0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

D. T.

Ynt: Satın almalı mı kiralamalı mı?
« Yanıtla #30 : Kasım 10, 2017, 00:36:20 »
Tunç Korsanïm , Duyduğunuz konu  Bana  ait  . Düsünün  Böyle  bie  teknenin  üretim bandından  çıkması için 10 dan  fazla mühendisin KONTROLU  gerekli .  Gövdedeki sorunları nı görünce  itiraz  etmiyecek belkide 15 nci sinif dünya ulkelerine gönderirlerdi  . Parayı 6 ay bağlıyacak ,kabul,edilemeyecek tekneyi  asla geri almam diye  direnecek , bu olay bir Avrupa Ülkesi veya Amerika'da olsa  tekne tutarının katbekat fazlasını tazminat olarak öderlerdi . Selam

*

S. Ş.

Ynt: Satın almalı mı kiralamalı mı?
« Yanıtla #31 : Kasım 10, 2017, 01:12:44 »
Bende kardesımın başına yeni gelen bir olayı anlatayım.

Istanbul'da TR distributorunden   sıfır pahalı bir araba aldı, iki sene kullandı sıkıldı, satmak için anlaştı.

Alıcının servisine gidildi ,kardeşime şok ,araç ekstra kat boyalı çıktı ... Musterı vazgeçti....

Nasıl olur ben daha hıc kaza yapmadım ,aracım satılmıyor dava edecegım sizi dese de ,tınlamadılar hatta siz boyatmış olablirsiniz kayıtlarımızda bir boya işlemi gorunmuyor cevabı verdiler.

Daha sonra araç incelendi  ve bir yazı verdiler araç orijinal boyalıdır diye... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Siz siz olun sıfır pahalı markaların dahi aracını almadan  boyasını kendiniz kontrol edin... O markanın da yanında geçmeyin diyeceğim ama diyemiyorum üzgünüm  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Nerede nasıl boyandığı belli değil ...Satarken değeri düşük kazalı muamelesi görüyor inandıramıyorsun karşı tarafı...
« Son Düzenleme: Kasım 10, 2017, 01:14:41 Gönderen: Semih Sener »