0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

İ. Y.

Ynt: Kısa Film-Fotoğraf
« Yanıtla #15 : Ocak 10, 2014, 19:20:09 »
Teşekkürler

Oldukça yakışıklıymıssın  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

itiraf etmek gerekirse köpüklü fotoğrafında oldukça hoştu  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ocak 10, 2014, 19:20:30 Gönderen: İrfan Yalçın »

*

A. C. G.

« Yanıtla #16 : Ocak 10, 2014, 20:01:36 »
Teşekkürler Abi Önemli Olan İç Güzellik Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. K.

« Yanıtla #17 : Ocak 11, 2014, 00:26:42 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Vimeo da yasaklanan siteler arasına girmiş. Bende açılmıyor. Yeni alınan kararlara göre DNS ayarlarını değiştirsek bile yasaklı sitelere girilemeyecekmiş. Gitti bizim videolar. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Nedim korsanim, buyuk olasilikla biliyorsunuzdur ancak bilmeyenler icin; Chrome kullananlar Zenmate eklentisini yukleyebilirlerse bahsettiginiz sorundan simdilik! kurtulabilirler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sevgili Ali Can, senin derdin zaten ( Pars ) buyuk, digerlerine takilma Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

N. Y.

« Yanıtla #18 : Ocak 11, 2014, 01:42:02 »
Sağolun Savaş korsanım. Benim çok üzüldüğümü görünce siteyi açmışlar. Ama yine kapanan bir site olnca dediğiniz eklentiyi kuracağım. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Vimeo da yasaklanan siteler arasına girmiş. Bende açılmıyor. Yeni alınan kararlara göre DNS ayarlarını değiştirsek bile yasaklı sitelere girilemeyecekmiş. Gitti bizim videolar. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Nedim korsanim, buyuk olasilikla biliyorsunuzdur ancak bilmeyenler icin; Chrome kullananlar Zenmate eklentisini yukleyebilirlerse bahsettiginiz sorundan simdilik! kurtulabilirler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sevgili Ali Can, senin derdin zaten ( Pars ) buyuk, digerlerine takilma Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. C. G.

« Yanıtla #19 : Ocak 11, 2014, 11:29:43 »
Savaş Korsanım O büyük dert rüyalarıma girer oldu tekneyi suya indiriyorum batıyor falan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap İyi Temennileriniz için teşekkürler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Nedim Korsanım dns ilede çözülüyor sorun hem dns hem Savaş Korsanın değinin yaparsanız FULL HD Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. T.

« Yanıtla #20 : Ocak 11, 2014, 15:52:01 »
Ali Can Korsan ben izledim filmlerini, website ne de baktim. Film ve fotograf alaninda yolun acik olsun daha nice ödüllere.

Hem Mesleki Olarak Hemde Uğraş olarak İlk El Attığım Branşlarda İlk Olarak Fotoğraf Daha Sonra Üniversitede Kısa Film .Lise Yılları bunda çokta önce değil 2009-2008 senelerinde Kastamonuda Sıkıntıdan Başladı ve Güzel Yerlere Gitti Aslında Yelkencilikle Tanışmamada Vesile Olan Fotoğraftır. 2010 Yılında Kazandığım Bir Devlet Yarışması Beni Polonya ya Yelken Kursuna Göndermişti Alakasızca Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Şuanda Aranızdayım  Bu Vesile İle Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Kısa Filme De 2011 Yılında Düzenlenen 11.İstanbul Bienali ''Kusurluluk'' Temasında Arkadaşlarımızla Yaptığımız Ortak Ve İlk Çalış Dolayısıyla Katıldık.

Uzun Süredir Güncellemediğim Fotoğraf Çalışmalarım : Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kısa Filmler :

Bulanık(2011) İksv 11.İstanbul Bienali-İTÜ Onur Ödülü : Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

2013 Yazında Türkiyede İlk kez Düzenlenecek Engelliler Adına Olucak Kongre Yarışması İçin Bir Çalışma Hazırladım Ve Uluslararası Portalda 1.Oldu

Engel(2013) Engelsiz Kongre Sanat Dalı Kısa Film 1. Ödülü : Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çok Profesyonelce Olan Çalışmalar Değil Ama Sizlerle Paylaşmak İstedim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. Y.

« Yanıtla #21 : Ocak 11, 2014, 17:50:36 »
Bugün Vimeo açılmış.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Savaş Korsanım O büyük dert rüyalarıma girer oldu tekneyi suya indiriyorum batıyor falan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap İyi Temennileriniz için teşekkürler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Nedim Korsanım dns ilede çözülüyor sorun hem dns hem Savaş Korsanın değinin yaparsanız FULL HD Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. Ç.

« Yanıtla #22 : Ocak 11, 2014, 22:19:01 »
Genç korsanımız,bir ödülde benden..seyrettiklerimi beğendim.Sakın usanma devam et..ayrıca köpüklü resim iyiydi..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

V. P.

« Yanıtla #23 : Ocak 12, 2014, 00:59:30 »
Tebrikler...
*

A. C. G.

« Yanıtla #24 : Ocak 12, 2014, 12:11:40 »
Esin Korsanım Serdar Korsanım Vural Korsanım teşekkür ederim görüntü planları o kadar zengin çalışmalar olmasa da konuyu anlatmak üzere yapılan çalışmalar güzel temennileriniz için çok teşekkürler yakında başvurusunu yaptığımız bir yelken kısa filminin cevabını ve ödeneğini bekliyoruz olursa hem geko hemde Türk denizciliği adına güzel bir belgesel çalışması olucak. O zaman büyük çoğunlukla köpük fotoğrafına istendiği için ona dönüp irfan abi gene beni köpüklemek zorunda kalıcak Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

İ. Y.

« Yanıtla #25 : Ocak 12, 2014, 13:01:32 »
Dön bencede. Hem ben köpüklerken eğlence çıkmış olur Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. C. G.

« Yanıtla #26 : Ocak 12, 2014, 16:18:19 »
İşimiz Gücümüz Eğlence Zaten Aslında Onun Bir Serisi Var Köpükle Farklı Sakal Çeşitlerini Yaptığım Her Ay Biri Koyucam Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Daha Güzel Olucak Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap