0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. E.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Amatör denizciler ve doğaya saygılı insanlar adına Mehmet Ekrem İnozu bu kampanyayı başlattı

SADUN BORO ismi İstanbul da bir şehir hatları vapuruna verilmeli.

"Dünya denizlerinde bayrak göstermiş, dünyayı gezerek bize dünyayı, yaşadıklarını anlatarak ufkumuzu açmış, Amatör denizcilerin sembolü olmuş, sivil amiralimiz Sadun Boro ismi denizlerde yaşasın. Bembeyaz bir vapur, boğazın sularında dolaşıp gelecek nesillere Sadun Boro yu hatırlatsın. Şehir hatlarının İstanbul Büyük Şehir Belediyesi'ne bağlı olduğunu öğrendim. Denizle iç içe yaşayan İstanbullular için çok güzel olur."

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. Ö.

Change org.'a ilişkin olumsuz düşüncelerimiz olsa bile, Sadun Boro adının arkasında durmak gerekir.
Bu nedenle imzaladım.

Bu görseli de kim hazırladıysa , eline sağlık. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

F. Ö.

Çok güzel bir düşünce. Destekliyorum.
Keşke Üstadın ismini daha çok yerlerde görebilsek.

*

S. T.

Bence toplum tarafından sevilen,bir şeylere öncülük eden insanların adları hiç bir yere verilmesin..Zaten o insanlar birilerinin bilinçinde yaşıyor...Birisi veriyor,birisi gelip kaldırıyor..Bu isim verenler,kaldıranlar ortak bir kültürel bilinçe sahip olana kadar ,tarihe mal olmuş insanların adı hiç bir yere verilmesin..

*

H. T.

2010'dan beri dernek olarak düzenlediğimiz çocuk şenliklerinde Sadun Boro özel ödülü veriyoruz ve en özel ödülümüz. Kendisinin dahi -hayattayken- haberi olmadı. Kendi adıma çok daha 'hoş' buluyorum bu yaklaşımı. Nesnelere değil, kavramlara, platformlara vs malolmalı böyle isimler.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

H. T.

Change org.'a ilişkin olumsuz düşüncelerimiz olsa bile, Sadun Boro adının arkasında durmak gerekir.
Bu nedenle imzaladım.

Bu görseli de kim hazırladıysa , eline sağlık. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Hele ki bu vapurlardan birine benim adım verilse hortlar gelirim geri ne ettiniz len diye... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

N. Y.

Bu görseli de kim hazırladıysa , eline sağlık. :)Hele ki bu vapurlardan birine benim adım verilse hortlar gelirim geri ne ettiniz len diye... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bir dünya turu sen de atarsan senin adını da verirler. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. T.

Hele ki bu vapurlardan birine benim adım verilse hortlar gelirim geri ne ettiniz len diye... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bir dünya turu sen de atarsan senin adını da verirler. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Valla kamyon kasasına yazsınlar ama bu şekilsiz şeylere yazmasınlar adımı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap