0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

u.

Gümüş böceği sorunsalı :(
« : Haziran 10, 2017, 16:26:55 »
Korsanlar aldığım tekne 4 - 5 sene yatmış ilgi alaka gösterilmemiş bir tekne aşşağıdaki böcekle başım belada namı diyar nem böceği imiş asıl adı gümüş böceği hatta bazı yazılarda felç ettiği bile söyleniyor ara ara yakaladımmı öldürüyorum  ama yine çıkıyor demekki daha içeride var adam içerisini mobilya yapmış aradım taradım yuvasını bulamadım çözümüne baktım pompa ile ilaçlama diyor ama ev değilki bu metrekare yaşam alanı küçük birde her yerine temas ediyorsun,kıç kadar tekne sonra ilerliyen zamanlarda kullanırken içinde bende zehirlenirmiyim diye düşündüm o ilaç her yere bulaşacak acaba hamam böceği için üretilen tabletler çözüm olurmu?
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. Ş.

Ynt: Gümüş böceği sorunsalı :(
« Yanıtla #1 : Haziran 10, 2017, 16:37:49 »
Aynen bu böcek yüzünden tekneye giremeyen bayanlarin cok oldugunu okudum  gecen donen meshur konumuz ,hanimlarin tekneye nasil alistiririz  uzerine ,yabancı forumlarda bu cockroach nami diger hamam bocegi konu ciddi yer aliyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap gumusu bilemiycem  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yemek acikta asla birakma, herseyi paketle,havalandir gibi seyler yazilmisti
« Son Düzenleme: Haziran 10, 2017, 16:40:06 Gönderen: Semih Sener »

*

H. D.

« Yanıtla #2 : Haziran 10, 2017, 17:14:33 »
« Son Düzenleme: Haziran 10, 2017, 17:16:40 Gönderen: Hüseyin Durmaz »

*

H. E.

« Yanıtla #3 : Haziran 10, 2017, 17:33:08 »
Ephraim Kishon'un bir hikayesindeki cümle geldi aklıma;

"Karıncalardan kurtulmak için karım tüm evi gazyağı ile sildi, karıncalar bir hafta eve uğramadı... Biz de."

*

u.

« Yanıtla #4 : Haziran 10, 2017, 18:14:41 »
Sagolun hüseyin korsanım elimde askorbik asit (toz c vitamini) var 1 kiloluk onun ile bir sprey yapayım ilk bir onu deniyeyim sizin konuda C vitaminini sevmez diyor konunun diğer maddelerine sonra bakarım.
Bu kadar küçük bir canlının felce kadar götürebilmesi ilginç

*

S. Ş.

« Yanıtla #5 : Haziran 10, 2017, 19:19:53 »
Uc harfli ekmegin icine konan askorbit asit , aman allahim her gun yiyormusuz

Bizi bocek gibi zehirliyorlar,azi zararsiz ,zaten C vitamini yararli falan ayagina...

Sende bocekleri kovala, hemde kuflenmeden olurler belki Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Haziran 10, 2017, 19:25:09 Gönderen: Semih Sener »
*

u.

« Yanıtla #6 : Haziran 10, 2017, 22:34:09 »
Uc harfli ekmegin icine konan askorbit asit , aman allahim her gun yiyormusuz

Bizi bocek gibi zehirliyorlar,azi zararsiz ,zaten C vitamini yararli falan ayagina...

Sende bocekleri kovala, hemde kuflenmeden olurler belki Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kışın kullanırım genellikle meyvelerden aldığımız c vitamini askorbik asittir.Vücutta depolanma özelliği olmayan tek amino asit türüdür, meyveden alınan ile normal toz halindeki amino asitin hiç bir farkı bulunmamaktadır grip veya nezle olduğumda az bir miktar ayağa kaldırır.Zaten fazlasını vücut hücreleri tutamadığı için idrar yolu ile atılır başka bunuda internetten buldum

Soğuk algınlığının önlenmesi.
Inme riskini azaltır.
Alzheimer hastalığı ve entelektüel kaybına neden olan diğer beyin hastalıkları riskini azaltır.
İnterferon denilen bir ilaç ile ilişkili göz hastalığını önleme.
Bronşit tedavisi.
Radyasyonla kanser tedavisi gören kişilerde, cilt sorunlarını azaltmak.
Prostat kanserinin önlenmesi.
Tip 2 diyabetin önlenmesi.
*

S. Ş.

« Yanıtla #7 : Haziran 10, 2017, 22:59:47 »
Ufuk korsan

Madem bu kadar yararlı bocekler üşüşür niye kaçsın  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hayvanlar bizden daha iyi seçiyor gıdalarını
*

M. C.

« Yanıtla #8 : Ağustos 08, 2017, 07:59:20 »
Fibro jel kullanın ne varsa temizleniyor. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. B.

« Yanıtla #9 : Ağustos 08, 2017, 08:36:34 »
Profesyonel bir firmaya ilaçlatın. mümkünse paranın yarısını 1 hafta sonra vericem şeklinde