0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

B. E.

Pek bi sevgili GKlar, siz hakkimda dedikodu urete durun bakin ben size calisiyorum, rica ederim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Az once asagidaki maili Yelkenciler Lokaline de gonderdim, ama gonlumden bu tekneyi mumkunse GK filosuna dahil etmek gecer.. Yani bizden biri olursa Riza abi illaki bir guzellik de yapar.. Isteyenin bir yuzu, istemeyen arap olsun Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Ben (o zaman adi Fistik'ti) bu yelkenli ile bayagi bir yelken yaptim.. Vallahi param olsa alirdim derken uydurmuyorum, satiliga cikarmaya beraber karar verdik, ama icin ciz etmiyor degil.. Yani daha dogrusu Riza Abi'ye satmasini ben onerdim, cunku tekne kullanilmak istiyor, onun da bunu yapacak vakti yok, kiz yazik bi basina Bodrum'da.. Neyse, lafi (her zamanki gibi) uzattim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap detaylar soyle:

"Yelkenli 10 m'lik, Saç bir Van De Stadt. 1977 yapim. Uzerinde 50 beygir bir BMC motoru var. Bugun itibari ile marina yeri yok.

Su anki sahibi tekneyi 5 sene once cok iyi durumda aldi, ancak tekne Bodrum'da talihsiz bir balikci barinagi tecrubesi yasadi, uzerindeki usturmacalar dahil bir cok sey calindi. Akabinde tekne uzerinde tamirat ve eksik, gedik yenilemeler yapildi, bu sureçte elektrik aksami sifirlandi, motor bakimi yapildi, guverte boyandi ve havuzluktaki tikler sokulup bakima alindi. Bu safhalarin bir cogunda ben de oradaydim, ve gercekten iyi is cikardiklarina inaniyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Zaten yelkenlinin sahibi bir gemi muhendisi oldugu icin de yapilan isten az cok anliyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Detaylari kendisinden alirsiniz, ancak su kadarini soyliyeyim teknenin yelkende performansi muhtesem. Biz balikci barinaginda basina gelenlerden sonra en zavalli halinde bu kizi yelkene cikarttik, Bodrum'un sert havasini bilen bilir, firtina patlayinca yelkenleri topladik ama o zamana kadar salinimi, dumen tutusu, yelken performansi sizi kendine asik etmeye yeterdi!!

Buraya arada fiber mi ahsap mi sorulari dusuyor goruyorum, benim performans olarak bu tekneyle yelken yapana kadar gonlum hep ahsaptan yanaydi, ama artik gonul rahatligiyla sac diyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap (hatta su anda param olsa ben alirdim da diyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap bakim olarak ahsaptan daha az eziyetli olmasi da cabasi.

Yelkenli icin istenen fiyat 25000 Euro, ama pazarlik payi var. Tekne su anda Bodrum'da. Ilgilenenlerin mumkun ise email yoluyla, hinhacette ise cep telefonundan Riza Ozluer'e ulasmalari mumkun,

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

0532 234 8500"

(evet Ali Abi, bu senin arkadasin Riza Ozluer Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Cigdem korsan, bu maili okuduysan bak diyorum, 2 sene oldu, benim yeni lisansim nerdeeeeeeeeeeeeeee  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. B.

Ynt: Eskinin Fistigi satilik!!!!! (Ozellikle Bodrumlular okusun :D )
« Yanıtla #1 : Mart 04, 2009, 12:33:46 »
Bide foto olsaydı..

*

O. A.

« Yanıtla #2 : Mart 04, 2009, 12:35:28 »
Bodrum etkinliğine katılan korsanlar şööle bi dolaşsınlar bence tekneyle Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Her ne kadar ben olamasamda hoş olur yani Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. B.

« Yanıtla #3 : Mart 04, 2009, 12:41:34 »
Değilmi Osmanım 3/5 gün gezseydik..
Senin olamaman ne kötü yani...

*

A. S.

« Yanıtla #4 : Mart 04, 2009, 12:44:55 »
Yes Bikem, o benim arkadaşım Rıza.
Van de Stadt 34 olmalı o tekne, iyi tasarımdır.

*

O. A.

« Yanıtla #5 : Mart 04, 2009, 13:03:38 »
Cüneyt ağbi ben olamasamda siz şööle bi dolaşsanız sonra bana anlatsanız nasıl olur Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Biliyosun tekne de aramaya başladım yavaştan yavaştan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. E.

« Yanıtla #6 : Mart 04, 2009, 15:28:45 »
Osman Korsan, vallahi bugun yola cikti Riza Abi Bodrum'a hatta arabada benim icin de yer vardi ama son dakikada ekmek zorunda kaldim, lakin Munich'ten 2 tane nurtopu gibi cikartma gerceklesti dun aksam, 2 hafta misafir olaylarindayiz anlayacagin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ali Abi VDS 34 haklisin. Muhtesem bir kiz, hatta ve de hatta Bodrum ekibi, siz Riza Abiye yarin sabah ALO diyin, ben de sincik arar soylerim, nitekim tekne yalikavaktan EgeYat'a transfer olacak, hem o yolda ona eslik edersiniz, hem de kizimizi tanirsiniz..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Osman korsan kacirmaaaa kacirmaaaa.. Nolur ya bu tekne bizim Korsan filomuzda kalsiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!
*

M. B.

« Yanıtla #7 : Mart 04, 2009, 15:36:45 »
Osman korsan bu gidişat bana tekne alma hikayelerindekileri anımsattı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap hadi hayırlısı ....
*

O. A.

« Yanıtla #8 : Mart 04, 2009, 15:56:13 »
Herşey kısmet Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Tekne alam hikayeleri bir kaç yıl sürüyor, ben de şimdiden başlayayım dedim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. E.

« Yanıtla #9 : Mart 04, 2009, 16:33:16 »
Valla HE'nin tekne alim hikayesi benim hatirladigim kadari ile 24 saati az biraz gecmisti Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

O. A.

« Yanıtla #10 : Mart 04, 2009, 16:42:57 »
kısmet deyip yola çıktık Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 24 saat mi? 2,4 yıl mı? görüceğiz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

m.

« Yanıtla #11 : Mart 04, 2009, 19:28:37 »
İresmini de görerseydik iyi olacağıdı emme... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mart 04, 2009, 19:29:21 Gönderen: Mehmet Sütçü »
*

B. E.

« Yanıtla #12 : Mart 04, 2009, 23:00:24 »
Yaw bende fotografi yok Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ama belkim Cucus korsan Yalikavak'a yarin sabah bir uzayiverip pontondan ayrilmadan fotografliyabilir???  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. E.

« Yanıtla #13 : Mart 05, 2009, 00:08:16 »
O tekneyi biliyorum, bir dönem biz de düşünmüştük, muhtemel Rza beyden bir önceki sahibini tanyoruz. Tula.. Eski bir dostumuzdur. Hiç kullanmadım ama O da performansının çok ileri düzeyde olduğundan bahsetmişti.
Görmek lazım
*

U. K.

« Yanıtla #14 : Mart 05, 2009, 09:13:51 »
Bikem Korsan,
bu tekne Gündoğan Koyu'nda Sailloft'un önünde duran lacivert tekne mi?