0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. D.

Erdem korsanım biraz tatlı sitem etmiş,daha kendime gelmeden yazmanın şart olduğunu hissettirmiş.

"Bu hafta sonu hayatında ilk defa yelkenli teknede seyir yaptın.Hatta hemen yekeyi tutturdular eline Hüseyin abim. 

Aşağıdaki sorularıma cevap verir misin bir konu başlığı açıp.   

- Hoşuna gitti mi ?
- Yoksa 'ben bir daha yelken falan yapmam' mı dedin ?
- Hangi tekne ile çıktın ?
- Nerede seyir yaptınız ?
- Fotolar nerede ?

Şimdi böyle sual tevcih edilirde cevaplar eda edilmezmi? (yani böyle sorulara cevap verilmemezlik edilebilirmi )
Elbette çok ama çok  hoşuma gitti.En başta hiç ummadığım bir anda tekneye davet edildim bu bana güzel yönde şok etkisi yarattı.Tekne Koray korsanımın ARAF ı.Çeşme marinada bağlı ve benide orada bekliyordu.Telefonla görüşmemizde sabah 9.00 da Çeşmede olmaya karar verdik.Benim evden Çeşme marina kendi aracımla en fazla 1 saatlik yol ama ben sabah 6.00 da kendi kendime uyandım hemen giyinip daha evvelden hazırladığım seferberlik paketimi kaptığım gibi kapıya çıkınca hanım daha erken istersen bir çay yapayım hemen gitme filan dedi ama dinleyen kim vurdum yola istikamet Çeşme.
Şimdi arkası yarın gibi yazmak istemiyorum ama bunları iş yerinin pc sinden yazıyorum,mesai bitti eve gitmem gerek,daha sonra evden devam ederim artık.
« Son Düzenleme: Mart 16, 2015, 17:07:28 Gönderen: Hüseyin Durmaz »

*

T. A.

Hayırlısı olsun Hüseyin Korsanım.
Devamını bekliyoruz.

*

Ö. T.

giriş süper Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

bekliyoruz...

*

S. G.

Hüseyin abi çok keyifli giriş olmuş ,devamını sabırsızlıkla bekliyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. O.

Hüseyin korsanım,

Artık kimse sana "teknesiz korsan" diyemez......  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mart 16, 2015, 17:16:26 Gönderen: Salim Orhanlı »

*

İ. K.

Hüseyin korsanım, yekeyi tuttunuz,artık bırakmazsınız. Zaten hayatta ne varsa 50 sinden sonra var  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .
*

C. G.

Huseyin Abi,

Hayirli olsun Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

K. T.

Yelkenli tekne candır diğerlesi sadece heyecan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ö. T.

Hüseyin abi çok sevindim. İlk sefer önemlidir. Yazının devamını bekliyoruz. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. G.

Kutlarım Hüseyin abi sevgi ve saygılar dilerim
*

M. A.

Hüseyin Korsan çok heyecanlı, ben de merakla bekliyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap) hem ne hissettiğinizi, hem de nasıl anlatacağınızı   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. İ.

Hüseyin korsanım hayırlısı olsun. Ben de bir kere bindim ve hikaye seninkine eş değer, hem de bir dostluk yarışı idi.
*

O. T.

Hadi hayırlısı eh artık bulaşmış virüs iflah olmazsın . Tez zamanda yelkenli tekne sahibi olman elzem
Olmuş benden söylemesi. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

R. B.

Geko farki:)) paylaşım, zarif davetler...
3 aydir yelken dersi veren samimi/candan bir arkadasin pesinde  koşuyorum, bedeli mukabili gunluk seyir/ders ayarlayabilmek icin. Malesef basaramadik...
Siz ise şanslısiniz, direkt davet ve yeke elde...
Hadi hayirlisi, tekne de tez zamanda gelir inşallah...
*

A. K.

Sevgili Hüseyin Korsan,
Hiç bir şey için geç kalınmış değildir...
Hayırlı ve uğurlu olsun... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İlk defasında, Güllük'de bağlı tekneye ayak basmıştınız geçen sene...
Bu sene de dümen tutma...
Artık gerisi kaçınılmaz... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap