0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. A.

Ynt: YAZA MERHABA ETKİNLİĞİ
« Yanıtla #525 : Ağustos 12, 2009, 21:46:51 »
bencede..

*

T. A.

« Yanıtla #526 : Ağustos 21, 2022, 14:35:57 »
Bi nostalji yaptık 2022 agu

*

M. B. A.

« Yanıtla #527 : Ağustos 24, 2022, 20:44:14 »
Bu başlıktan tamamen tesadüf eseri, Turhan abi'nin "hortlatması" sayesinde haberdar oldum çünkü o tarihte -yelkene başlamış olmakla birlikte- henüz "GeKo" değildim...

Dayanamadım, baştan sona okudum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Vimeo'ya yüklenen videoları da seyrettim (diğer resim ve videolara ulaşamadım)

Sonra benim de katılma fırsatı bulduğum etkinlikler ve onlarla ilgili açılan başlıkları hatırladım.

Tüm bu konular, başlıklar ne kadar güzel, ne kadar egosuz, ne kadar içten yazılmış...

Tıpkı yazılar gibi, organizasyon da öylesine doğal, egosuz ve coşkulu gerçekleştirilmiş ki, bunu özlediğimi fark ettim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Herkes değerli, teknesinin boyuna göre muamele görmüyor, hatta teknesinin olup olmaması bile fark etmiyor...

Ayrılanlar ve maalesef yitirdiklerimiz olsa da bu güzelliği yaratan insanların bir kısmı halen aramızda. Onlara selam olsun  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

R. E.

« Yanıtla #528 : Ağustos 25, 2022, 23:30:29 »

Epeydir düşündüğüm bir soruyu siz de aklınıza getirmişsiniz sanki... Telaffuz da etmemişsiniz...

Doğrusunu isterseniz ben de çok istekli değilim yazmaya, sormaya, bazen bir espri ile akışa katılmaya...

Sahi neden böyle?

En kolayı kişileri itham etmek.. Buna katılmıyorum, o kadar hızlı değişen bir ülkeyizki, amatör denizciliğin bundan azade olması mümkün değil...

Az bir düşünüp devam edelim. İyi kütüphane bu forum. Ama ortada kütüphaneye büyük katkı sağlayanlar yok...

Bu ülkede osmoz olayını bir tür kıyamet olmaktan bu forum kurtardı.. 25 yaş üstü teknelerin hala seyir yapabildiğini bu forumun okur yazarları kanıtladı. (Yelken Dünyası da tam bu yüzden battı bence).. 

Forum artık arkadaşlar grubu değil.  Forum artık sadece forum.. Arkadaşlıklar ayrı... Ama çok da arkadaşlık durumu kalmadı. 15 bin üye kişisel ilişkilerle yürümez...

Geriye bakınca ileriyi düşünmek hepimizin amatör denizci sorumluluğu.. yoksa zamanla birçok bilgi aşılacak.. yenisi gelecek...

Her şey bir yana dayanışmayı paylaşmayı yardımlaşmayı öldürmeyelim...

Bu hatırlama bir òzlem...
Turhan Akman kaptana teşekkürlerimle...

*

M. B. A.

« Yanıtla #529 : Ağustos 26, 2022, 12:10:22 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Epeydir düşündüğüm bir soruyu siz de aklınıza getirmişsiniz sanki... Telaffuz da etmemişsiniz...

Doğrusunu isterseniz ben de çok istekli değilim yazmaya, sormaya, bazen bir espri ile akışa katılmaya...

Sahi neden böyle?
...

Neşemizi çaldı birileri... Toplumsal birlik beraberliğimizi çomakladılar... Yaşam enerjimizi sömürdüler... Mutsuzluk imparatorluğu kurdular... Bunlar ülke ölçeğinde oldu... Forumun, forum katılımcılarının hiç kabahati yok...