0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. H.

Evraksın kıçtan kara
« : Şubat 21, 2020, 16:27:10 »
Merhaba arkadaşlar bilgisi olandan yardım rica ediyorum;7.50 boy 3.00 en bir teknem var muhtar sahiplik belgeli,henüz motoru yok seyyar wc , duş mutfak, kamara var, bakımları bitti, durduğu boş arsa satıldı İzmir Karşıyaka mavişehir'e denize indirmek istiyorum sabit tonoz ile kıçtan kara yapıcam ruhsat veren yerle yüz yüze görüştüm bağlama kütüğü olmasa da denize çıkmadığım sürece sorun yok dediler zaten  istesem de çıkamam ne motor var ne çapa aklıma takılan şu sahil güvenlik buna karışır mı duramazsın karaya bağlı da olsan diyebilir mi? bilgisi olan varsa cevabına şimdiden teşekkür ederim.

*

E. S.

Ynt: Evraksın kıçtan kara
« Yanıtla #1 : Şubat 21, 2020, 17:39:16 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Merhaba arkadaşlar bilgisi olandan yardım rica ediyorum;7.50 boy 3.00 en bir teknem var muhtar sahiplik belgeli,henüz motoru yok seyyar wc , duş mutfak, kamara var, bakımları bitti, durduğu boş arsa satıldı İzmir Karşıyaka mavişehir'e denize indirmek istiyorum sabit tonoz ile kıçtan kara yapıcam ruhsat veren yerle yüz yüze görüştüm bağlama kütüğü olmasa da denize çıkmadığım sürece sorun yok dediler zaten  istesem de çıkamam ne motor var ne çapa aklıma takılan şu sahil güvenlik buna karışır mı duramazsın karaya bağlı da olsan diyebilir mi? bilgisi olan varsa cevabına şimdiden teşekkür ederim.

Bir şikayet olmadıktan sonra sahil güvenliğin karışacağını sanmıyorum. Ancak muhtar sahiplik belgesi ile 31 aralık 2019 a kadar Bağlama Kütüğü Ruhsatnamesi çıkarılabiliyordu. Şu anda bu belgenin bir işinize yaramayacağını düşünüyorum.

*

H. V.

« Yanıtla #2 : Şubat 21, 2020, 22:27:16 »
SG nin bir sey diyecegini bende düşünmüyorum diyecem ama eger sürekli SG nin geçtiği bir yerse tekneyi daha önce gormemistir. Ve kımıldamadan hep orada durdugundan şüphelenip bi bakayım diye bilir.

Sahiplik belgesi 31 aralığa kadar çıkabiliyordu. Neden cikarmadiniz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Şimdi o tekneye uygun ruhsat bulmanız gerekecek.

*

E. Y.

« Yanıtla #3 : Şubat 21, 2020, 23:12:09 »
Tekneyi bilmem de, SG'nin tonoza ses çıkarıp çıkarmayacağını öğrenmekte yarar var.