0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ö. E.

wowTURKEY'de Gezgin Korsan
« : Ekim 24, 2008, 09:54:03 »
Daha önce gözüne takılan oldu mu bilmiyorum ama şöyle bir metin yazılmış.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

Ynt: wowTURKEY'de Gezgin Korsan
« Yanıtla #1 : Ekim 24, 2008, 11:00:33 »
Hıı, ben bunu görmüştüm.

*

Ö. E.

« Yanıtla #2 : Ekim 24, 2008, 11:18:34 »
Daha sonra bir daha baktım yazıyı ekleyen de GK üyesi ama sadece bir mesaj atmış ve Ağustos ayından sonra hiç online olmamış

*

A. Ç.

« Yanıtla #3 : Ekim 24, 2008, 11:24:22 »
Yazan benim tayfamdır. İlk Gezgin Korsan (Ataköy) yarışına beraber katıldık. Zaman zaman (oldukça sık) görüşürüz. Yazmasa da zaman zaman okur.

*

Ö. Ö.

« Yanıtla #4 : Ocak 08, 2016, 10:06:11 »
Başka bir şeye bakarken bu başlığa denk geldim, bi bakayım dedim ne yazmışlar (zira vakti zamanında vowturkey sitesine AIS ile ilgili faydalı bilgiler paylaşmıştım, ticari olmayan gemitrafik'in adresini bana sormadan yayından kaldırıp itiraz edince beni de kovmuşlardı! Gıcığım biraz! )
O başlığın en altında şöyle bir yorum gördüm;

Alıntı
Gezgin korsan sitesine bir süre önce üye oldum kısa süre içerisinde de ayrılmak zorunda kaldım.Gerçekten gizli bir örgüt olmuşlar, gizli telefon numaraları ile arayıp denizdeki kuvvetlerinden söz ettiler teknemi satmama gereğini beyinsiz olmama m(ı!) önerdiler (sözüm ona komisyon almayan çay parasına satış yapan bölümleri var)İyi niyetli olup olmadıklarını bilemem ama en azından resmi bir alt yapıları var ve yasal numaralarla aramamak,taciz etmemek ve en asgari sosyal kurallara uymak zorundalar .Denizde bir kuvvetlerinin bulunduğu ve ve örgüt olduklarını iddia etmeleri ise düşündürücü .Bir başka arkadaşım da üye oldu ve daha ilk günden değişik bir baskı.... Böyle siteleri nerelere şikayet etmek gerekir bilmiyorum ama yeni üye olacakların gerçek telefon numaralarını ve bağlı oldukları gerçek yerleri söylememelerini tavsiye ederim

ayıp değil mi öyle tehditle, zorla korsanlık yapmak!  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

yoksa harbiden bu ismi kullanıp korsanlık yapan birileri mi var piyasada??  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

B. B.

« Yanıtla #5 : Ocak 08, 2016, 10:24:19 »
Afedersiniz ama O ha!
*

B. B.

« Yanıtla #6 : Ocak 08, 2016, 10:50:21 »
Eskiymiş ama mesaj
*

Ö. Ö.

« Yanıtla #7 : Ocak 08, 2016, 10:52:11 »
Bak logo da benziyor, gözlük de birisini andıyor amaa?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

U. K.

« Yanıtla #8 : Ocak 08, 2016, 15:53:29 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Başka bir şeye bakarken bu başlığa denk geldim, bi bakayım dedim ne yazmışlar (zira vakti zamanında vowturkey sitesine AIS ile ilgili faydalı bilgiler paylaşmıştım, ticari olmayan gemitrafik'in adresini bana sormadan yayından kaldırıp itiraz edince beni de kovmuşlardı! Gıcığım biraz! )
O başlığın en altında şöyle bir yorum gördüm;

Alıntı
Gezgin korsan sitesine bir süre önce üye oldum kısa süre içerisinde de ayrılmak zorunda kaldım.Gerçekten gizli bir örgüt olmuşlar, gizli telefon numaraları ile arayıp denizdeki kuvvetlerinden söz ettiler teknemi satmama gereğini beyinsiz olmama m(ı!) önerdiler (sözüm ona komisyon almayan çay parasına satış yapan bölümleri var)İyi niyetli olup olmadıklarını bilemem ama en azından resmi bir alt yapıları var ve yasal numaralarla aramamak,taciz etmemek ve en asgari sosyal kurallara uymak zorundalar .Denizde bir kuvvetlerinin bulunduğu ve ve örgüt olduklarını iddia etmeleri ise düşündürücü .Bir başka arkadaşım da üye oldu ve daha ilk günden değişik bir baskı.... Böyle siteleri nerelere şikayet etmek gerekir bilmiyorum ama yeni üye olacakların gerçek telefon numaralarını ve bağlı oldukları gerçek yerleri söylememelerini tavsiye ederim

ayıp değil mi öyle tehditle, zorla korsanlık yapmak!  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

yoksa harbiden bu ismi kullanıp korsanlık yapan birileri mi var piyasada??  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

sus!!!!  vallahi gözünün üzerine üzerine sıkarız sımsığı....   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ö. Ö.

« Yanıtla #9 : Ocak 08, 2016, 17:15:55 »
Anaaa! gözlüklü tahminim doğru çıktı! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. Z.

« Yanıtla #10 : Ocak 10, 2016, 02:22:32 »
Yanılmıyorsam ki yanılmam, fake bir üyeydi o. Ayrıca o abi hırs yapıp 3-5 fake üyelik daha açmıştı reklam yapıp uzaklaştırıldğı için.

Ne diyeyim Allah taksiratını affetsin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

K. Ö.

« Yanıtla #11 : Ocak 11, 2016, 15:41:20 »
Alıntı
wauw Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap okurken havaya girdim var mı böyle bişeyler ya Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
yasal numaralarla aramamak falan sen neymişsin be abi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap