0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. Y.

Ynt: Gezgin Korsan Etkinlik Cihazı: GEKOMANGAL!
« Yanıtla #30 : Aralık 21, 2018, 19:53:28 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Nargile için köz yeri ve maşası da bulunsun..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Türk kahvesi de yapabiliyorsun ağbi közünde nargilenin yanında Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bir ilerki aşama içerisine oturulduğunda nasıl uçarız onu araştırıyoruz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Önce kömürün kor haline gelmesini bekliyorsun, sonra oturuyorsun. Gerisi kendiliğinden oluyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Ü.

« Yanıtla #31 : Aralık 21, 2018, 19:58:14 »

Nargile için köz yeri ve maşası da bulunsun..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Türk kahvesi de yapabiliyorsun ağbi közünde nargilenin yanında Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bir ilerki aşama içerisine oturulduğunda nasıl uçarız onu araştırıyoruz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Önce kömürün kor haline gelmesini bekliyorsun, sonra oturuyorsun. Gerisi kendiliğinden oluyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Erol ağbi bu dediğin aklıma gelmedi,deneyip sonucu bildireceğim size bakarsınız uçarız Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. E.

« Yanıtla #32 : Aralık 21, 2018, 20:51:34 »
Bende Mangalist Ali Ünalan bey’i nezdinizde kutlarım.
Krom yemek sıcak tutma kaplarından mangal üretmek tam bir pratik zeka & sanayi iş birliği olmuş...
Mangalist markası ile seri üretime geçilmesi ve dahi Mangalist &Geko markası ile satışa başlanması en büyük dileğimdir.
İşin gücün ticaret Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap bu işler hobi benim bir işim var ağbi.

Söyleyince fark ettim işim gücüm ticaret gerçekten  , birde becerebilsem
Ne güzel olacak....
Emekli olunca Tekne alıp satmayı düşünüyorum ,
Ama esas amacım ahşap tekne yapmak becerebilirsem ...
Bunun için araç gereç alımlarına başladım ,
İlk alet edavatımı aldım

Bauhaustan KIL testeresi .

« Son Düzenleme: Aralık 21, 2018, 20:57:49 Gönderen: Oktay Eryılmaz »

*

C. G.

« Yanıtla #33 : Aralık 22, 2018, 10:24:11 »
Dun oglen mangali test ettik,

Ali korsan lahmacun pisirdi mangalda gayet basariliydi.

*

B. E.

« Yanıtla #34 : Aralık 24, 2018, 11:18:07 »
.
.

Önemli ayrıntı; lav taşlılar hiç sağlıklı değil.

Afiyet olsun

Sağlımız açısından mı yoksa pişirimin sağlığı açısından mı üstad?

Alper korsanın da belirttiği gibi; yağ, taşların üzerine yapışıp kalıyor ve temizliği çok zor oluyor.
Döküm veya emaye ızgaralı olanlar daha iyi...

*

B. E.

« Yanıtla #35 : Aralık 24, 2018, 11:36:52 »
Mangal veya barbekü...Haftada en az 2 gün yanar.
Her türlü kömürlü mangal kullandım.evde 2 si küçük birisi büyük 3 adet Weber mangalım var.
Bir gün arkadaşımın evinde yemek yerken Tüplü mangal ile tanıştım.Pratik, hizlı ve tat olarak kömürlüden hiçbir farkı yok.

Mangal severlere, özellikle bahçesi olanlara öneririm.
Son yılda kömürlü mangallarım hiç yanmadı.
Düğmeye bas, 3 dk sonra pişirme sıcaklığına ulaşıyor.
Fark; bu bir barbekü, kapağı kapalı olacak.
Önemli ayrıntı; lav taşlılar hiç sağlıklı değil.

Afiyet olsun

Bende Bıktım WEBER den.
Saç Mangal aldım bir tane , O da iki günde pert oldu...
Bu Gazlı mangal görmüştüm bir kaç sene evvel Bauhous' ta
O paraya Kebebçıya abone olurum, et paraları cepte kalır gibi fahiş bir fiyattı hatırladığım kadarı ile...
Bir bizde kömürlüsü kalmıştır herhalde
Ne zaman mangal yapsam kendimi
Homo Sapiens  gibi hissediyorum bu Kömür , Çıra vs işleri ile
Bende Gazlı mangala evrileyim , Nedir ,NEreden alınır...

Not: Tıp Doktoru ,Cerrah Bülent Elverdi haftada iki gün mangal yaptığını itiraf etmiştir.
Bu itiraf senelerdir Mangal konusunda Dövüştüğüm Sevgili eşime hemen gösterilmiş olup zararsızlığı ispat edilmiştir

Hocam Çok yaşa !!!

Ne demek Oktay hocam...
Denizci her yerde birbirini korur ve destekler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben Blooma marka gazlı barbeküyü Koçtaş tan almıştım.Ancak şimdi ithal etmiyorlarmış.
Kendim için araştırma yaparken Cadac marka barbeküyü çok beğenmiştim.Ancak Blooma yı uygun fiyata alınca vazgeçmiştim.
Bauhouse da Grillstar marka barbeküler var.Benim kullandığım marka ile eş kalitede ve uygun fiyatlı, düşünebilirsiniz.

Mangalsız geçen bir hafta, boşuna geçmiştir. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. Ö.

« Yanıtla #36 : Aralık 24, 2018, 14:32:27 »

lahmacunlar Bim den mi?
*

M. A.

« Yanıtla #37 : Aralık 24, 2018, 15:46:54 »
Bu tek seferlik mangallara ne dersiniz?

Ben bunlardan alıyorum, sonra söndürüp hoopp çöpe... Ne temizliği ne başka birşeyi ile uğraşıyorum. Bizim sitede mangal yasak, kalıyor geriye tekne; ee onda da Magma vs markalar temizlemesi vs çok dertli...

Teknede şu tek kullanımlıklardan bir adet her zaman yedekte durur, olur da bir yerde yapmam gerekirse diye...
*

M. B. A.

« Yanıtla #38 : Aralık 24, 2018, 15:51:26 »
Ali korsan tebrikler... Tam bir öksüz doyuran olmuş Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Evine mangal alacak arkadaşlara Guruss tavsiye ederim. Adamlar mangalın mersedesini yapmış resmen... Ben kendime kıyıp da alamadım ama hediye aldım bir arkadaşa, sıkça kullanıyoruz, şahane...
*

S. Ç.

« Yanıtla #39 : Aralık 24, 2018, 16:24:07 »

Yılbaşı geliyor..mangalı ledlerle süsleyin bari..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  şıkır şıkır..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ü.

« Yanıtla #40 : Aralık 24, 2018, 18:10:24 »
Konu nerelere geldi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Madem bir bilgilendirme yapayım,piyasada satılan teneke mangallardan bıktığım için 15,20 yıl önce krom hurdacısından yemek taşıma tavası aldım 4 tane ayak kaynattırdım halla kullanıyorum ne erime ne çürüme var Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Mangal yapmayı düşünenler istedikleri öncüde yemek tavası ikinci elcilerde veya hurdacılarda dolu, yeni tava almalarına gerek yok neticede mangal olacak Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

GEKO mangal hurdacıdan alındı tavaya 50 tl verildi 30 yıl hiç bişiy olmaz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu arada GEKO mangalın ızgara kısmındaki tellerin arası 10 mm dir fotoğraflarda daha büyük görülüyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yinede linkini atayım fikir vermesi açısından.
« Son Düzenleme: Aralık 24, 2018, 18:21:50 Gönderen: Ali Ünalan »
*

C. G.

« Yanıtla #41 : Aralık 24, 2018, 19:05:26 »

lahmacunlar Bim den mi?

Komsu kebapcidan siparis verdi Ali,
mangalin yaninda yedik oyle test ettik hic cani cekmedi mangalin,
gayet uslu efendiydi 😎
*

R. E.

« Yanıtla #42 : Aralık 24, 2018, 20:50:04 »

Ali seninle ortak Lö Mangal AŞ kuralım.
Tüplü krom mangal.
Fırınlısını da opsiyona dahil ederiz.
Tekne için ayrı, evler için ayrı ebatta.

Kampanya sloganımız da "Siz kullanmaya başlayın damadınıza miras kalsın" olsun.
Sloganın derin ilmî nedenleri pazarlama sırrı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
(Oğul 'ya bu pederin çöpü' der ve eskiciye verir)  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İmza: Lö Mangal Holding ortağı

(Yazıya A.Ş ile başlayıp holding'le bitiren kaç işadamı çıkar bu memlekette?)

*

A. Ü.

« Yanıtla #43 : Aralık 24, 2018, 21:49:24 »

Ali seninle ortak Lö Mangal AŞ kuralım.
Tüplü krom mangal.
Fırınlısını da opsiyona dahil ederiz.
Tekne için ayrı, evler için ayrı ebatta.

Kampanya sloganımız da "Siz kullanmaya başlayın damadınıza miras kalsın" olsun.
Sloganın derin ilmî nedenleri pazarlama sırrı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
(Oğul 'ya bu pederin çöpü' der ve eskiciye verir)  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İmza: Lö Mangal Holding ortağı

(Yazıya A.Ş ile başlayıp holding'le bitiren kaç işadamı çıkar bu memlekette?)

Recep ağbi benim koca kafa ortak işlere basmaz,limon satarım tek satarım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Emin önünde galata köprüsünde  bir zamanlar kaçak,Marlboro,Kent sattık seyyar iki ortak boyumun ölçüsünü aldım o dönemlerde  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap şimdiki işimi seviyorum başka bir arayışım yok ,ama Oktay ağb ile yap istersen Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bende ne anılar var ama yazmayı beceremiyom Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Aralık 24, 2018, 21:51:28 Gönderen: Ali Ünalan »
*

R. E.

« Yanıtla #44 : Aralık 24, 2018, 22:22:21 »

Recep ağbi benim koca kafa ortak işlere basmaz,limon satarım tek satarım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Emin önünde galata köprüsünde  bir zamanlar kaçak,Marlboro,Kent sattık seyyar iki ortak boyumun ölçüsünü aldım o dönemlerde  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap şimdiki işimi seviyorum başka bir arayışım yok ,ama Oktay ağb ile yap istersen Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bende ne anılar var ama yazmayı beceremiyom Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Oktay abin zaten işadamı. İşadamı olmayan sen ve ben. Biz de işadamı olcez. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
İşadamı olursak anı biriktiririz, sonra da onları yazar, yazar oluruz.
İyi yazamazsak da "yaratıcı yazarlık kursu"na filan gidip işi öğreniriz.
Yazarız, yazarız sonra bakarsın yazarlık ödülü bile alırız..
Mangala uzaktan kumanda koyarız, USB portu koyarız, digital ekran neyin ekleriz...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap