0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. Ü.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap                     Genel manzara. fotoğraflarım

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap                     Harley davidson. fotoğraflarım

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap                     Hayvanlar alemi karelerim

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap                     Gaziantep, Şanlıurfa.bakırcılar çarsısı karelerim.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap                      Gölyazı,Bursa.karelerim.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap                      Uzun pozlama nd filtre ile ,çekimlerim.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap                      Kemerburgaz Off Road karelerim.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap                       Dubai.karelerim.

NOT:Hiç bir fotoğrafımda photoshop yoktur.fotoğrafa ilgi duyan arkadaşlar,istediği fotoğrafı istediği yerde kullana bilir orjinalleri elimdedir hepsinin...

« Son Düzenleme: Aralık 09, 2015, 19:13:35 Gönderen: Ali Ünalan »

*

N. Y.

Ynt: Hobi amaçlı,çektiğim fotoğraf karelerinden seçmeler ..
« Yanıtla #1 : Aralık 10, 2015, 20:28:34 »
Ali bey tebrik ederim, güzel kareler. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. T.

« Yanıtla #2 : Aralık 10, 2015, 21:10:13 »
Bravo Ali korsanım, çok güzel çalışmalar , tebrikler.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. İ.

« Yanıtla #3 : Aralık 10, 2015, 21:36:59 »
  Ali Ünsalan kaptan çok renkli bir kişilik. Hem zanaatkar hem sanatkar.

*

H. Ü.

« Yanıtla #4 : Aralık 10, 2015, 22:51:30 »
Ali ne güzel fotograflar çekmissin,tebrikler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Ü.

« Yanıtla #5 : Aralık 11, 2015, 00:09:31 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bravo Ali korsanım, çok güzel çalışmalar , tebrikler.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Teşekür ederim. Öcal ağbi fotoğrafdan anlarım az çok amatörce .ama şu var senin çektiğin karenin yanında.benim karelerin lafı olmaz.hala aklıma geldiğinde gülüyorum sivri adanın kedileri:))) ava giderken avlandım:))
not:Öcal ağbi gözlerim üzerinde.öyle bir kareni yakalıyacağımki  göreceksin sivri adanın kedilerini:))))

« Son Düzenleme: Aralık 11, 2015, 00:18:36 Gönderen: Ali Ünalan »
*

A. Ü.

« Yanıtla #6 : Aralık 11, 2015, 00:15:58 »
Çok Teşekür ederim sevgili korsanlarım..
*

Ö. T.

« Yanıtla #7 : Aralık 11, 2015, 00:31:00 »
Teşekür ederim. Öcal ağbi fotoğrafdan anlarım az çok amatörce .ama şu var senin çektiğin karenin yanında.benim karelerin lafı olmaz.hala aklıma geldiğinde gülüyorum sivri adanın kedileri:))) ava giderken avlandım:))
not:Öcal ağbi gözlerim üzerinde.öyle bir kareni yakalıyacağımki  göreceksin sivri adanın kedilerini:))))

Ali korsanım şahsım adına fotoğraf yarışması moderatörlüğünün sana yakışacağını düşünüyorum. Bir fotoğraf hareketliliği oldu forumda senden sonra.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Mevcut moderatorumuz  Ersin Boke korsan da böyle düşünüyordur eminim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap, ona klasik randa arma ve tahta tekne mod.luğunu vermemiz lazım. O işle daha çok ilgili.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Senin çektiğin fotoğraf onur olur bana.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. F. B.

« Yanıtla #8 : Aralık 11, 2015, 07:53:31 »
Güzel çalışmalar, konuya da meraklı olduğum için hepsini zevkle izledim. Tebrik ederim.
*

H. E.

« Yanıtla #9 : Aralık 11, 2015, 09:33:22 »
Gerçekten yapsanıza bir Fotoğraf Yarışması Ali Ünalan Korsan!

Kuralları yazın önce...

Eski yarışma konularını okursanız gıcık tipleri de tespit edersiniz... Hemen standart iki karikatür koyanları falan...
*

N. Y.

« Yanıtla #10 : Aralık 11, 2015, 17:12:21 »
HakanE korsan kendinden bahsediyor.
*

A. Ü.

« Yanıtla #11 : Aralık 11, 2015, 17:51:35 »
Gerçekten yapsanıza bir Fotoğraf Yarışması Ali Ünalan Korsan!

Kuralları yazın önce...

Eski yarışma konularını okursanız gıcık tipleri de tespit edersiniz... Hemen standart iki karikatür koyanları falan...
Teşekkür ederim Hakan korsanım.amatör,ve hobi amaçlı fotoğraf çektiğim için.fotoğraf yarışması konusunda kendimi yeterli görmüyorum.kimsenin hakkını yemek istemem. Ara sıra çektiğim karelerden burada paylaşımda buluna bilirim.. 
*

H. E.

« Yanıtla #12 : Aralık 11, 2015, 22:29:36 »

Teşekkür ederim Hakan korsanım.amatör,ve hobi amaçlı fotoğraf çektiğim için.fotoğraf yarışması konusunda kendimi yeterli görmüyorum.kimsenin hakkını yemek istemem. Ara sıra çektiğim karelerden burada paylaşımda buluna bilirim.. 

Ya zor bir şey değil. Böke Korsan gösterir. "Ben fotoğraf yarışması yapıyorum!" diyeceksiniz, sonra hiçbir şey yapmayacaksınız.
*

E. B.

« Yanıtla #13 : Aralık 12, 2015, 01:14:59 »
moderatör olunca böyle oluyor.. insana bi rehavet çöküyor işte..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ü.

« Yanıtla #14 : Aralık 12, 2015, 09:11:21 »