizim de içimize düştü.. Ekim' imize yeni bir aile arayışına başladık.. Kızımız Tuzla Viaport Marina' da ziyaret edilebilir..

İlan detaylarımız şu sekilde :

İlan No: 561410825

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sevgiler,

Sertaç

*

T. Ö.

Ynt: Ekim Yelkenlisi
« Yanıtla #1 : Mayıs 03, 2018, 17:09:03 »
Sevgili Can Buluman'ın EKİM'i değil mi o ?
Çok güzel teknedir.
Ne anılarımız vardır, ne yarışlarımız vardır onda...

TANER

*

S. E. S.

« Yanıtla #2 : Mayıs 03, 2018, 17:28:41 »
Aynen Oyle Taner Korsanım;

Ekim bize de cok guzel anılar yasattı, cok sey ogrendik sayesinde..

*

M. K.

« Yanıtla #3 : Mayıs 17, 2018, 17:19:13 »
Sertaç Korsanım,

Kararınız hayırlı olsun. İki çocuklu bir aile olarak son bir ayda iyi rota yaptınız. Özellikle çocuklar tekneyi sevince büyütmek farz oluyor. İnşallah gönlünüze göre daha büyük bir tekne bulacaksınız.
EKİM teknesi Can Buluman’ın çok emek verdiği bir tekneydi. Bizim de çok güzel iki senemiz geçti. Gökçeada’ya kadar gidiş gelişimizi forumda da anlatmıştık.

Sen de son bir sene de tekneyi güzelleştirmek adına pek çok şey yaptın. EKİM, sayende tarihinde ilk defa bimini gördü. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Tekneyi aldığında bir sene garanti ve her türlü destek garantisi vermiştim. Şimdi emaneti senden alacak kişi çok şanslı olacak. Eminim Sen de müstakbel sahibine her türlü desteği verirsin. Ben de kendisine elimden gelen her türlü desteği vermeye hazırım.

Pek çok farklı tekneyle yelken seyrine çıktım. EKİM’in yeri çok ayrı. Sırf Batu Korsanın kendi elleriyle yaptığı yekenin güzelliği bile hiçbir teknede yok...
« Son Düzenleme: Mayıs 17, 2018, 17:26:33 Gönderen: Mücahit Karabaş »

*

S. E. S.

« Yanıtla #4 : Mayıs 28, 2018, 13:00:33 »
Sertaç Korsanım,

Kararınız hayırlı olsun. İki çocuklu bir aile olarak son bir ayda iyi rota yaptınız. Özellikle çocuklar tekneyi sevince büyütmek farz oluyor. İnşallah gönlünüze göre daha büyük bir tekne bulacaksınız.
EKİM teknesi Can Buluman’ın çok emek verdiği bir tekneydi. Bizim de çok güzel iki senemiz geçti. Gökçeada’ya kadar gidiş gelişimizi forumda da anlatmıştık.

Sen de son bir sene de tekneyi güzelleştirmek adına pek çok şey yaptın. EKİM, sayende tarihinde ilk defa bimini gördü. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Tekneyi aldığında bir sene garanti ve her türlü destek garantisi vermiştim. Şimdi emaneti senden alacak kişi çok şanslı olacak. Eminim Sen de müstakbel sahibine her türlü desteği verirsin. Ben de kendisine elimden gelen her türlü desteği vermeye hazırım.

Pek çok farklı tekneyle yelken seyrine çıktım. EKİM’in yeri çok ayrı. Sırf Batu Korsanın kendi elleriyle yaptığı yekenin güzelliği bile hiçbir teknede yok...

Mucahit Korsanım, Ekim ve sizin sayenizde bir cok sey ogrendik, her ogrendigimiz sey aslında bize daha ne kadar cok sey ogrenmemiz gerektigini gosterdi.. Ekim bizim icin cok guzel bir baslangıc oldu, ama soyledigin gibi, 4 kisilik bir aileyle konaklamalı biseyler yapmak icin boyut olarak biraz zorlayıcı.. Ekim' i alacak arkadas, aynı zamanda pek cok sorusuna ve eylemine yol gosterecek bir cok kisinin destegini de alıyor olacak. Bu benim gordugum nerdeyse tekne almaktan daha da onemli.. Insallah degerini bilecek birisine gider Ekim' imiz..

*

S. S.

« Yanıtla #5 : Temmuz 02, 2018, 15:15:39 »
Her gün en az bir kez Ekim'in satılık ilanında ki resimlerine bakıp iç geçiriyorum. Gerçekten güzel bir tekne ve benim olmasını da çok isterdim. Ama daha fiyatının 15 de birini ancak biriktirebildim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Umarım iyi bir alıcısı çıkar... Çıkmazsa da parayı tamamlar tamamlamaz ben alacağım. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. E. S.

« Yanıtla #6 : Temmuz 03, 2018, 11:06:49 »
Her gün en az bir kez Ekim'in satılık ilanında ki resimlerine bakıp iç geçiriyorum. Gerçekten güzel bir tekne ve benim olmasını da çok isterdim. Ama daha fiyatının 15 de birini ancak biriktirebildim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Umarım iyi bir alıcısı çıkar... Çıkmazsa da parayı tamamlar tamamlamaz ben alacağım. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Soner Kaptanım, Ekim' in kendisine iyi bakacak birisine gitmesini cok isterim :-)
*

S. S.

« Yanıtla #7 : Temmuz 03, 2018, 11:19:15 »
Bir sene felan beklerseniz ben alırım. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Şaka bir yana eğer ben alabilseydim iyi bakmak bir yana pırıl pırıl yapardım her yanını. Ama maddi durumu çok iyi olan biri değilim. Kazandığımız para daha çok kredilere vb. yerlere gidiyor. Kalan parayla geçinip gidiyoruz. Bu tekne hayali öncelikli olarak benim projem olduğu için oradan buradan arttırdığından biriktirmeye çalışıyorum. Bir kaç seneye tekne alacak duruma gelirim umarım.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 
« Son Düzenleme: Temmuz 03, 2018, 11:25:23 Gönderen: Soner Saper »
*

M. B.

« Yanıtla #8 : Temmuz 18, 2018, 13:29:56 »
Merhabalar,
Uzun zamandır denizde yaşamak düşüncesi aklımda. Kalan ömrümün önemli bir kısmını denizde geçirmeyi istiyorum. Bir kaç Mavi Yolculuk ve tatillerde mutlaka yapılan günlük turlar haricinde hiç deneyimim yok. Ama bir yelkenli alıp, içinde yaşayıp, oradan işe gidip gelmeyi düşünüyorum. Yelkenciliği de zaman içerisinde gerek bilen arkadaşlarla gerekse de kendi kendime ufak ufak turlayarak öğrenirim nasılsa, acelem yok Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sorunsuz bir tekne mutlaka olmaz, hatta olmalı da, uğraşacak birşeylerin olması iyidir. Aslında yelkenli teknenin sefasından çok cefasına talibim, zira emekliliğimde hayatımı dolduracak şeyin deniz olmasını istiyorum. Tabi bu sorunların başlarda ufak ufak, hem maddi hem de manen yormayacak boyutlarda olması önemli.

Ekim yelkenlisinin ilanı daha önce gözüme çarpmıştı. Burada da hakkında güzel yorumlar var. Beni cezbediyor açıkçası. Ama yaş olarak daha genç bir tekne mi olsa diye de düşünmüyor değilim. En azından bir kaç yıl boyunca temel sorunlar yaşatmadan acemiliğimi üzerimden atana kadar ilave yük getirmemesi önemli benim için.
Ya da en iyisi bir ara gelip Ekim'i görsem iyi olacak galiba. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. E.

« Yanıtla #9 : Temmuz 18, 2018, 23:03:31 »
Yaklasık 5 yıldır bu tekne ufak,bu tekne büyük,bu tekneyi begendim ama param yetmiyor,bu tekneye param yetiyor ama kanım kaynamadı derken günler haftalar ve aylar birbirini kovaladı.Ve ardıma baktığımda bu kararsızlık ile 4 yıl geçirmişim.Çok sevgili büyüğüm Mehmet EREM ,kardeşim hayatının geri kalanında kaç Ağustos var hiç düşündün mü,söyle bana kaç Ağustos var deyince anladım ki bütün mesele bu.1 tane var bile diyemedim.Hemen gidip aklıma yatan ve cebime en uygun tekneyi aldım.Şimdi teknesiz geçirdiğim günler için üzülmekten başka bir şey gelmiyor elimden.Umarım önümde sağlıklı yıllar ve Ağustoslar vardır.
  Dilerim tüm deniz severler hayallerine tez zamanda kavuşurlar.
*

S. S.

« Yanıtla #10 : Temmuz 19, 2018, 07:57:34 »
Ekim yelkenlisi hem eski hem küçük. Size yaramaz... Almayın almayın... Almayın da bana kalsın tek talibi ben olayım.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ... Şaka bir yana hayalimde ki tekne olur kendisi.İsmi bile güzel. Münir bey tekneyi alınca bir tur verirsiniz artık. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. B.

« Yanıtla #11 : Temmuz 19, 2018, 18:13:24 »
Ekim yelkenlisi hem eski hem küçük. Size yaramaz... Almayın almayın... Almayın da bana kalsın tek talibi ben olayım.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ... Şaka bir yana hayalimde ki tekne olur kendisi.İsmi bile güzel. Münir bey tekneyi alınca bir tur verirsiniz artık. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ahh, Umarım hayırlısıyla alırsam her zaman beklerim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Ama yer bulabilirsem Mudanya civarında olacağız Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. S.

« Yanıtla #12 : Temmuz 20, 2018, 11:20:31 »
Antalya ya da bekleriz. Her türlü lojistik destek verilir.Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

« Yanıtla #13 : Temmuz 20, 2018, 14:59:56 »
Antalya ya da bekleriz. Her türlü lojistik destek verilir.Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Lojistik destek derken? Antalya'dan İstanbul'a bir sert bot nakliye işi var da...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. S.

« Yanıtla #14 : Temmuz 21, 2018, 07:51:46 »
Tanıdık nakliyeci arkadaşlar var. Destek oluruz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap