0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ö. Y.

Unutulmayan anlar..
« : Mart 06, 2019, 15:14:41 »
Silah fişek derken gerildik.. Malum önümüz yaz morallerin yüksek olması, hayal ve heveslerin zirve yapması lazım..

Tekne hayatımızda hiç unutamadığımız, en keyif aldığım gün o gündü diye kayıtlara geçirdiğimiz ortam ve anları paylaşalım...

Ben, ilk defa Karacasöğüte gidip iskeleye bağlandığımda çok büyük keyif almıştım..İkindi serinliği... iskele yarı dolu.. Baştan kara yapıp havuzda denize karşı yenilen akşam yemeği.. Karacasöğütün muhteşem atmosferi koyun içindeki tatlı tekne trafiği... Herşey dört dörtlüktü.. Sağlık sıhhatle ailesiyle birlikte böyle bir ortamda bulunan bir insan hayatta başka ne isteyebilir dememek mümkün değildi.

Korsanların edebiyatı kuvvetlilerden keyifli anlatımlar bekliyorum.. Yaza girerken çocuksu heyecanları bileyelim..
Her gününüz en mutlu gününüz olsun.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

Ynt: Unutulmayan anlar..
« Yanıtla #1 : Mart 06, 2019, 16:24:04 »
Merhaba,
Sizi bimiyorum ama teknede keyif almadığım hiç bir zamanım olmadı
(acil durumlar hariç arı sokmuştu) inanın bazan teknemi, eşimden ve işimden daha çok özlüyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Selamlar..

*

F. F.

Ynt: Unutulmayan anlar..
« Yanıtla #2 : Mart 06, 2019, 16:59:47 »
Valla bende aynıyım karada olduğumda daralıyorum artık, iskelede teknede oturmak bile keyif veriyor insana , ama hanıma demiyorum böyle..