0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. E.

Ynt: Otopilot ve Teşekkür
« Yanıtla #30 : Ağustos 25, 2008, 10:37:45 »
Basustunde taytanik fantezisi mi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

AtesK (Bilsem bozmazdim romantizminizi)

*

C. G.

« Yanıtla #31 : Eylül 04, 2008, 11:10:13 »
Yakında TAYO-MAR'da "OP si olan tekneler" sınıfına katılacak.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
OP parça parça toparlanıyor....  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Eylül 04, 2008, 12:47:02 Gönderen: Cem Gür »

*

A. E.

« Yanıtla #32 : Eylül 04, 2008, 12:34:43 »
A aaa. OP'siz kayik mi kaldi ya. Hangi devirde yasiyoruz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

AtesK (sanirim bu son mesajimdi, elveda hayat  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap )
« Son Düzenleme: Eylül 04, 2008, 12:35:41 Gönderen: Ateş Erim »

*

H. E.

« Yanıtla #33 : Eylül 04, 2008, 12:52:15 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
A aaa. OP'siz kayik mi kaldi ya. Hangi devirde yasiyoruz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

AtesK (sanirim bu son mesajimdi, elveda hayat  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap )
Amerikan Dışişleri yetkililerinin söylediği gibi:
"We have noted it!"   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

D. H.

« Yanıtla #34 : Eylül 04, 2008, 12:55:41 »

He, Esperanza'nın yokmuş işte, OP'lik yapmaya gitcez biz de hafta sonu!  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. E.

« Yanıtla #35 : Eylül 04, 2008, 13:00:35 »

Amerikan Dışişleri yetkililerinin söylediği gibi:
"We have noted it!"   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ehueeee , sayin forum moderatoru. Az once beni heklemisler.... desem ve shrek 2 deki kedi bakislariyla baksam..

AtesK (ya da 911'i arasam, Amerikan disislerini devreye soksam, MI5'a haber etsem. Kisaca imdaaaat)
*

A. E.

« Yanıtla #36 : Eylül 04, 2008, 13:03:18 »

He, Esperanza'nın yokmuş işte, OP'lik yapmaya gitcez biz de hafta sonu!  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

O istisnai bir durum. Var da bozulmus Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Eylül 04, 2008, 13:05:12 Gönderen: Ateş Erim »
*

H. E.

« Yanıtla #37 : Eylül 04, 2008, 15:17:54 »

O istisnai bir durum. Var da bozulmus Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yaşlı kızılderili etrafında oturan çocuklara sormuş:
-Ormanda en uzun yaşayan hayvan hangisidir?

Çocuklar:
-Aslan
-Ayı
-Kaplumbağa
diye bağrışmışlar çığlık çığlığa...

-Bilemediniz
demiş yaşlı kızılderili.

-En uzun en sessiz kalan yaşar.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. E.

« Yanıtla #38 : Eylül 04, 2008, 15:24:38 »
Gulp  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. B.

« Yanıtla #39 : Eylül 06, 2008, 10:13:53 »
sayin arkadaslar,
GK'lari gruplara ayirdiniz madem, peki söyleyin bana: OtoPilotu olupta bir türlü kalibrasyonunu yapamadigi icin kullanamiyan ve simdide Display su aldigi icin öylesine ''Otopilotum var'' diye hava atanlar hangi sinifa dahildir Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
Gec oldu bu yazim biliyorum ama son zamanlarda seyahatlerim nedeni ile Foruma katilamadim.
Metin Berkem
TUTKUM
Kalamis
*

A. E.

« Yanıtla #40 : Eylül 08, 2008, 10:08:42 »
Gel abi gel. Kalabalik tarafa gel.