0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. E.

Ynt: Motorsailor
« Yanıtla #45 : Mart 14, 2017, 03:55:41 »
Selam,
Motorsailer aşığı birisi olarak Temmuz ayında aşkıma kavuştum. Zamanın güzeli bir İngiliz kızı, Colvic Victor 34. İngiltere'den Akdeniz ve Ege'de yıllarca gezerek buraya kadar getiren ve yıllarca bizim sularda kaldıktan sonra memleketlerine dönen bir İngiliz çiftin teknesi.Ben ikinci sahibinden aldım.Karaya çekip, orası burası derken marinanın da kolaylık sağlamasıyla refit yapmaya karar verdim. Halen devam ediyor, sonuna geldim sayılır.Darısı sizlere...

*

T. A.

« Yanıtla #46 : Mart 14, 2017, 08:44:23 »
Ercan korsanım hayırlısı olsun, sizinkinin kız kardeşlerine baktım çok güzel gözüküyorlar. Sizinkinden de 1-2 vesikalık alırsak seviniriz. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #47 : Mart 14, 2017, 09:06:18 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ercan korsanım hayırlısı olsun, sizinkinin kız kardeşlerine baktım çok güzel gözüküyorlar. Sizinkinden de 1-2 vesikalık alırsak seviniriz. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Evet, bir anlatsanız ya tekne alış hikayenizi... Neler yaptığınızı... Teknenin hikayesini...

*

K. T.

« Yanıtla #48 : Mart 14, 2017, 09:20:04 »
Ercan korsanım teknenizin fotolarını donanımını artılarını eksilerini bir derlerseniz çok mutlu oluruz... Birkaç foto'da tabii ki... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. A.

« Yanıtla #49 : Mart 14, 2017, 16:50:38 »
İşte hayalimdeki tekne.

Üç aşağı beş yukarı, ilerde alacağım tekne kuvvetle muhtemelen (büyük konuşmamak lazım) böyle bir şey olacak.

*

K. T.

« Yanıtla #50 : Mart 16, 2017, 08:17:14 »
İşte hayalimdeki tekne.

Üç aşağı beş yukarı, ilerde alacağım tekne kuvvetle muhtemelen (büyük konuşmamak lazım) böyle bir şey olacak.

İnşallah hayaller gerçek olur Cenk korsan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. E.

« Yanıtla #51 : Nisan 09, 2017, 00:47:22 »
Boya bitip de çadırı söktükten sonra bütün dağınıklık ortaya çıktı. Bütün vanaları değiştirdim, su ve elektrik tesisatını elden geçiriyorum. Jeneratörün yeri belli oldu montaja hazırlık ve Webasto'nun  borularının geçeceği yerler konusunda karar vermeye çalışıyorum.Klima da olunca borulara yer bulmak zor. Montaj bitince de vernik işleri var. Nusret Korsanın etli ekmek hala riskli... 
« Son Düzenleme: Nisan 09, 2017, 00:55:14 Gönderen: Ercan Erdinç »
*

N. B.

« Yanıtla #52 : Nisan 18, 2017, 17:33:52 »
ercan korsanım gercekten çok güzel olmuş karinasından su eksik olmasın
*

E. E.

« Yanıtla #53 : Nisan 18, 2017, 22:53:23 »
Montaja tüm hızla devam ediyorum, su tesisatında sorunlar çıktı, iflas eden jel aküler, traksiyoner 400 amper yaşam ve 180 amper motor olarak değişti. Jeneratör hala sırasını bekliyor. Sevgili Nusret Korsanın etli ekmek tehlikede. 4 Mayıs (aynı zamanda doğum günüm) kritik gün.
*

M. C.

« Yanıtla #54 : Ağustos 02, 2017, 14:53:38 »
Sevgili Dilek kaptanın eşi Ali bey beni her gördüğünde sizin motorsailor dı dimi dediği ama benim pek bilmediğim tabir  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ercan kaptanın teknesinin formu Nimetim'e epey benziyor.

Bir kaç resim daha bekliyoruz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. E.

« Yanıtla #55 : Ağustos 08, 2017, 01:14:51 »
Şu sıralar kamara ve salonda mobilya, vernik işi devam ediyor. Ortalık toz-duman. Biraz şekle girince foto  koyacağım.Ama  Nusret Korsan iddiayı kazandı. Boyu kadar bir etli ekmeği de afiyetle yedi. 10 güne kadar denize inmeyi planlıyorum (aksilik olmaz, ustalar bırakıp başka işlere kaçmazsa) . Direk içi tesisatına başladım. Direği ve balanstan emin olmak için jeneratörü denizde koyacağım.
*

C. G.

« Yanıtla #56 : Ağustos 08, 2017, 10:22:38 »
13 ay olmus korsanim, o kayik bugun itibari ile on gun icinde denize inmez.

Benim tahminim en erken eylul sonu Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. Ş.

« Yanıtla #57 : Ağustos 08, 2017, 16:02:14 »
Ercan korsan

Tecrubeyle şekillenmiş tekneleri  görmek büyük zevk, merakla bekliyorum...

*

E. E.

« Yanıtla #58 : Aralık 13, 2017, 00:58:42 »
'' SIDIKA '' sonunda denize kavuştu. Arma kontrolü, yelkenlerin takılması, otopilot kalibrasyonu , tavan döşemesi vs. işleri devam ediyor. Bitince Marmaris'e yola çıkacak.
*

H. A. T.

« Yanıtla #59 : Aralık 13, 2017, 07:57:12 »
Cok guzel tekne elinize saglik