0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

C. D.

İlk Acemi Youtube videomuz
« : Ağustos 26, 2019, 21:56:53 »
artık biz de youtube'a girelim dedik ve ilk videomuzu çektik... Abone olup beğenirseniz seviniriz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
&feature=youtu.be

*

K. G.

Ynt: İlk Acemi Youtube videomuz
« Yanıtla #1 : Ağustos 26, 2019, 22:12:52 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
artık biz de youtube'a girelim dedik ve ilk videomuzu çektik... Abone olup beğenirseniz seviniriz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
&feature=youtu.be

Çok güzel paylaşım, teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

*

C. D.

« Yanıtla #2 : Ağustos 26, 2019, 22:20:31 »
&feature=youtu.be

Teşekkürler Kemal korsanım... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çok güzel paylaşım, teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

*

H. E.

« Yanıtla #3 : Ağustos 26, 2019, 22:30:36 »
Güzel ve keyifli olmuş, İstanbul’da
denize girmeyeli çok yıl olmuş. Özlemişim Çam limanını
Paylaşım için teşekkürler 😊

*

C. D.

« Yanıtla #4 : Haziran 02, 2020, 02:20:33 »
Son sokağa çıkma yasağında marinadaydık, sezon başlıyor yeni videolar gelecek....

*

M. A.

« Yanıtla #5 : Haziran 02, 2020, 14:00:50 »
5 sene önce Pendik marinada kalıyordum, görmek güzel oldu. Pontonda mangala bir şey demiyorlar mı? Ben kaldığım zamanlar çok kuralcılardı.
*

A. K.

« Yanıtla #6 : Haziran 02, 2020, 15:13:38 »
Çam limanı , çam limanı aah ah . Demir alırken demir hastane  yatakları (3 tane), ayaklı elbise askısı . Neler çıkaradık , Maden gibi yerdir.
*

C. D.

« Yanıtla #7 : Haziran 02, 2020, 22:15:11 »
5 sene önce Pendik marinada kalıyordum, görmek güzel oldu. Pontonda mangala bir şey demiyorlar mı? Ben kaldığım zamanlar çok kuralcılardı.
Murat korsanım valla 2 yıldır yapıyoruz, pontondaki diğer tekneler de yaktı tabii ama tüplü ve öfkeli Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)