0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

B. B.

Navionics'i nereye kurayım
« : Aralık 10, 2016, 15:53:19 »
Değerli korsan kardeşlerim
Navionics konusunun geçtiği bir başlıkta hangi platformda kullanmanın daha uygun olacağını sormuştum. Değerli bir korsan arkadasimiz baska bir program kullanmayı önermiş (Cok tesekkurler bu arada) onun haricinde cevap alamadığım gibi böyle bir  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap başlıkla piyasaya çıkmayı denedim kusuruma bakmayın. 
Simdi abilerim ablalarım
Programi satin alacagim. Ancak  Ipad2'm , Iphone6'm ve bir de isyerinde bosta duranlardan apardığım oldukça yeni ve hızlı bir lenova tabletim var kurabileceğim. Bugune kadar hic android sistem kullanmadim. Ama hep teknede birakmak istedigim icin acaba lenova'ya mi kurup teknenin demirbasi mi yapsam diyorum. Ayrica bundan sonra telefon yenilemem gerekirse Androide gecmeyi  istiyorum (Tamamen duygusal olarak). Diğer bir sebep de Iphone 6'm  16 gb'lıklardan ve fazla yer kalmadı. Su an bissuru muzik ve tum resimlerimi filan silip 2 gb yer acabildim. Ama bir bakmisin hemen dolmus. Yine de Ipad tasimayi goze alirsam Ipad'ime kurar cebime kurmayabilirim. Haa bir de sugecirmez kap meselesi var. Cebim icin aldim ama tabletlerim icin almadim. Muhtemelen Ipad2 su gecirmez kabı lenova tablet fiyatına filandır....
MERAK ETTİKLERİM :
1- Ne kadar yer kapliyor cihazlarda?
2- Kullanmasi performansı doğruluğu vs android ve ios sistemlerde fark varmı?

*

M. K.

Ynt: Navionics'i nereye kurayım
« Yanıtla #1 : Aralık 10, 2016, 16:09:50 »
Sildim...
« Son Düzenleme: Aralık 10, 2016, 16:10:42 Gönderen: Mehmet Köstekçi »

*

H. T.

« Yanıtla #2 : Aralık 10, 2016, 20:21:15 »
Ben Android kullanıyorum. Lenovo tabletle çok daha rahat edersiniz. Cep telefonu ne olursa olsun küçük kalıyor. App dosyası 45 MB kadar, ilk kullanımda bir harita indiriyor. Toplamda 100 MB'tan fazla değil kullandığı alan.

Güvenilirlik konusunda gelince, güvenmememi gerektirecek hiç bir şeyle karşılaşmadım 3 yıldır. Hatta teknemin Garmin GPS'inden daha çok güveniyorum. Çünkü her açılışta güncelleme varsa otomatik olarak güncelleniyor.

*

M. R.

« Yanıtla #3 : Aralık 10, 2016, 21:40:32 »
Bende lenovo tablen almıştım teknede GPS konusunu halletmek için. Android işletim sistemli, Cep telefonuda Android olunca orayada ücretsiz oluyor. Hem tablet hemde Cepte navionics yedeklemede olmuş oluyor.

*

E. D.

« Yanıtla #4 : Aralık 10, 2016, 22:08:45 »
Üç ayrı cihaza kurabiliyorsunuz. Hepsine kurun, istediğinizi istediğiniz yerde kullanın. Ben öyle yapmıştım.

*

B. B.

« Yanıtla #5 : Aralık 10, 2016, 22:50:33 »
İpad e kurunca iphone , android tablete kurunca android telefona kuruluyor diye biliyorum ama Hakkaten hem ipad hem android telefona kurulabiliyormu?
*

E. D.

« Yanıtla #6 : Aralık 11, 2016, 00:36:21 »
Sanıyorum tek hesapla, ilk nereye kurmuşsan diğerlerini de aynı işletim sistemiyle çalışan cihazlara  kurabiliyorsun. Yine de emin olmak için Navionics'in  resmi sitesinden sorabilirsin.
« Son Düzenleme: Aralık 11, 2016, 00:37:38 Gönderen: Erdal Duran »
*

E. A. A.

« Yanıtla #7 : Aralık 11, 2016, 11:59:37 »
Benim bildiğim Navionics'e uye olduğunuz e mail hesabı cihazda aktifse sorunsuz tanıyor ve kuruluyor. Süre bittiğinde yenilememiştim programın bazı kısmlarının çalışmadığını farkettim. Mesela GPS çalışıyor rota çizebiliyorsunuz ama nirengi noktalarına varış için mesafe ve zaman göstergeleri yoktu. Mangırı bastık tekrar abonelik yeniledik herşey güllük gülistan oldu. Çok büyük ekrana gereksinim duymadım , cep telefonu olarak Teknosa preo 2 var bende ,  gayet verimli kullandım. Tabletleri  havuzlukta kullanmak ve kollamak bana zor geldi , tutacaklarından alırsak belki güzel olur. Büyükçe bir telefon daha pratik bence.
*

B. B.

« Yanıtla #8 : Aralık 11, 2016, 13:27:21 »
Her ikisine de kurdum. Ucretsiz versiyon ama harita yükledim tüm detay ayrıntılar var. Hatta
Pad ime hd olan versionu kurdum. 15 gun ucretsiz deneme suresi var. Bu sure zatfında her ikisinde birden kullanıp ona gore birine ucret odeyip alacagim.
İlginize cok tesekkur ederim.
*

u.

« Yanıtla #9 : Mart 10, 2017, 00:51:33 »
6.1 HD versiyonu 3.1 versiyonu crackli gerçi indirilebilirmi bilmiyorum kendi google driverimden panoya kopyala gibi birşey yaptım indiremiyebilirsiniz kanımca herneyse bilmiyorum ikiside bende çalışıyor ama ben 3.1 kullanıyorum nedense bunda derinlikler daha doğru geldi özelliklesığacık tarafında birde Android bunlar elmada bulamadım

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Y. T.

« Yanıtla #10 : Nisan 16, 2018, 14:31:50 »

Merhaba bir sürü Navionics başlığı var ancak ben buraya yazayım dedim. Iphone 8 den navionics haritası satın aldım.Haritayı alırken kullanıcı adımı ve şifremi girmemişim sonradan farkettim ve hemen kullanıcı adımla şifremle giriş yapıp Restore Purchases yaptım. Cep telefonunda harita aktif hale geldi. Aynı giriş adı ve şifremle tabletimden girdiğimde (Ipad) aldığım haritayı orada göremiyorum. Her cihaz için farklı bir harita mı almak gerekiyor. Mail attım Navionics'e ancak dönüş olmadı.
*

T. G.

« Yanıtla #11 : Nisan 16, 2018, 15:20:14 »
Hayır tek şifreyle beş cihzda kullanılır
*

M. Ö.

« Yanıtla #12 : Nisan 16, 2018, 15:26:41 »
her iki cihazdan da çıkış yapın. sonra tekrar girin.
*

Y. T.

« Yanıtla #13 : Nisan 17, 2018, 07:34:17 »
her iki cihazdan da çıkış yapın. sonra tekrar girin.

Maalesef yine olmadi Apple ID hatasi veriyor tablette cozemedim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi