0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*
Ynt: Son Denk Kayıkçısının Anısına
« Yanıtla #360 : Mayıs 03, 2016, 16:13:41 »
Oğuzhan, Cem ve Bülent Korsanlarım çok teşekkür ederim.
"Son Denk Kayıkçısı"

S/Y Asterix / Fatih/İstanbul
*
« Yanıtla #361 : Mayıs 03, 2016, 16:58:54 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ahmetcim, Zafer Abi'nin toplantısında seni dinleyemeden gitmek zorunda kaldığımıza çok üzülmüştüm..
Böylesi güzel bir anıyı senden dinleyemediğime şimdi daha çok üzüldüm.
Yazılarının hepsi ayrı güzel, eline sağlık..
Selametle..
Eyüp Abi, güzel sözleriniz için çok teşekkürler.
"Son Denk Kayıkçısı"

*
« Yanıtla #362 : Mayıs 03, 2016, 17:04:33 »
Ahmetcim, Zafer Abi'nin toplantısında seni dinleyemeden gitmek zorunda kaldığımıza çok üzülmüştüm..
Böylesi güzel bir anıyı senden dinleyemediğime şimdi daha çok üzüldüm.
Yazılarının hepsi ayrı güzel, eline sağlık..
Selametle..

Görselleri koyacağım oradan izlersin Eyüpcüğüm Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Zafer Abi size  ayrıca teşekkür ederim.Düzenlediğiniz toplantılarınızda  sunum yapmaya beni teşvik edip imkan tanıdığınız için.
"Son Denk Kayıkçısı"

*
« Yanıtla #363 : Mayıs 08, 2016, 22:01:18 »
Ben de İznik gölünde sörf yaparken sudaki yılanları gördükten sonra düşmemek için canımı dişime takmıştım.

*
« Yanıtla #364 : Mayıs 14, 2016, 15:23:27 »
Ben de İznik gölünde sörf yaparken sudaki yılanları gördükten sonra düşmemek için canımı dişime takmıştım.
Evet özellikle güneşli havalarda göllerde yılanlar suyun üzerinde çok fazla olurlarmış, bir defasında Elazığ'da Hazar gölünde bende görmüştüm.
"Son Denk Kayıkçısı"

*
« Yanıtla #365 : Mayıs 14, 2016, 21:03:24 »
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*
« Yanıtla #366 : Mayıs 16, 2016, 00:00:56 »
Özgür Korsan, tatlısu da yaşayanların sanki zehirli olanları var diye anımsıyorum. Ama merak ettim bir araştıracağım. Ayrıca küçükken çaylarda soğan çuvalıyla balık tutardık. Suyun akıntısına soğan çuvalını tutar ön tarafındaki taşların altını elimizle ayaklarımızla karıştırır  balıkların çuvala doğru kaçmalarını sağlardık. Bu esnada çuvalı tutan iki kişi balıklar üzerine gelince çuvalı aniden kaldırırdı. İşte böyle zamanlarda ben ve arkadaşlarım bir kaç kez taşların altında yılanı avuçladığımız olmuştur.Evet bizi ısırmamışlardı.Ama yinede soğuk ve ürkütücülerdi. Zaten ondan sonra da derelerde ve çaylarda balık tutmaya gitmedim.
"Son Denk Kayıkçısı"

*
« Yanıtla #367 : Nisan 15, 2017, 18:50:44 »
Uzun süren bir okuma bıkkınlığından sonra bana okumayı tekrar sevdirdiniz, yüreğinize sağlık Ahmet Korsan.
*
« Yanıtla #368 : Aralık 26, 2018, 18:16:26 »
Konu da anlatım da çok güzel. Kitap olmayı hak ediyor. Teşekkürler.

Andante (motorsailer)  Bakırköy Barınak
*
« Yanıtla #369 : Aralık 26, 2018, 23:55:01 »
Çok geç okunmuş olmasına rağmen bir çırpıda tamamını okudum ve çok keyif aldım. Bacağında kızarmış egzoz yanığı olan birisi olarak; hatıralarımı tekrar yaşayarak okudum, kaleminize sağlık çok güzel yazmışsınız... bu gece çocukluk yıllarının hatıralarını sizin hatıralarınızla pekiştiriyorum. Ancak bu hatıraları kaleme dökmek dahi cesaret ve yetenek ister; bu yetenekte sizde fazlasıyla var... İki sene geçmiş, umarım tekrar yazarsınız; Saygı ve Sevgi ile kalın...