0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ö. K.

Ynt: VİŞNE LİKÖRÜ
« Yanıtla #30 : Ekim 16, 2009, 13:19:02 »
Tamam anlaşıldı, senle bu iş zor olacak, ben datçaya gideyim barii Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

K. D.

« Yanıtla #31 : Ekim 16, 2009, 13:51:02 »
e o zaman bu kadar lafın üzerine badem likörü  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

U. K.

« Yanıtla #32 : Ekim 16, 2009, 15:25:27 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Şu etil ile metil alkolü ayırt etmenin basit yolunu da açıklar mısın ?
Etili içince görüyorsun, metili içince göremiyorsun Mehmet Korsan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ya da bir büyüğümüzün deyimiyle : "İçmem lazım"

EDİT : Ömer ile PİŞTİ olmuşuz...
« Son Düzenleme: Ekim 16, 2009, 15:26:37 Gönderen: Umut Korkmaz »

*

m.

« Yanıtla #33 : Ekim 16, 2009, 18:33:18 »
abi topiği okurken kafam güzel oluyor. burası buram buram alkol kokuyor .  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

He ya, okuyalım açılalım, du öpüjem Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Aynı kişi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bu topikte öpülüyor, diğer topikde severim deniyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 
Yaw ne oluyor Balta Korsan..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

çekirdeklerivedarkbirasıhazırkorsan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

K. D.

« Yanıtla #34 : Ekim 16, 2009, 18:38:00 »
Şu etil ile metil alkolü ayırt etmenin basit yolunu da açıklar mısın ?
Etili içince görüyorsun, metili içince göremiyorsun Mehmet Korsan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ya da bir büyüğümüzün deyimiyle : "İçmem lazım"

EDİT : Ömer ile PİŞTİ olmuşuz...
içebilrisin Umut'um lakin ol biraz sakin,  fermentasyonu bekliyoruz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap yavrucuklar bölünüyor CO2 açığa çıkıyor şekerler parçalanıyor ve daha küçük karbon sayılı bazı özel durumlar oluşuyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)))
« Son Düzenleme: Ekim 16, 2009, 18:38:33 Gönderen: Kerim Dişbudak »

*

M. Ü.

« Yanıtla #35 : Ekim 16, 2009, 19:53:32 »
Tamam anlaşıldı, senle bu iş zor olacak, ben datçaya gideyim barii Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bence de en doğru karar...
*

S. B.

« Yanıtla #36 : Ekim 16, 2009, 23:08:40 »
Kadıncağızın biri vişneyi mayalamış.
Oluncada bir güzel ovalamış.
Çıkan çekirdeği, küspeyide atmış bahçedeki culuk(hindi)ların önüne.
Kapışmış tabi hayvancıklar.
Ama biraz sonra birer birer düşmüşler toprağa.
Gagasını suya sokmuş, gıgısından tüy koparmış, yok...
Kadıncağız ne yaptıysa kaldıramamış culukları.
Kocası da gelmiş işten akşam olunca,
beraber uğraşmışlar. Olmamış.
"Öldü bunlar murdar oldu, eti yenmez.
Bari tüylerini yolalım bir işimize yarar." demişler.
Oturmuşlar akşam vakti, yolmuşlar culukları.
Çok yorulmuşlar, "Gömeriz sonra" deyip,
atmışlar leşleri bahçenin kenarına.
Sabah uyanmışlar.
Birde bakmışlar ki,
culuklar cascavlak dolaşıyor bahçede. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ö. K.

« Yanıtla #37 : Ekim 16, 2009, 23:17:14 »
Eyvallah Mehmet abim benim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bence de en doğru karar...
*

N. Ö.

« Yanıtla #38 : Ekim 17, 2009, 00:51:33 »
Herhangi bir zehirlenmeden sonra hemen hakiki bir rakı içmeniz gerekir. Diger alkol çeşidini öldürür derler. Ama benim gibi arada bir 2 birayla yada 2 dubleyle sarhoş olanı da az görürler:))

Sanirim gecen Kinali ada partisinde ayakta uyumak uzereydim. Ne yaptim hala hatirlamiyorum, çok heyecanliydim ama cok mutlu oldugumu biliyorum. Tum korsanlara tesekkur ederim. O gun biraz sarhos oldum, belki de mutluluktan, korsan ve korsanice dostlarla ilk kez birlikte olmaktan. Donuste tum teknelerin sira ile demir alip donusunden, yolda serpinti nedeni ile durup, üstüme tulum giyerken yanimdan gecen ve bana bir sorun mu var diyen sevgili korsanicelerime ictenliklerinden dolayi cok tesekkur ederim.

O gece tum dostlara uyarak icmis oldugum alkolun ertesi gun ayni derecede beni saat 07.00'de yataktan kalkamaz duruma getirecegini bilemedim, 07.30'da surune surune kalktım. Anladimki, 2 duble raki bana yeterli imis!... Ve bu hafta en son sol gözümden de katarakt ameliyati gecirdim, artik 3D gorebiliyorum. Bi daha toplantilarimizda nane likorumu yanimda getirecegim:))

Göz konsunda Samatya Egitim hastanesinde uzman bir Doc. Dr. tatli bir korsanicemiz de bize katildi. Sizlere gecmis olsun vre:))
*

m.

« Yanıtla #39 : Ekim 17, 2009, 01:32:03 »

... Ve bu hafta en son sol gözümden de katarakt ameliyati gecirdim, artik 3D gorebiliyorum. Bi daha toplantilarimizda nane likorumu yanimda getirecegim:))

Göz konsunda Samatya Egitim hastanesinde uzman bir Doc. Dr. tatli bir korsanicemiz de bize katildi. Sizlere gecmis olsun vre:))

Neco Korsanım geçmiş olsun...Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

K. D.

« Yanıtla #40 : Ekim 17, 2009, 08:33:59 »
Geçmiş olsun Necmettin abi,
*

U. K.

« Yanıtla #41 : Ekim 17, 2009, 08:45:40 »
ben likör falan değil de en sonra ortaya çıkarılan ~70-80 derecelik sıvılara bayılıyorum.
*

K. D.

« Yanıtla #42 : Ekim 17, 2009, 09:38:55 »
Tabi bayılırsın bu dereceler zaten bayar  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

m. b.

« Yanıtla #43 : Ekim 17, 2009, 12:54:47 »
Aynı kişi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bu topikte öpülüyor, diğer topikde severim deniyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 
Yaw ne oluyor Balta Korsan..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

hee yaa! haghlısın memet ağbi!. bu noyan ve hakanZ korsanlardan korkulur ya!. ben kahvaltıya gelmiyom, bana dokanmayacaklarını açıklasınlar öyle gelecem.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. B.

« Yanıtla #44 : Ekim 17, 2009, 13:15:31 »

Geko toplantılarına ise mutlaka bi mazeret bulup gelmez.
İşte Balta Korsan. (Ruhuna ermişim walla)
« Son Düzenleme: Ekim 17, 2009, 13:24:39 Gönderen: Noyan Bakır »