0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Z. D.

Evde tek başınızasınız. Boğazınıza bir şey takıldı ve nefes borunuzu tıkadı. Size yardım edebilecek kimse yok. Nefes alamıyorsunuz. Az sonra öleceğinizi düşünüyorsunuz. Ne yapardınız?

Bu soruya çoğu kişi cevap veremiyor. Ancak hemen hemen herkes boğazına bir şey takılan kişi yardım etme tekniğini biliyor.

Az sonra öğreneceğiniz yöntem evde tek başınızayken boğazınıza bir şey takıldığında hayatınızı kurtarabilir.

Jeff Rehmen isimli bir itfaiyeci gösterdiği teknikle muhtemelen birçok kişinin hayatını kurtaracak. Deneyimli itfaiyeci, etrafta kimse yokken boğazınıza bir şey takıldığında ve nefes alamadığınızda kendi hayatınızı nasıl kurtaracağınızı anlatıyor.

Umarız ki bu yöntemi deneyecek hale düşmezsiniz. Ancak her ihtimale karşı yöntemi öğrenmekte fayda var.

Yöntemi başarılı bulduysanız aileniz ve arkadaşlarınıza da anlatmayı ihmal etmeyin.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. D.

Bilgi için teşekkür ederim.

*

H. E.

İki gitar şart mı?

*

T. A.

Güzel ve pratik bir yöntem. Teşekkürler..
Hatta benim göbeğin ihtiyaç halinde yapacağı katkı tartışılmaz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ocak 12, 2017, 22:18:04 Gönderen: Tümay Akata »

*

E. D.

Herif kodumu oturtur cinsten. Ona boğaza kaçan cisim mi dayanır Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap. Benim gibi çelimsiz biri naapsın? Kendimi öyle yere vursam kesin nalları dikerim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap, Tövbe, tövbe.

*

C. G.

*

H. D.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Herif kodumu oturtur cinsten. Ona boğaza kaçan cisim mi dayanır Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap. Benim gibi çelimsiz biri naapsın? Kendimi öyle yere vursam kesin nalları dikerim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap, Tövbe, tövbe.
Yok yok hemen öyle moralini bozma.Agzına bir lokma ekmek al biraz çiğne ama yutma dilinin üstünde duruken tıpkı video da yapıldığı gibi kendini göbeginin üstüne fırlat at.Agzındaki lokma fırlayıp gitti ise  deney tamam demektir.
Ben yaptım lokma yarım metre öteye fırladı gitti.
*

E. D.

Aman Hüseyin abi, ben sakar adamım, deneme yapacağım derken telef olup giderim şimdi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
*

H. D.

Bu deneyi yaparken barsaklarınızda gaz varsa veya barsaklarınız biraz yumuşak ise deney anında istenmeyen yan sonuçlarda oluşabilir tedbirli olun derim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. D.

Tek başınayken sorun yok ,ama aniden içeri biri girerse telefat çoğalır Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
*

M. B. A.

Teşekkürler Zafer abi...