0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

R. E.

İyi bayramlar, neşeli hapisler 😊
« : Mayıs 23, 2020, 08:00:57 »

Sevgili amatör denizci dostlar iyi bayramlar diliyorum.
Sıkmayın canınızı, ev hapsinizi neşeli geçirmenin yolunu arayalım hep birlikte..
Kurban bayramında denizde olma ümidiyle..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Y. S. İ.

Ynt: İyi bayramlar, neşeli hapisler 😊
« Yanıtla #1 : Mayıs 23, 2020, 13:10:44 »
İyi bayramlar.

*

A.

« Yanıtla #2 : Mayıs 23, 2020, 13:32:46 »
Sağlık ve mutluluk dileklerimle, herkesin Bayramı Kutluyorum!

*

S. Ç.

« Yanıtla #3 : Mayıs 23, 2020, 15:25:27 »
Herkesin bayramını kutlarım..
Keşke tüm bayramlar böyle sakin sessiz ve huzurlu olsa..
Tabi virüssüz olarak..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. B. A.

« Yanıtla #4 : Mayıs 23, 2020, 16:24:45 »
İyi bayramlar herkese... Yine bolca film, eğlence programı, youtube canlı yayınları vs. vs...

Birkaçını paylaşayım;

Cem Yılmaz sevenler için; Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Can Yılmaz ve Zafer Algöz'ün eğlenceli kanalı; Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Otomobil ve yarış severler için AutoClub (Yandaki Ethem Genim videosu, çok sayıda video var); Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Enteresan bir gezgin arkadaşın kanalı; Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Arzu Film kanalı (nostaji sevenlere); Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Daha çok var ama hangi birini koyayım... İlginç kanallar keşfedenler paylaşırsa güzel olur...

*

H. E.

« Yanıtla #5 : Mayıs 23, 2020, 17:20:30 »
Sağlıklı,mutlu nice bayramlar diliyorum.
*

i. t.

« Yanıtla #6 : Mayıs 23, 2020, 18:17:01 »
her kesin bayramini bende tebrik ederim

nice bayramlara diyelim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. V.

« Yanıtla #7 : Mayıs 23, 2020, 19:04:37 »
Tüm korsanlarimin bayramini en icten dileklerimle kutlar.
En kısa sürede denizlere kavuşmak dileğiyle.
Sağlıklı ve huzurlu kalın.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. O.

« Yanıtla #8 : Mayıs 23, 2020, 21:36:00 »
Sokağa çıkma yasağı var, elimi öpmeye gelen giden olmaz nasılsa, en iyisi şekerleri yemeye başlayayım..

Herkese iyi bayramlar, sağlıcakla kalın..

*

T. D.

« Yanıtla #9 : Mayıs 23, 2020, 21:58:20 »
Her bayram erkenden uyanıp bayram namazına giderdim. Döndüğmde kahvaltı masası hazırdır
Evde bayramlaşma faslı ve kahvaltıdan sonra ilk ziyaret annem.
Hanım bana yeni bir eşofman takımı almış. Bu senin bayramlık elbisen diye dalga geçiyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bu bayram çoook farklı olacak.
Tüm ge-ko ailesinin bayramını kutlar esenlikler dilerim.
*

G. Ç.

« Yanıtla #10 : Mayıs 24, 2020, 00:51:09 »
Ramazan Bayramımız kutlu olsun...

Sağlıklı ve sıhatli en kısa vakitte denize , teknelerimize kavuşmamız dileğiyle...
*

A. E. Ç.

« Yanıtla #11 : Mayıs 24, 2020, 04:04:47 »
Herkese iyi bayramlar. Sıkılma durumu pek olmuyor. Serbest (Freelance) çalışanım. Zaten  hayatımın büyük kısmı evde geçiyor. Çok sıkılırsam terastaki minik ormanıma gidiyorum. Güzel bitkilerim, fidelerim var. Olmadı birazda şu balık tutma yasağı yüzünden bilgisayar oyunlarına dalıyorum. Çok güzel bir balık tutma oyunu buldum. Tavsiye ederim.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. S.

« Yanıtla #12 : Mayıs 24, 2020, 12:38:43 »
herkese iyi bayramlar geko ailesi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
*

M. A.

« Yanıtla #13 : Mayıs 24, 2020, 12:53:15 »
Herkese iyi bayramlar diliyoruz biz de ailece...

Bu bayram garip oldu, ilk defa bayram tadını alamıyorum. Garip bir şey. Umarım bir daha böyle kapalı şekilde yaşamayız. Buna da şükür diyelim...
Eskisi gibi güzel bolca bayramlarımız olsun daha...
*

M. B. A.

« Yanıtla #14 : Mayıs 24, 2020, 15:04:51 »
bayram tadı yok, evet... ama bugün çok ilginç bir telefon aldım, iyi bir insandan, abi seni normal zamanda çok arayamıyorum, bari bayramda arayayım, yoksa vicdan azabı çekeceğim dedi... Sohbet ettik biraz o kardeşimle... sonra ben Anneannemi aradım, evinde tek başına, bugün aklına gelen gelmeyen herkes aramış, ağlamaklıydı... Değişik bir bayram oluyor...