0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. E.

Tekne kullanabiliyor ve sigara içmiyorsanız...
« : Ocak 08, 2019, 19:16:47 »
Ayda 5.000 dolardan fazla maaşla işe girebilirsiniz.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

ABD'nin San Franscisco kenti açıklarındaki minik bir adada, deniz fenerinden dönüştürülen bir otel yıllık 65'er bin dolar maaşla personel arıyor. Nisan'da işe başlaması gereken iki kişi, otelin işletmesinden sorumlu olacak.

1800'lerden kalma bir deniz fenerinin bulunduğu East Brother adası, San Pablo ve San Franscisco körfezlerini ayıran boğazın ortasında yer alıyor.

Otelin Che Rodgers ve Jillian Meeker adlı çalışanları Nisan'da işten ayrılıyor.

Otel şimdi Rodgers ve Meeker'in yerine personel bulabilmek için ıssız bir adada yaşama düşün kuran kişileri çekmeye çalışıyor.

Personel için öngörülen 130 bin dolarlık maaş iki kişi arasında paylaştırılacak. Personel, yemek, temizlik, malzeme tedariki ve müşterilerin ulaşımından sorumlu olacak.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. E.

Ynt: Tekne kullanabiliyor ve sigara içmiyorsanız...
« Yanıtla #1 : Ocak 08, 2019, 20:02:35 »
Stefan King romanı var filmide çevrildi SHINING
Issız adada otele çalışmaya gidiyor.....
Jack Nicholson oynuyor....Stanley Kubick yönetmen ...
Gerisini siz düşünün artık
Film çok güzel ama Roman müthiş tavsiye ederim
« Son Düzenleme: Ocak 08, 2019, 20:07:15 Gönderen: Oktay Eryılmaz »

*

H. G.

« Yanıtla #2 : Ocak 08, 2019, 21:13:52 »
Sigortalı mı?
Yol, yemek?

*

H. A.

« Yanıtla #3 : Ocak 08, 2019, 21:43:28 »
Sigortalı mı?
Yol, yemek?
Hakan gitmeyimi düşünüyorsun😀😀😀

*

A. C.

« Yanıtla #4 : Ocak 09, 2019, 09:25:31 »
Yıllık 65 bin dolar, özellikle o bölge için "dar gelirli kesim" sınırına çok yakın. Bunda sadece pahalılığın değil, telaffuz edilen rakamların brüt olmasının da etkisi var.

California'da yılda 100 bin dolar civarı kazanırsanız, kendinizi orta halli olarak tanımlayabilirsiniz.

Hani ben hatırlatayım da, ne olur ne olmaz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

« Yanıtla #5 : Ocak 09, 2019, 11:36:33 »
Valla bu iş tam bana göre ama burdaki Otelden bırakmazlar  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Maaşta düşükmüş  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

O maaşa o dert çekilirmi be  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. E.

« Yanıtla #6 : Ocak 09, 2019, 11:48:05 »
Şu Issız Otelde Geçen Stefan King yazdığı SHINING romanını okumadan, Jack Nicholson'un Oynadığı Kubrick in yönettiği filmi seyretmeden Issız otellerde işe hallenmeyin bakın neler geliyor başına adamın...
*

E. Y.

« Yanıtla #7 : Ocak 09, 2019, 12:23:46 »
Bir kez bir kitabını okudum bir hafta güneşin doğuşunu izledim.
Fikrim geldi, ben DAKSAR gece nöbeti öncesi Stephan King okuyayım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

O. E.

« Yanıtla #8 : Ocak 09, 2019, 12:34:09 »
Fikrim geldi, ben DAKSAR gece nöbeti öncesi Stephan King okuyayım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben bir ara çok meraklıydım Bu Stefan King'e ama "Hayvan Mezarlığı" kitabını okudum sabaha kadar uyuyamadım , üç gün etkisinden kurtulamadım...
Lanet olsun dedim , Uzun seneler bir daha elime almamıştım , Geçen sene yine başladım
*

B. E.

« Yanıtla #9 : Ocak 09, 2019, 13:25:16 »

Ben bir ara çok meraklıydım Bu Stefan King'e ama "Hayvan Mezarlığı" kitabını okudum sabaha kadar uyuyamadım , üç gün etkisinden kurtulamadım...
Lanet olsun dedim , Uzun seneler bir daha elime almamıştım , Geçen sene yine başladım

22/11/63 ü öneririm Oktay korsanım.
*

K. K.

« Yanıtla #10 : Ocak 09, 2019, 14:38:54 »
Köpek de götürmemek gerekiyormuş, çok vakit alan bir iş diye herhalde Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. K.

« Yanıtla #11 : Ocak 10, 2019, 11:33:25 »

22/11/63 ü öneririm Oktay korsanım.

Bunu ben sesli kitap olarak dinledim çok güzeldi....
*

F. G.

« Yanıtla #12 : Ocak 10, 2019, 18:48:10 »

Keepers SearchKeepers SearchKeepers Search

Accepting Applications for Innkeepers for East Brother Lighthouse Bed & Breakfast
San Francisco Bay
FOR IMMEDIATE RELEASE – PLEASE CIRCULATE WIDELY – January 1, 2019

Contact (Media Only): Tom Butt 510/236-7435, email: Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Richmond, CA: East Brother Light Station, Inc., a non-profit corporation, is seeking applicants for Keepers of East Brother Light Station, an island in San Francisco Bay that is the home of an intact 1874 lighthouse and fog signal.

After two years of extraordinary service, our current rock star keepers, Che Rodgers and Jillian Meeker will be leaving at the end of April 2019.

The lighthouse is owned by the U.S. Coast Guard but maintained for public use by the non-profit corporation. Since 1979, it has been operated as one of California's best-known and unique bed and breakfast inns. The income from operations is used by a group of volunteers to maintain the buildings, which are both a California State Historical Landmark and listed on the National Register of Historic Places. 

The successful candidates will be a couple, one of whom must possess a Coast Guard commercial boat operator's license. They will operate the five-room inn, serving both dinner and breakfast, as well as providing ferry service for guests and all other tasks from chef to maid.  High-quality culinary experience and capability will be a critical qualification. The inn is open four days a week, and the island is also available for day use and special events. The new keepers will start in mid-April 2019, allowing two weeks for training.

Compensation is a function of the level of business, occupancy level and the economy. In in the last two years, it has averaged $130,000, trending upward, for the couple. Compensation includes a health plan and living quarters on the island.

East Brother has consistently garnered five stars from Yelp and TripAdvisor.

Aerial Video of East Brother
'No TV or Internet:' Light Station Innkeepers Describe Life in the Middle of San Francisco Bay
Bay Area People – East Brother Light Station
East Brother Light Station Bed and Breakfast

Applicants can download an application by clicking here (Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap).

Email completed application with proof of Coast Guard license to Tom Butt, East Brother Light Station, 117 Park Place, Richmond, CA 94801 at Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap. If you do not have a current U.S. Coast Guard license, please do not apply.

Please, NO PHONE CALLS  from potential applicants! Email questions only to tom.butt@intres.

Simdiki calisanlar iki yil dayanmis. Birde "couple" olucaksin abi yani yanlis anlasilmasin ama bu ada her hatunla cekilmez. 30feet alti teknede uyumlu yasayabilen ciftlere tavsiye edilir bu is.
« Son Düzenleme: Ocak 10, 2019, 18:53:28 Gönderen: Faruk Göçmen »
*

F. G.

« Yanıtla #13 : Ocak 10, 2019, 19:00:26 »
 Birde fener deyince olay boyle olmali. Versinler su feneri yasayalim. Bakimini yikamasini yaglamasinida yapar otururum. Gezgin korsan flamasi toka etmis kayiklara cay corba likit de yaparim. Daha ne olsun.
*

M. A.

« Yanıtla #14 : Ocak 10, 2019, 20:40:45 »
Fener işini kabul etmeden önce bu filmi de seyretmek iyi olur

the vanishing... 3 fener bekçisi... ve olaylar gelişir  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap