0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. D.

Ynt: Suat Zeybek ile AGANTA BURİNA BURİNATA
« Yanıtla #30 : Mart 27, 2016, 23:06:31 »
Deniz, güneş, sahilde salaş bir bar ve reggea. Suat Korsan, bunları aklımıza düşürdün , hadi bakem, yazı da çabuk getir gari  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
« Son Düzenleme: Mart 27, 2016, 23:10:33 Gönderen: Erdal Duran »

*

H. A.

« Yanıtla #31 : Mart 27, 2016, 23:13:29 »
kaptırdık AGANTA BURİNA BURİNATA nın dümen suyuna gidiyoruz selametle . Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. Z.

« Yanıtla #32 : Mart 27, 2016, 23:56:51 »
Suat korsanım, nefis program oluyor. NEFİSSSS!!

*

K. Ö.

« Yanıtla #33 : Mart 28, 2016, 00:07:56 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Yüreğine sağlık kaptanım. Çok güzeldi.

*

H. A.

« Yanıtla #34 : Mart 28, 2016, 00:12:37 »
Harika müzik ve sıcak anlatım için Teşekkürler. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. Z.

« Yanıtla #35 : Mart 28, 2016, 00:15:18 »
Tüm dostlaraıma teşekkür ederim bu ilk gecede beni yalnız bırakmadığınız için....
Hepinizi çok seviyorum...

80'ler için özellikle dinlemek istediklerinizi buradan bana duyurusanız repartuarıma alıp sizlerle paylaşmayı düşünüyorum...
Programı beraber yapalım... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Haftaya 80'lere Aganta Burina Burinata diyebilmek dileğiyle...

Selametle Dostlarım... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. A.

« Yanıtla #36 : Mart 28, 2016, 00:19:34 »
Suat korsanım çok keyifliydi, teşekkürler.
*

S. Z.

« Yanıtla #37 : Mart 28, 2016, 00:37:09 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Suat korsanım çok keyifliydi, teşekkürler.

Benimle birlikte olduğunuz için ben de çok keyif aldım Hakkı abim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Z. D.

« Yanıtla #38 : Mart 28, 2016, 10:00:48 »
Güzel yayın için teşekkürler Suat korsanım. Merak ettiğim sizin yayın saatini niye bu kadar geç saatte seçildi. Ertesi gün iş günüyken

*

S. Z.

« Yanıtla #39 : Mart 28, 2016, 12:46:40 »
Güzel yayın için teşekkürler Suat korsanım. Merak ettiğim sizin yayın saatini niye bu kadar geç saatte seçildi. Ertesi gün iş günüyken

Zafer korsanım aslında hiç o yünden düşünmedim,,, tamamen benim talebim üzerine saat planlaması yapıldı,,,
Daha erken saate alınır mı, bir çalışmasını yapalım,,, belki 22:00 dan başlatabiliriz...

Bilemiyorum, zaman ayarlamaları veya benden önce bir prgram çalışması var mı acaba?

Dikkate alacağım, teşekkürler...

Selametle.
*

K. B.

« Yanıtla #40 : Mart 28, 2016, 16:46:02 »

Hoş programdı Suat Kaptanım teşekkürler.

80 ler içinde bir kaç Parça yazıp istek yapacağım mutlaka Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. Z.

« Yanıtla #41 : Mart 28, 2016, 16:48:28 »

Hoş programdı Suat Kaptanım teşekkürler.

80 ler içinde bir kaç Parça yazıp istek yapacağım mutlaka Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kenan korsanım çok mutlu olurum.... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #42 : Mart 28, 2016, 18:24:45 »
İstek parça yapıyorum Suat Korsan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 80'lerin sonundanmış;
Billy Joel- We Didn't Start the Fire

not: programınızı dinleyemedim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap aynısı olmasa da, ya kayıttan eski yayını (eklenirse buralara), ya da yeni olanı haftaya dinleyeceğim, inanıyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mart 28, 2016, 18:39:50 Gönderen: Meltem Anay »
*

H. A.

« Yanıtla #43 : Mart 28, 2016, 18:33:08 »
Programların tekrarı yayınlanmıyormu. Bir çok dostumuz dinliyememişler..
*

A. Ü.

« Yanıtla #44 : Mart 28, 2016, 19:05:41 »
Suat korsanım.Hayırlı olsun,Bende dinleyemeyenler arasındayım.Programların tekrarı yayınlanıyormu?