0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Y. S. P.

Ynt: Hırsızlık! Dikkat
« Yanıtla #15 : Ocak 14, 2010, 22:58:37 »
Çetin Korsanım geçmiş olsun ''uyurıların için teşekkürler''her ne kadar ben benim botun motorunu zincir ve kilitle kilitlemiş olsamda içime sizin başınıza geleni okuduktun sonra Didim D Marini i aradım onlarda her hangi bir vukuatın olmadığını söylediler yağrında UĞRAŞ,ın resimlerini çekip yollayacaklar.

*

S. K.

« Yanıtla #16 : Ocak 14, 2010, 23:01:06 »
Geçmiş olsun Çetin korsanım. gerçekten  çok tedigin edici bir  durum . Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. K.

« Yanıtla #17 : Ocak 15, 2010, 00:04:20 »
Cetin Korsan,

Gecmis olsun  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

U. U.

« Yanıtla #18 : Ocak 15, 2010, 00:09:15 »
Heheheh  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .
ŞehirdekafayıkırmaküzereolanMKD  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .

*

m.

« Yanıtla #19 : Ocak 15, 2010, 01:04:41 »
Çeto geçmiş olsun...
Sizlere bi şey olmasın koccum, mala gelsin beyaa ... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Üzme canını... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. Ç.

« Yanıtla #20 : Ocak 15, 2010, 07:11:11 »
Geçmşi ola Çeto korsan.

Asma kilit işine gelince... Ben iki kulak arasına 6mm et kalınlığında asma kilit takmıştım. Bir kış şefkat göstermeyi unutmuşum, sıkıştı. WD40-çekiç falan fayda etmeyince büyükçe bir tel makası ödünç aldım ve tek harekette kilit uçtu. Yani oarganize çalışan birini durdurmasını beklemeyin  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. Ç.

« Yanıtla #21 : Ocak 15, 2010, 08:01:59 »
Mehmet korsana katılıyorum.Asma kilit biraz uğraştırır ama çözüm değildir herhalde.Birde fazladan uğraştırdın diye
hırsızdan küfür yemek var. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. T.

« Yanıtla #22 : Ocak 15, 2010, 08:49:36 »
Bence satmak için çalmışlardır..
*

A. Y.

« Yanıtla #23 : Ocak 15, 2010, 11:01:30 »
Öncelikle geçmiş olsun Çetin korsan

2004-6 yılları arısında biz o bölgede çalışırken (genelde sezon dışında) 2 günde bir Bozburundan garip kılıklı bir sürü insan motorlara bine bir yerlere giderdi. Güpegündüz. Biz kim bunlar dediğimizde yunanistana kaçan mülteciler demişlerdi.
Her sey belediyenin ve .... gözü önünde gerçekleşiyordu.
*

A. S.

« Yanıtla #24 : Ocak 15, 2010, 11:23:19 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Öncelikle geçmiş olsun Çetin korsan

2004-6 yılları arısında biz o bölgede çalışırken (genelde sezon dışında) 2 günde bir Bozburundan garip kılıklı bir sürü insan motorlara bine bir yerlere giderdi. Güpegündüz. Biz kim bunlar dediğimizde yunanistana kaçan mülteciler demişlerdi.
Her sey belediyenin ve .... gözü önünde gerçekleşiyordu.

İzmir de kaçaklar yola çıkmadan önce marin malzeme satan marketlerden can yeleği alıyorlarmış gören arkadaşım söylemişti.her şey......... gözü önünde gerçekleşiyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. E.

« Yanıtla #25 : Ocak 15, 2010, 15:44:39 »
Geçmiş olsun Çeto...
Şimdi FAT'imiz motorsuz mu kaldı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. G.

« Yanıtla #26 : Ocak 15, 2010, 20:25:54 »
En iyisi uzlaşmak galiba   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .
Yoksa başka bir şeymiydi sorulan  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .
Jandarma ifade alırken uzlaşmak ister misiniz diye sormuştu ben 2 dakika filan mavi ekran verdim. Utku abi detaya girme açıklamak zorunda kalıyorum.
Özden ve Umut teşekkür ederim.
Öncelikle geçmiş olsun Çetin korsanım.Ama uzlaşma konusu kafamızda soru işaretleri oluşturdu.Nedir bu uzlaşma dersek çokmu ileri gitmiş olurum.Benden başka herkes uzlaşma konusunu biliyor galiba.
*

H. K.

« Yanıtla #27 : Ocak 15, 2010, 20:26:58 »
Geçmiş olsun Çetin korsan'ım
*

Ç. K.

« Yanıtla #28 : Ocak 15, 2010, 21:43:52 »
Herkese tekrar teşekkürler.
Olay aynen şöyle:
ifade verdik, tutanak tutturduk. Ortada ne motor ne de hırsız var. Giden gitmiş, yakalanan filan kimse de yok ve sağolsun jandarma soruyor: uzlaşma ister misiniz?

Abartmıyorum 1 dakika filan boş boş bakmışım. Sanırım rutin bir soru bu, ama bana bu durumda sorulunca garip oldu. Sonrasını hatırlamıyorum. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. G.

« Yanıtla #29 : Ocak 15, 2010, 21:51:08 »
Valla Çetin korsanım sizde evet uzlaşalım deseymişsiniz ne yaparlardı çok merak ettim.!:)