0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

L. B.

SONUNDA OLDU BU İŞ OFF BE
« : Haziran 14, 2015, 01:35:13 »
     Yıllardır tekne özlemi içinde yanan ben eşiminde nazikçe artık ne halin varsa gör demesi üzerine tekne arayışına girdim.Git bak geri dön,bir daha dön dön ALLAH dön yok beğenmiyoruz yenimi yaptıralım araştır taraştır olacak paralar değil yok be biz kendimiz yapalım gibi  zırvalama bütçe falan filan hikayelerinden sonra  uzun çok uzun zaman sonra hatırlamıyorum bile  lakin arayışlarım sonucu tapusu cebimde bir tekne sahibi oldum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
    Diyeceksiniz e anlat bu iş nasıl oldu bizde bir duyalım şu maceranın bir aslını anlatmadan olmaz tabii 2 tekneye bakmak için İstanbul'a yine aldım ido'dan biletleri bu sefer yalnız değilim kayınbirader de yanımda bindik vapura çıktık yola ya önce hangi tekneyi görelim diye başladık plan yapmaya teknenin biri yenikapı'ya daha yakın olan yedikule de aradık teknenin sahibini arkadaşım biz geliyoruz randevulaşma falan filan konuşmalarından sonra aradık ikinci teknenin sahibini onada dedik geliyoruz lakin önce yedikule de bulunan bir tekne var yolumuzun üstü onu görüp saat 14:00 gibi de sende oluruz diye söyledim.Adam diyor ben akşam işten 18:00 da işten çıkıyorum.Teknem yeşilköyde işten cıkınca gösterebilirim diyor başka bir şey demiyor yav akşam dönüş biletini Bursa'ya saat 19:00 da daha önceden almışım olacak iş değil gelmişkende görmemek olmaz bilette yanmasın derken öğle yemeği arası gelin dedi bizim öncelik mecburen yeşilköy e kaydı tamam dedik.
       Marinada buluştuk hoş beş sohbet sonrası teknenin yanına vardık AMAN ALLAH'ım yine aynı hüsran hiç resimlerdeki tekneye benzemiyor tekneye adım atasım bile yok  adamıda getirtmişiz öğle tatilinden edip evet evet baş sallamalar sonrası ayrıldık yıkılmış vaziyette marinada bir cafe ye oturup çay sigara yaptık kayınbiraderlen.Hadi kalktık başladık dolaşmaya avare bir şekilde eh işte öylesine bakınıyoruz derken az önce baktığımız teknenin yanına bir tekne yanaşmakta selamlaşma sonrası adının serkan olduğunu öğrendiğimiz arkadaşa anlattık derdimizi serkan on numara adam e ben vereyim dedi size teknemi gördüğünüz gibi pırıl pırıl tekne gerçektende öyle ama korkuyoruz kaç para demeye derken fiyat söylendi yutkunmalar sonrası serkan o istediğin paranın yarısı anca bizde var gerisi bizim bütçeyle olacak gibi değil dedim istediği parada hakkı ne yalan söyleyeyim bütçe meselesi yalnızca sorun olan.
      Devam edeceğim anlatmaya ama saat geç oldu yarın sabah benim üçüzler üniversite sınavına girecekler erken kalkacağız maalesef bu günlük bu kadar olsun devamı en yakın zamanda ..
      işin ilginç tarafıda zaten bundan sonra başlıyor !!!!

*

H. Z.

Ynt: SONUNDA OLDU BU İŞ OFF BE
« Yanıtla #1 : Haziran 14, 2015, 01:48:59 »
Öncelikle evlatlara ünşversite sınavında başarılar.

hayırlı olsun Levent. Her tekne alım hikayesi parmak izi gibidir derim ben, eşi yoktur.

Resimli falan anlatsana. Bi de arkası yarın gibi oldu.Hani parça parça anlat ızdırap çektire çektire. TRT günleri gibi. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Tekrar hayırlı olsun..

*

B. B.

« Yanıtla #2 : Haziran 14, 2015, 01:50:21 »
Şimdiden hayırlı olsun.

*

H. B.

« Yanıtla #3 : Haziran 14, 2015, 02:20:48 »
Levent korsanım hayırlı olsun'da ağzımıza balı sürüp bıraktın oldumu şimdi.Yavrulara başarılar.

*

A. S.

« Yanıtla #4 : Haziran 14, 2015, 08:56:35 »
Hayırlı olsun ve ayrıca helal olsun üçüzleri üniversite çağına getirmek kolay birşey olmasa gerek Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap çocuklara başarılar...

*

H. K.

« Yanıtla #5 : Haziran 14, 2015, 09:23:18 »
Üçüzler ve üniversite sınavı..
Kulağa hem çok sempatik hem de korkutucu geliyor ;-)
Hep imrenmişimdir.Evde benim kuzunun aynısından bir tane daha olsa tarifsiz bir keyif olurdu herhalde..
Allah ömür versin..

Şimdiden hayırlı olsun.
Geniş ailenizle birlikte tadını çıkartmanızı dilerim..
*

S. O.

« Yanıtla #6 : Haziran 14, 2015, 09:34:32 »
Hayırlı olsun Levent korsanım, evlatlarınıza da sınavda başarılar diliyorum.
Keyifli bir tekne alım öyküsü bekliyor bizleri.

Sevgiler.
*

E. A.

« Yanıtla #7 : Haziran 14, 2015, 09:45:39 »
Hayırlı olsun Levent korsan,teknede en az 3 kamara olması gerekiyor bu durumda  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. Z.

« Yanıtla #8 : Haziran 14, 2015, 10:38:06 »
Hayirli olsun Levent korsan. Pruvan nets, ruzgarin ihtiyacina gore, karinanin da altinda her daim bir kadem su olmasi dilegiyle.
Selametle.

Sent from my iPhone using Tapatalk
*

Ö. T.

« Yanıtla #9 : Haziran 14, 2015, 10:56:32 »
Hayırlı ve kazasız belasız seyirleriniz olsun.
*

M. T. A.

« Yanıtla #10 : Haziran 14, 2015, 11:04:51 »
Hayırlı olsun. Keyifli seyirler
*

R. B.

« Yanıtla #11 : Haziran 14, 2015, 11:15:34 »
Hayırlı olsun, bu tip tekne alim hikayelerini okudukca ümidim artiyor.... Güzel günlerde    kullanin...
*

C. G.

« Yanıtla #12 : Haziran 14, 2015, 11:23:50 »
Hayirli olsun guzel gunlerde kullanin.
*

İ. S.

« Yanıtla #13 : Haziran 14, 2015, 11:50:19 »
Tekne alınmış, bunu öğrendik. Hayırlı uğurlu olsun Levent Korsanım. Hikayesini bekliyoruz.  Evlatlarınıza girecekleri sınav içinde başarılar dilerim.
*

N. Y.

« Yanıtla #14 : Haziran 14, 2015, 12:32:14 »
Levent korsanım tekneniz hayırlı olsun, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
Çocuklarınıza gireceği sınavlarda ve hayatlarında başarılar dilerim.
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap