0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

G. G.

Setur Kalamış Marina Tesekkur
« : Ağustos 03, 2020, 13:42:37 »
 Sevgili Korsanlar,

05.05.2020 tarihinde teknemin Setur Kalamış Marina ile sözleşmesi bitiyordu,Bende İzmire taşınmam vesilesiyle , Tuzla fuarında Teos Marina ile anlaşma yapmış ve 1 yıllık marina parasını odemiştim..16.03.2020 tarihinde  de başlayan Coronadan dolayı seyehat yasagı ile birlikte maalesef teknemi götüremiyordum..

Bunun uzerine Setur kalamış Marina müdürü Sn.Kerem Çeşmebaşı ile Coronadan dolayı olan magduriyetimi görüştüm..Kendisi de Setur Marinaya 2 tekneye referans olmamadan dolayı ve  Bu magduriyetimden ötürü teknemi ücretsiz şekilde çekme yaparak ,2 hafta Çekek sahasında ucretsiz konaklama sagladı..Bende 20.05 de Arabamın arkasına tekneyi romorka alarak Izmire getirdim..

Basta Sn.Kerem bey olmak uzere ,tum Setur marina çalışanlarına bu desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum...

*

i. t.

Ynt: Setur Kalamış Marina Tesekkur
« Yanıtla #1 : Ağustos 03, 2020, 14:24:04 »

nedir bu izmirin istanbul,lulardan cektigi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

izmiri istanbula cevirmeseniz bari   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

malum istanbul,daki aliskanliklarinizi bir kenara brakip........

izmire uyum sagamaya calsin bari  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. A.

« Yanıtla #2 : Ağustos 03, 2020, 17:39:33 »
Baktik Istanbullular Izmir e geliyor biz tam tersini yapip Istanbul a tasindik. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. G.

« Yanıtla #3 : Ağustos 05, 2020, 13:26:34 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

nedir bu izmirin istanbul,lulardan cektigi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

izmiri istanbula cevirmeseniz bari   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

malum istanbul,daki aliskanliklarinizi bir kenara brakip........

izmire uyum sagamaya calsin bari  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap t*"y
Cevirmeyiz merak etmeyin İsmail korsanım:)))

*

G. G.

« Yanıtla #4 : Ağustos 05, 2020, 13:27:28 »
Baktik Istanbullular Izmir e geliyor biz tam tersini yapip Istanbul a tasindik. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Cenk korsanım iş dolayısıyla?

*

C. A.

« Yanıtla #5 : Ağustos 05, 2020, 18:12:30 »

Cenk korsanım iş dolayısıyla?
Eşimin iş degisikliginden dolayi bu ise kalkistik. Ben zaten 1.5 senedir Almanya da calisiyordum. Iyi bir teklif gelince degerlendirdik.
Gerci Beylikduzu'nde oturuyoruz ne kadar Istanbul sayilirsa.
Tekne hevesimizide onumuzdeki marinadan denize avilan teknelere bakarak gideriyoruz.
*

E. Y.

« Yanıtla #6 : Ağustos 08, 2020, 18:33:58 »
Gerci Beylikduzu'nde oturuyoruz ne kadar Istanbul sayilirsa.
Eve gidip gelirken pasaport kontrolünden geçiyormuşsunuz, doğru mudur?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. A.

« Yanıtla #7 : Ağustos 08, 2020, 19:10:46 »
Evet. Evden pasaportsuz cikamiyoruz. Yakinda Avrupa.birligine de girecekmis deniliyor.
« Son Düzenleme: Ağustos 08, 2020, 19:11:53 Gönderen: Cenk Ayvaz »