0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. Ü.

Ynt: Bayramda teknelerimiz nerede?
« Yanıtla #15 : Mayıs 28, 2019, 22:21:17 »
01 06 2019  çıkış Avşa-Marmara Adası-Erdek -Narlı-Asmalı-Paşalimanı turu..

*

H. E.

« Yanıtla #16 : Mayıs 29, 2019, 22:43:14 »
Sevgili Ömer, sen konuyu anladın. Malum yerde buluşalım.

Selamlar  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. Z.

« Yanıtla #17 : Mayıs 29, 2019, 23:10:26 »
Şimdi bayramda hangi adalara gidiliyor anlayamadım.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #18 : Mayıs 29, 2019, 23:16:49 »
Hakanım korsanım kardeşim, Ömer korsanla mutabık kaldık. Büyükada veya Burgaz kalabalık olur dedik. Ya Heybeliada yada Neandros adasında ilkel ortamda Survivor ortamı yaşayalım dedik (tekneler Ramazan sonrası olması gereken full likitlerle dolu)

Madem olay ada ise Emin Alp hoca da gelir sanırım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mayıs 29, 2019, 23:17:55 Gönderen: Hulki Erdem »

*

H. Z.

« Yanıtla #19 : Mayıs 29, 2019, 23:35:57 »
Abi harbiden bizler aşaaya inmeyi düşünürken siz oradaki kalabalıktan kaçmak için Marmara'ya gelir misiniz? Aha valla gelirsiniz!

Yeter ki gelin  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #20 : Mayıs 30, 2019, 00:00:58 »
Başka sürprizler de var Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ö. Ö.

« Yanıtla #21 : Mayıs 30, 2019, 06:57:36 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sevgili Ömer, sen konuyu anladın. Malum yerde buluşalım.

Selamlar  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Tamamdır,  kuzeye çıkıyoruz yani.  Anlaşıldı tamam. ...
*

E. A. A.

« Yanıtla #22 : Mayıs 30, 2019, 14:17:29 »
Hakanım korsanım kardeşim, Ömer korsanla mutabık kaldık. Büyükada veya Burgaz kalabalık olur dedik. Ya Heybeliada yada Neandros adasında ilkel ortamda Survivor ortamı yaşayalım dedik (tekneler Ramazan sonrası olması gereken full likitlerle dolu)

Madem olay ada ise Emin Alp hoca da gelir sanırım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hulki üstadım bayram periyodu çeşmede inşaat hobimin durumuna bakacağım, Gökovada bulunduğum süreyi sizlere mutlaka bildireceğim. Cevap geç oldu kusura bakmayın Ömeri gececeğim diye çok çalışıyorum....
*

Ö. Y.

« Yanıtla #23 : Mayıs 30, 2019, 14:46:37 »
Kalimnos (giriş mecburiyetten)-Levitha-Amogros-Astipalia-Nisiros-Kos (çıkış mecburiyetten) yapacağım hava/misafir müsadeli.
B planı kuzeye, C planı güneye yine adalar.

Amorgos / Astipalia rotası hiç gitmediğim güzel bir rota olabilir Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Kalimnos’tan giriş kolay mı ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
*

H. E.

« Yanıtla #24 : Mayıs 30, 2019, 16:19:41 »
Alp Hocam,
Gelirseniz görüşmekten çok mutlu oluruz.
Saygılar,,
*

Ü. Ö.

« Yanıtla #25 : Mayıs 30, 2019, 16:24:07 »
Kalimnos (giriş mecburiyetten)-Levitha-Amogros-Astipalia-Nisiros-Kos (çıkış mecburiyetten) yapacağım hava/misafir müsadeli.
B planı kuzeye, C planı güneye yine adalar.

Amorgos / Astipalia rotası hiç gitmediğim güzel bir rota olabilir Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Kalimnos’tan giriş kolay mı ?

Tekneye, marinaya, bakımına, her bir şeye dünya para öderken giriş çıkışları kendim koşturup stres olmak bana anlamsız geliyor. Tatilde yerli ve ya yabancı devlet dairesi görmek istemiyorum.
Bu anlamda hem burada hem karşıda, hem giriş hem çıkışlarda acenta kullanıyorum. Şimdiye kadar hiçbirinde bir sıkıntı yaşamadım.
Sadece 1-2 keresinde pasaport polisine yüz gösterdik. Çoğunda bakmadılar bile. Veriyoruz pasaport ve evrakları, biz gezip tozuyoruz. Bir ara evraklar geliyor, parasını ödüyoruz. O kadar...
Kalimnos da istisna değil.
*

C. Y.

« Yanıtla #26 : Mayıs 30, 2019, 16:46:28 »
Sabah corfu da marinadan ayrildim, italya ya en yakin gecis icin kuzeye ilerliyorum. Yarin otranto sehrine doğru seyre baslayacagim
*

Ö. Y.

« Yanıtla #27 : Mayıs 30, 2019, 18:10:47 »
Ümit Korsan, Kalymnos ve Kos için kullanacağınız acenta kontaklarını paylaşabilir misiniz ? Bir de ne kadara mal oluyor ? Teşekkürler

*

Ü. Ö.

« Yanıtla #28 : Mayıs 30, 2019, 23:46:35 »
Ümit Korsan, Kalymnos ve Kos için kullanacağınız acenta kontaklarını paylaşabilir misiniz ? Bir de ne kadara mal oluyor ? Teşekkürler

Yarin gece teknedeyim. Oradan bakar yazarım. Yanımda detaylı bilgi yok.
*

A. S.

« Yanıtla #29 : Haziran 01, 2019, 01:39:08 »
İş gereği yine Yunan adalarında olacağız gibi bu bayramda Turizmin bayramı yokki. Gide gele zaten oralarda bizim oldu gibi gerçi. Bu arada Hem yatırım hemde dinlenme amaçlı adalardan Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap bir ev satın almayı düşünüyorum. Bu konularda bilgisi olan varmı. Yunanistandan ev satin almak kolaymi ne yapmak lazim takilmamak için.