0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

S. E.

Hazine Avı - 2020
« : Mart 14, 2020, 13:14:43 »
Selamlar,

Delos Video'larını seyrederken görmüştüm çok hoşuma gitmişti. Beğendikleri bir yere ufak bir hediye gömüyorlar/saklıyorlar ve ufak ipuçları ile bunu diğer kişiler bulmaya çalışıyor.

Bende bu sene güneye inecek tekneler için böyle bir şey yapmaya karar verdim. İki hazinemiz var biri 70'lik,  biride, yeşilaycılar için Gezgin Korsan Flaması.

Flama ve 70'liğe giden İPUCLARI:
"Timsahın Midesindeki en büyük koyunun üstündeki en küçük eşeğin içindeyiz."
"Çok fazla yol yok yürümeye üşenme, bütün yolları yürü, tüm rüzgarları ayaklarının altında hissettiğinde çok yakınsın demektir"

Kurallar:
- Bulduğunuz takdirde lütfen sadece işinize yarayanı alın.
- İsteğe bağlı sizden sonra bulacaklar için başka bir şey bırakabilirsiniz.
- Bulduğunuzda mekanı deşifre etmeyecek küçük bir fotoğraf forumda paylaşırsanız çok sevinirim.

Kolay Gelsin.

PS: Rota planlamasının siz değerli kaptanların insiyatifinde olduğunu ve bu hazine avından dolayı rota değiştirip varmanız gereken noktaya geç varmanızdan yada gündüz geçmeniz gereken bir ayağı gece geçmenize sebebiyet verecek bir durumda kalmanızdan tekne kaptanı olarak sizin sorumlu olduğunuzu, ayrıca daha önce bulunmadığınız yada bilginiz olmayan sularda seyir yaparken tüm sorumluluğun tekne kaptanı olarak yine sizlerde olduğunu hatırlatmak isterim. Onun için katılım göstermek isteyenlerin Istanbul dan çıkmadan önce  planlarını ve hesaplarını buna göre yapmaları yerinde olacaktır.

*

M. A.

Ynt: Hazine Avı - 2020
« Yanıtla #1 : Mart 14, 2020, 13:42:51 »
  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap çok eğlenceli, elinize sağlık Selçuk Korsan... Hazineyi yerleştirdiniz mi? yoksa bu senenin planı mı?

*

S. E.

« Yanıtla #2 : Mart 14, 2020, 13:51:49 »
Pazartesi yerleştiricem. 

*

M. A.

« Yanıtla #3 : Mart 14, 2020, 14:03:01 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Pazartesi yerleştiricem. 

🐟 kolay gelsin 🥳

*

T. S.

« Yanıtla #4 : Mart 14, 2020, 14:30:06 »
Ekrem İnözü buna benzer birşeyi rakıyı horn burnunda bir yere gömerek yapmıştı. Çok keyifli olacaktır. Bu başlık altında paylaşımlar yapılırsa takip etmek isterim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. S.

« Yanıtla #5 : Mart 14, 2020, 18:35:23 »
Süper fikir, kulağa çok eğlenceli geliyor. Buna vesile olduğunuz icin tesekkur ederiz Selcuk korsanim.( Bu arada riddle hic bir sey ifade etmedi bana. Keşke daha kolay olsaydı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)
*

M. B. A.

« Yanıtla #6 : Mart 16, 2020, 16:42:14 »
vay çok eğlenceli... bizim yola çıkmamıza daha çook var... muhtemelen bizden önce bulanlar olur ama güzelmiş...
*

O. S.

« Yanıtla #7 : Ağustos 12, 2020, 08:40:32 »
Çok eğlenceli görünüyor ancak belli ki yanlış bölge, yanlış denizdeyim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ben de bir tane başlatmak isterdim
*

B. N. Ç.

« Yanıtla #8 : Ağustos 28, 2020, 15:44:12 »
Bulabilenn oldu mu acaba meraklandım super keyifli  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap