0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

S. K.

Benim Teknem
« Yanıtla #1365 : Ekim 20, 2013, 13:00:42 »
Bu Doyamadım hakkaten iyi bir çalışma olmuş, tabii ki senin yaptığın bu çalışmada süper ellerinden öperim ama nenene bıyık yapsanda deden olamıyacağı gibi bu da tirhandil olmaz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap herhalde?

*

M. M.

Ynt: Benim Teknem
« Yanıtla #1366 : Ekim 20, 2013, 13:18:22 »
 Savaş Korsanım

filikadan tırhandil yapımı hakkındaki söyleminize   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap (bıyıklı nine)   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap   çok çok katılıyorum ...

zaten filikadan tekne olmaz da .... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap    tırhandil hiç olmaz bea ...  Orta postasına bir bakın Çakma denizcinin çakma tırhandili

olmuş bu bea... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. M.

« Yanıtla #1367 : Ekim 20, 2013, 13:21:27 »
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap                             

bir şuna bak birde Filikaya .... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap     Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap      Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. D.

Benim Teknem
« Yanıtla #1368 : Ekim 20, 2013, 13:23:30 »
Muhteşem olmuş...

Hatta ben hala inanamıyorum onun Filika olduğuna:)

İç'ten de resim var mı?

Performans bilgilerinide merakla bekliyorum.

Ellerine sağlık Cüneyt Abi'm....

Sent from my iPhone using Tapatalk - Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. K.

Benim Teknem
« Yanıtla #1369 : Ekim 20, 2013, 13:33:47 »
Mümtaz korsanım, benim gibi acemilerin bile içine sinmeyeceği belli ancak Cüneyt korsanımız buralardan hareketle bir yerlere gelecek herhalde, fakat neticeye gelmeden önce olmaması gerekenleri uygulamalı olarak sunarken geniş bilgi dağarcığından bizlere örnekler sunuyor diye düşünüyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

« Yanıtla #1370 : Ekim 20, 2013, 18:22:07 »
Budur işte Cüneyt Abi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Benim bahsettiğim filikadan imal tirhandillerde bu kalitedeydi.
Bu kalitede bir restorasyon yapabilirsen tadından yenmez valla.
İsteyen istediğini desin sen severek bindikten sonra  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. M.

« Yanıtla #1371 : Ekim 20, 2013, 18:31:16 »

Murat Korsanım

Affına sığınarak :

Restoran mı Yoksa balık ekmekçi mi ?   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap   herkesin teknesi kendine güzel ...  bu söze diyecek birşey bulamıyorum ,  ancak Tırhanhilin bir formu var ve bu formuyla oynamak pek mümkün değil hele hele filikadan ,  Tırhandil yapmak Ancak karikatür çizerlerinin işi olsa gerek ...Yada tırhandili yozlaştırmak isteyenlerin dayatması... o nedenledir ki olmayacak duaya amin demek ,,

Abezle İştigaldir ...

*

C. B.

« Yanıtla #1372 : Ekim 20, 2013, 20:09:40 »
Mümtazım kahraman denizcim.
Yahu okusana bi zahmet yazdıklarımı. Tekrarlatma bana şimdi..
Tirhandil yapacam diyen mi var filikadan ..
Bilmiyon mu beni. Tirhandil milletine bu saygısızlığı yapar mıyım beyaww..
Filikadan böyle bişiler yapılıyor,fena da olmuyor diyorum.
Olayın tirhandille bir alakası yok. Filika uygulaması meselesi ile ilgisi var.
Sağlam oluyorsa, fonksiyonel oluyorsa,ucuz oluyorsa neden olmasın diye tartışıyoruz yani..
*

E. Y.

« Yanıtla #1373 : Ekim 20, 2013, 20:11:40 »
Kim ne derse desin. Ben bu "Doyamadım"ı seyretmeye doyamadım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. D.

« Yanıtla #1374 : Ekim 20, 2013, 20:22:01 »
Cüneyt korsanım daha başka örnekleriniz de var galiba  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Onları ne zaman göreceğiz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Doyamadım teknesi benim gözüme de güzel göründü. Şimdiye kadar gördüğüm ucube kılıklı filika restorasyonlarından çok farklı.
*

M. M.

« Yanıtla #1375 : Ekim 20, 2013, 20:36:03 »

Bizimkisi de zaten muhabbet .....Be Cüneytcim senin laylon tekneye pinmeyeceğini ben biliyom zaten .... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

benim derdim denizler benyaptım oldu tekneleri ile doluyor ya onun önüne geçebilmek  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #1376 : Ekim 20, 2013, 20:38:21 »
Cüneyt korsanım..
Açılışı doyamadım ile yaptınız  ağzımız açık izledik...

Ancak eteğinizde sadece bir taş yokmuş gibi geliyor bana...

Bakalım bizleri daha ne sürprizler bekliyor..

yaptığınız  ikaz çok isabet oldu diye düşünüyorum..

Ortaya çıkacak tekneye sadece  filika uyarlaması olarak bakacağım..
yani
benzesede gulet değil

benzese de tırhandil değil

benzese de motoryat değil

sadece filka dan uyarlama...

onun için de çok merak ediyor ve merakla bekliyorum..

*

M. A.

« Yanıtla #1377 : Ekim 20, 2013, 20:41:43 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bizimkisi de zaten muhabbet .....Be Cüneytcim senin laylon tekneye pinmeyeceğini ben biliyom zaten .... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

benim derdim denizler benyaptım oldu tekneleri ile doluyor ya onun önüne geçebilmek  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Mümtaz korsanım

Bizim çevremizde de  bu aralar ben yaptım oldu teknelerinden epey var...

sanırım bu siteminizi ben çok iyi anlıyorum..
Sanırım ülkemizdeki amatör denizcilik gelişinceye kadar bu tür tekneler denizlerde olacak ve olmaya devam edecek..
*

T. A.

« Yanıtla #1378 : Ekim 22, 2013, 12:36:09 »
doyamadım güzel olmuş
teknemi satar satmaz yenisini yapacağım ve kesinlikle davlumbazsız tirhandil olacak...ama alacağım teknenin baş -vasat-kıç kavisi olmak zorunda
*

C. B.

« Yanıtla #1379 : Ekim 22, 2013, 16:07:42 »
İşte o tekne hatırladınız mı? binsekizyüzbilmemkaç modeldi de, milyon avroydu felan..

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yat yarışlarının provasında kendisi..

Odun olsun nassı olursa ossun beyaw.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Filika da neymiş ??  Peh... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap