0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. A.

AMATÖR DENİZCİLİK ÇALIŞTAYI
« : Kasım 08, 2017, 23:36:31 »
Değerli Gezgin Korsanlar,

18 Kasım 2017 Cumartesi günü Mudanya Uğur Mumcu Kültür Merkezinde yapılacak Amatör Denizcilik Çalıştayına devetlisiniz

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. Z.

Ynt: AMATÖR DENİZCİLİK ÇALIŞTAYI
« Yanıtla #1 : Kasım 09, 2017, 00:52:44 »
İptal olma arzusu gösteren bir yurt dışı programım var. Umarım olur ve ben katılırım.

Tebrik eder, bu tür organizasyonların baaşırısını dilerim. Ellerinize sağlık..

*

S. Z.

« Yanıtla #2 : Kasım 09, 2017, 08:32:59 »
Zafer korsanım geçtiğimiz hafta içinde bilgilendirip davet etmişti. Programımı ayarlayabilirsem heveslendim. Nasip diyelim şimdilik.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: Kasım 09, 2017, 08:33:30 Gönderen: Suat Zeybek »

*

Z. D.

« Yanıtla #3 : Kasım 09, 2017, 10:28:39 »
Değerli Gezgin Korsanlar,

18 Kasım 2017 Cumartesi günü Mudanya Uğur Mumcu Kültür Merkezinde yapılacak Amatör Denizcilik Çalıştayına devetlisiniz

Toplantıya tekne ile gelenlere Mudanya barınakta yer ayarlanacakmı Ender korsanım

*

N. S.

« Yanıtla #4 : Kasım 09, 2017, 15:22:07 »
   Zafer Korsanım;Bu soruyu Ender Korsan'a sordunuz ama,Mudanya'da (Arnavutköy Barınağı'ında) teknesi bağlı bir korsan olarak araya girme zorunluluğu hissettim.Mudanya-Arnavutköy Barınağı'nda ancak 1-2 tekne bağlanabilir.Oysa Tirilye daha müsait.Zaten Bursa Yelken Kulübü'ndeki arkadaşların çoğunluğunun tekneleri de Trilye'de bağlı.Sürel Bey'den yardım istenirse Trilye olabilir diye düşünüyorum.Sürel Bey'in teknesi de Trilye'de bağlı.Uğur Mumcu'ya yaklaşık 10 km. mesafede.Her an minibüs mevcut.Umarım yardımcı olabilmişimdir. 

*

Z. D.

« Yanıtla #5 : Kasım 10, 2017, 06:36:14 »
   Zafer Korsanım;Bu soruyu Ender Korsan'a sordunuz ama,Mudanya'da (Arnavutköy Barınağı'ında) teknesi bağlı bir korsan olarak araya girme zorunluluğu hissettim.Mudanya-Arnavutköy Barınağı'nda ancak 1-2 tekne bağlanabilir.Oysa Tirilye daha müsait.Zaten Bursa Yelken Kulübü'ndeki arkadaşların çoğunluğunun tekneleri de Trilye'de bağlı.Sürel Bey'den yardım istenirse Trilye olabilir diye düşünüyorum.Sürel Bey'in teknesi de Trilye'de bağlı.Uğur Mumcu'ya yaklaşık 10 km. mesafede.Her an minibüs mevcut.Umarım yardımcı olabilmişimdir. 

Naci korsanım bizim de planımız o şekilde.

Tekneleri Trilyede bırakıp 1-2 tekne ile mudanyaya gelmek
*

N. S.

« Yanıtla #6 : Kasım 10, 2017, 09:52:02 »
         Mudanya Balıkçı Barınağı için de Bursa Yelken Kulübü'nden yardım isteyebilirsiniz.Habersiz geldiğinizde yer yok diyebilirler.Mudanya Balıkçı Barınağı görevlisi Mehmet Bey'in cep teli:0.535.7436537,benim cep telefonum:0.532.2536961.Bir aksilik olmaz ise Çalıştay'dan 1-2 saat önce barınakta olabilirim.Şimdiden tekne ile gelecek arkadaşlara rüzgarınız kolayınıza gelsin,diğer ulaşım araçları ile gelecek arkadaşlara da iyi yolculuklar dilerim.
*

Z. D.

« Yanıtla #7 : Kasım 10, 2017, 11:05:58 »
         Mudanya Balıkçı Barınağı için de Bursa Yelken Kulübü'nden yardım isteyebilirsiniz.Habersiz geldiğinizde yer yok diyebilirler.Mudanya Balıkçı Barınağı görevlisi Mehmet Bey'in cep teli:0.535.7436537,benim cep telefonum:0.532.2536961.Bir aksilik olmaz ise Çalıştay'dan 1-2 saat önce barınakta olabilirim.Şimdiden tekne ile gelecek arkadaşlara rüzgarınız kolayınıza gelsin,diğer ulaşım araçları ile gelecek arkadaşlara da iyi yolculuklar dilerim.

Çok teşekkürler Naci korsanım.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İnşallah hava güzel olurda tekneyle geliriz
*

N. S.

« Yanıtla #8 : Kasım 10, 2017, 14:08:58 »
          Hava'nın iyi olmasını dilerim.
*

E. O.

« Yanıtla #9 : Kasım 14, 2017, 21:03:41 »
Istanbul 'dan gelecek olanlar için hava iyi görünüyor...
*

H. E.

« Yanıtla #10 : Kasım 14, 2017, 21:18:34 »
Istanbul 'dan gelecek olanlar için hava iyi görünüyor...

Buraya karadan nasıl geleceğiz?
*

N. S.

« Yanıtla #11 : Kasım 14, 2017, 21:52:17 »
      Bursa Büyükşehir Terminali'ne gelmeden İzmir Yolu'na çıkan otobana girip,Mudanya çıkışından çıkıp,Mudanya istikametine devam etmek gerekiyor.Uğur Mumcu Kültür Merkezi Mudanya'nın içinde.Benim cep tel.:0.532.2536961 isteyene konum atabilirim.
*

N. S.

« Yanıtla #12 : Kasım 14, 2017, 21:56:11 »
        Hakan Bey;Siz sunum yapacağınız için sizi Bursa Yelken Kulübü karşılar diye düşünüyorum.