0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. D.

Ynt: İmge ile yaşadıklarımız.
« Yanıtla #15 : Mart 22, 2013, 00:17:17 »
Teşekkürler Meltem korsaniçe.
Haklısınız. Öncelikle bir yelkenliye sahip olmak, durup dururken ağzımızın kulaklkarımıza doğru hareketlenmesi için yeterli sebep. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Hele bir de o teknedeysen bazen içinden, bazen dışından atıyorsun çığlığı... Ne mutlu bize  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. K.

« Yanıtla #16 : Mart 22, 2013, 11:06:40 »
Mikail Korsanım,samimi, güzel hisler, yazılar eline sağlık.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. B. A.

« Yanıtla #17 : Mart 22, 2013, 14:51:20 »
Yahu Mikail korsan, neredeyse kar yağacak bir soğukta şimdi oldu bu yazılar Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Can çeker ama bu havada deniz üzeri hiç çekilmez  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Zaten üç gıdım konsantrasyon vardı o da gitti...Teşekkürler...
« Son Düzenleme: Mart 22, 2013, 14:52:05 Gönderen: Mahir B. Aşut »

*

A. G.

« Yanıtla #18 : Mart 22, 2013, 14:59:09 »
Hemen her akşam insan bi şeyi bahane edip (dur şu alyen takımını bırakayım yok gönderin çapını bi da ölçeyim, ya elektrik azaldıysa vs.vs)
tekneye gider mi yahu? Yağmur kar demeden. Durum bu vaziyette ben de. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. Z.

« Yanıtla #19 : Mart 22, 2013, 20:02:50 »
Mikail Korsan klavyene saglik.   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

U. K.

« Yanıtla #20 : Mart 22, 2013, 20:47:50 »
Harika anlatim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yalniz pervaneye palayla giristiyseniz demek ki bayagidir kimildamiyor tekne, kekamozlar konsepti Amazona baglamis. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. D.

« Yanıtla #21 : Mart 23, 2013, 01:07:21 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Mikail Korsanım,samimi, güzel hisler, yazılar eline sağlık.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ömer korsanım teşekkürler. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
[/quote]
Yahu Mikail korsan, neredeyse kar yağacak bir soğukta şimdi oldu bu yazılar Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Can çeker ama bu havada deniz üzeri hiç çekilmez  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Zaten üç gıdım konsantrasyon vardı o da gitti...Teşekkürler...
Mahir korsanım arada sırada iş konsantrasyonunun bozulması iyidir Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Şöyle bir gerinip derin bir nefes almayı sağlar Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
[/quote]
Hemen her akşam insan bi şeyi bahane edip (dur şu alyen takımını bırakayım yok gönderin çapını bi da ölçeyim, ya elektrik azaldıysa vs.vs)
tekneye gider mi yahu? Yağmur kar demeden. Durum bu vaziyette ben de. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Atilla korsanım aynen Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Her hafta sonu 60 km yol gidiyorum. Her seferinde de hanımdan fırçayı yiyorum. Ama mutlaka esaslı bir bahanem oluyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
[/quote]
Mikail Korsan klavyene saglik.   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Suat korsanım teşekkürler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
[/quote]
Harika anlatim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yalniz pervaneye palayla giristiyseniz demek ki bayagidir kimildamiyor tekne, kekamozlar konsepti Amazona baglamis. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Umut korsanım havalar iyice soğuyunca önce benim bel, sonra  mürettebat su koyverdi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Ama son iki haftadır hareket başladı yine Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Şu üniversite sınavı geçsin kekamozlarra gününü göstereceğiz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

İ. K.

« Yanıtla #22 : Mart 23, 2013, 01:32:51 »
 kalemşörlük bu olsa gerek, ne güzel yazıyorsun mikail korsan  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. T.

« Yanıtla #23 : Mart 23, 2013, 01:35:38 »
Umut korsanım havalar iyice soğuyunca önce benim bel, sonra  mürettebat su koyverdi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ne kaaa ayıp ne kaa ayıp. Soğuk, kış diye işi yok ki Mikail korsanım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. D.

« Yanıtla #24 : Mart 23, 2013, 01:38:10 »
İbrahim korsanım, iltifatınıza ve özellikle teknemi kekamozlardan kurtardığınız için teşekkürler.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Keşke dalma konusunda da biraz yeteneğim olsaydı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. D.

« Yanıtla #25 : Mart 23, 2013, 01:46:06 »
Umut korsanım havalar iyice soğuyunca önce benim bel, sonra  mürettebat su koyverdi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ne kaaa ayıp ne kaa ayıp. Soğuk, kış diye işi yok ki Mikail korsanım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Vallaa mesut korsanım aynı şekilde düşünüyoruz. Ama her zaman çılgın birini bulmak zor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
ama arkadaş bulunca soğuk, yağmur, rüzgar vız geliyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ahan da kanıtı: 9 mart 2013 seyrimiz.
« Son Düzenleme: Mart 23, 2013, 01:47:26 Gönderen: Mikail Dağlar »
*

İ. K.

« Yanıtla #26 : Mart 23, 2013, 01:46:39 »
herkes bildiği işi yaparsa hayat daha kolay olur, sen yaz zevkle bizde okuyalım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. T.

« Yanıtla #27 : Mart 23, 2013, 01:49:53 »
Çılgına gerek yok, çözüp gideceksin halatlarını Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Çılgın sen olacaksın Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. D.

« Yanıtla #28 : Mart 23, 2013, 01:50:50 »
herkes bildiği işi yaparsa hayat daha kolay olur, sen yaz zevkle bizde okuyalım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Tamam ama ben yine de azıcık dalmayı öğrenmek istiyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. D.

« Yanıtla #29 : Mart 23, 2013, 01:51:41 »
Çılgına gerek yok, çözüp gideceksin halatlarını Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Çılgın sen olacaksın Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap