0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. E.

Satılık tekne fiyatlarındaki garabet
« : Mayıs 14, 2019, 21:43:04 »
Herkese iyi akşamlar,
Biraz önce ilgili sitelerde fiyat araştırması yaparken bir konuya takıldım.
Bir çok teknem oldu, elbette dövizle alındı ve dövizle satıldı

Şimdi bu siteler TL'sına dönmüş, ve fakat TL değer kaybettiği halde tekneler değer kazanmış Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
6 yıl önce 95.000 avro ya sattığım tekne şu an çevirince 135.000 avro Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Kendimden şüpheye düştüm.

Acaba tekneyemi yatırım yapmak lazım?

Selamlar,,,

*

S. Ç.

Ynt: Satılık tekne fiyatlarındaki garabet
« Yanıtla #1 : Mayıs 14, 2019, 21:54:34 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Herkese iyi akşamlar,

Şimdi bu siteler TL'sına dönmüş, ve fakat TL değer kaybettiği halde tekneler değer kazanmış Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
6 yıl önce 95.000 avro ya sattığım tekne şu an çevirince 135.000 avro Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Selamlar,,,

Demekki normalinden ucuza satmışın..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #2 : Mayıs 14, 2019, 22:05:11 »
Serdar Korsanım,
Bak bu da doğru Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Selamlar,

*

H. E.

« Yanıtla #3 : Mayıs 14, 2019, 22:09:48 »
Ama ucuzada alıyorduk o vakitler,
Anlamadığım kur TL na dönünce döviz nasıl artıyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. O.

« Yanıtla #4 : Mayıs 14, 2019, 22:17:26 »
Tekne alma aşamasında takip ettiğim ilanlar vardı.

Hala o ilanlarla ilgili fiyat değişikliği olduğunda bana uyarı geliyor.

Bir kaç tanesi her hafta fiyatta revizyon yapıyor (fiyatı düşüyor) ama satılmıyor.

Makul fiyata geldiğinde satılır sanırım.

Beklenen krizdeki derinleşmenin de bu süreci zorlaştıracağını düşünüyorum.

Satana da alana da kolaylıklar dilerim..

*

F. F.

« Yanıtla #5 : Mayıs 14, 2019, 23:07:38 »
Herkese iyi akşamlar,

Selamlar,,,

O fiyatlar öyle başlıyor fakat satılmadıkça da düşüyor ben de bir arkadaş için tekne araştırıyorum 1 haftadır pazarlıkla çok uygun fiyata düşüyor teknel sahipleri, çünkü satıcıdan çok alıcı bulmak zor bu devirde hele bir de yelkenli ise , bu arada tekne almak isteyen olursa
, genelde marinalarda olduğum için uygun tekneler düşüyor yardımcı olurum..
*

M. T.

« Yanıtla #6 : Mayıs 15, 2019, 04:13:26 »
Fiyatları bende takip ediyorum.Kur yükseldiğinde fiyatı yükseltiyorlar kur düştüğünde düşürüyorlar aslında fiyatta değişiklik yok hatta bazı satılık tekne fiyatlarında yükselme bile var yurdum insanı ortama ayak uyduruyor
*

Z. G.

« Yanıtla #7 : Mayıs 15, 2019, 09:33:11 »
%100 kârdan sonra 1 çay parası kalsın istiyor insanlar . Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mayıs 15, 2019, 09:34:29 Gönderen: Zerin Güney »
*

N. A.

« Yanıtla #8 : Mayıs 15, 2019, 16:22:14 »
Ben anlamadım. 6 yıl önce 95k EUro olan tekne 6 yıl yaşlandıktan sonra 135k Euro mu olmuş.Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Yoksa 6 yıl önce 95k Euro olan teknenin muadili günümüzde (aynı yaş, boy, marka ve donanım vs) 135k Euro mu olmuş?

*

H. A. Ö.

« Yanıtla #9 : Mayıs 15, 2019, 17:14:14 »
Herkese iyi akşamlar,

Selamlar,,,

Ben de aynı konuyu merak etmiştim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. Z.

« Yanıtla #10 : Mayıs 18, 2019, 21:10:06 »
Herkese iyi akşamlar,

Selamlar,,,

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.

Hulki abinin espriye kendi mesleği ile tercüme edeyim. Tekneler altın fiyatına geldi ama altın çok iyi bir iletken yatırımlarınız galvanik korozyona uğramasın (erinesin demek istiyor)  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

« Yanıtla #11 : Mayıs 18, 2019, 21:15:28 »
Hakan korsan,
Öyle düşünürsen platin vs..
Gider🤪
*

H. Z.

« Yanıtla #12 : Mayıs 18, 2019, 21:28:22 »
Platinum kred kartım var. Süresi bitmiş olan platinum kredi kartından iyi tutya olur mu abi?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

« Yanıtla #13 : Mayıs 18, 2019, 21:30:48 »
İşe yarar tabi, peşin mi erisin taksit taksit mi? Erirken bonus kazanırsın hem.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. D.

« Yanıtla #14 : Mayıs 25, 2019, 21:18:12 »
klavyem bozuk pardon ....
Gecen hafta pazar bi tekne ilani dustu. gece gec saatte gordugumden ptesi oglen aradim.tekne sahibi kapora aldigini olmazsa gelip bakmami soyledi.okeylestik ve ben aksama ilanin kaldirildigini gordum. tuh dedim kacirdik tekneyi. sahibi zehirliyi kazimis bboyalarini hazir alip teknneye koymus ve tekne karada idi. ne guzel bir  satici

simdi  teknenin yeni sahibi zehiirliyi vurup tam 6 kati fiyatla yeni ilan vermis.. yanlis duymadiniz 6 kati fiyat....

kimsenin ticaretini bozmak istemem ama bir haftada hazir boyayi yapip masraf etmeden nasil bu fiyata ulasti acaba
Buarada teknenin eski sahibi bana 95 yilinda af ile turk bayragina kayit oldugunu aslinda 78 model olan tekneninde 95 model olarak ilana verildigini goruyorum. buda cok kurnaz satici

isin ozu tekne fiyatlari buyuzdende pahali ve ilan fiyatlarina takilmamak lazim.